bursa altili tahminleri bombaci

15 EYLÜL 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Bahsedecek bir safkan göremedim. Çalışma ve form durumları itibari ile iç açıcı bir safkanda göremedim kısaca içim karardı kaldı. (2) CEHENNEM ATEŞİ, (7) SERACCEM ve (10) YABANCI GELİN tuttuğum safkanlardır.

2.ayak: (8) ARMAGEDDON nun kötü koşması durumunda dört safkanın daha devreye girmesini bekliyorum. (2) BAY JACK, (7) RUY OF SUNAHINE, (10) WRITE TO ELLIE ve (1) KING OF ROCK

3.ayak: 31 Ağustos’ta ki yarışında %38 lik ilk safkanın ardında %14 AGF oranı ile üçüncü sırada iken okurlarımızın hatırlayacağı gibi şu ifadeleri kullandım “Her ne kadar bu rakipler ile aşağı grup arasında uçurum görünsede ve sadece bu iki isim yeter görünüyor olsada ben halen yüzde 70 kapasitelerde koştuğuna inandığım ve iyi ellerde acele edilmez ise yüzde 100 kapasiteye ulaştığı zaman süper duruma gelebilecek olan  BOYLAM üçüncü şans verdiğim isimdir”  demiştim. Tabi ki marifet o yarışında tek atmaktı orada buna cesaret edemedim üçüncü safkan olarak şans verdim. Ancak her ne kadar üçüncü sırada isminden bahsetsemde safkanın form durumu ile ilgili oldukça iddialı cümle kurduğuma inanıyorum. Safkanda beni yanıltmadı zıpkın gibi 3.65 ganyanda photoyu önde geçen isim oldu. O yarış benim son zamanlarda en çok sevindiğim yarışlardan biri oldu. Çünkü geriye kalan on safkanın ve kendisinin değil favori olan ekürisinin arkada ki amansız ve sonuçsuz çırpınışına istinaden BOYLAM’ın  kendinden emin uzanışları benim ne denli haklı çıktığımın ispatı olduğu gibi mest olmama sebep oldu. O gün o yarışta mücadelesini dikkatle izlediğim bir diğer safkanda (7) SORGUN ASLANI idi. 10’ncu kulvardan start alan safkan sürekli olarak içe doğru yönelme hastalığından dolayı hali ile iç kulvarda yer tutmak zorunda idi. Onuncu kulvardan çıkış yapan pilotu mecburen iç kulvara yönelmeye çalışsada 11 atta 10’ncu kulvardan start alması bunu imkansız hale getirince pilotu istediği hamleleri bir türlü yapamadı. Ancak şimdi iç kulvar avantajı ile birlikte bariyer dibinde 3-4 e yaslanacak olan (7) SORGUN ASLANI son düzlük dönüldükten sonra herhangi bir trafik problemine maruz kalmadığı taktirde önde kaçan (3) BOYLAM’ı bariyer dibinden avlayabilecek en önemli isimdir.

4.ayak: Safkan için 28 Ağustos’ta ki koştuğu yarışta şu ifadeleri kullandım: “Aslında işin mantıklı kısmı tabiki bu safkanı tek atmak ancak burayı tek ayağı olarak kullanırsam altılı tamamen simitçiye gidecek o anlamda düşündüğüm rakipleri şablonumda olacak.”  O tarihte ki yarışta safkanın tek olması gerektiğini belirttiğim gibi ikramiye anlamında yanına at yazacağımı da söylemiştim. O yarışta birinci gelerek beni yanıltmayan safkan bu yarış için  kağıt üzerinde kuma yatkın olmasada Türkiye’nin bu sektörde ki en önemli ismi olan KURTEL ekürisinin bu safkanı bu yarışta kuma çıkartmasının altında muhakak ki profesyonel bir imza bulunduğunu düşünüyorum. Artık sadece Türkiye’de değil dünyada ve Avrupa’da tanınan KURTEL markasının gelecek günlerde milyon dolarlık taylarını seyredecek ve haberlerini okuyacaksınız. Bu insanların gözünü kırpmadan Türkiye de bu sektöre yaptığı yatırımları elinde bulunan milyon dolarlık safkanları yabancılara satmamak için direnmesini görünce bu isimleri taktir etmemek elde değil. Çok iç açıcı olmayan programda AGF de 3 veya 4 te olacağını tahmin ettiğim (5) numaralı RUN FOR RÜYA benim risklide olsa BANKO olarak önereceğim safkandır.

5.ayak: Küçük oyunlar için (5) YÜCELİR tek orta oyunlar için (4) AKALP ile beraber büyük oyunlar için (6) ŞEMADA YILDIZ ve (1) HASAN ABİ ile birlikte düşünülmelidir Derim

5.ayak: Süpriz arayacağım ayakta tercihin HEPSİ dir

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-7-10

2.ayak: 8-2-7-10-1-9

3.ayak: 3-7

4.ayak: 5 tek

5.ayak: 5 /// 4 /// 6-1

6.ayak: hepsi

not: 2. Ayak (9) CARNAVAL şablona ilave olmuştur. (14:39)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şansların olsun bursa güzel bir ikramiye verecek bugün yatıracağım kuponumu senin sayfanda paylaşmak istedim. Umarım istediğimiz neticede yarışlar olur ..

Bursa Altılı Şablonum.

1.Ayak : 7,5,8
2.Ayak : 9,7,1
3.Ayak : 9,7,6,3
4.Ayak : 4,5,2,1
5.Ayak : 12,5
6.Ayak : 10,8,5,6 Tutar : 69,12 TL

Ramazan Yılmaz

Bol sanslar Bombacı:)

Mehmet28

Bol şanslar herkese

Gece Bursa’ya baktım pişman oldum keşke İstanbul’a baksaydın şimdi de zaman yok bakmaya. Güven veren at bulamadım 5 liralık arpa parası verdim

2
10
5
2,5
1,3,4,5,6,12
1,5,6,7,8,9,11

ONUR

Bursa kuponum=SON AYAK ALİBEGİ GEÇİLMEZİM
2-5-7-8-10
1-7-8-9-10
3-5-7-9-10
2-5
1-4-5-12
8

Mehmet28

maşallah Bombacı, ankaraya başlamışsın. admin dönüşte sesini çıkarmayabilir bu performansını görünce :)

sabah erken kalkmam lazım yorum yazamayacağım. serdümen ve sharpanın durumuna göre oyun için karar veririm

admin

İyi geceler Bombacı emeğine sağlık. :) Bol şanslar

Mehmet28

Baban bakarsan hep yazarsın :) Başka yerde yazıp sisteme atıyorum

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x