izmir altili tahminleri adrian

15 EYLÜL 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Zorlu koşuda son iki kum yarışı ölçü olmayan ATMACA KIZ(2) favorim. Son yarışında KV’de koşuda 2. olan PEKİN GOLD(7) ve daha önce Açık yarışta koşmuş RAMAZAN EFENDİ(1) rakipleridir.

2.) Dişilerin handikap 16 koşusunda süpriz ihtimalini yüksek görüyorum. Burada son 3.lüğü ile WE LUCKY DAY(5) favorim. Hazırlıklarını beğendiğim GHIMGHICHE(8), mesafede DUYGUABLA(6), son yarışı ile NURSENA(3), hedef yapan FLAME GIRL(2), bom boş kilosu ile VIVA LA VIDA(10), iyi durumunu yarışlarına ne zaman yansıtacağı belli olmasada GREEN PUSS(7) ve NIGELLA(1) benim eklediklerim.

3.) Şartlı 5 koşuda zorlu rakipleri yanında GÖRKEMBEY(4) in acele etmeden koşarak sonlarda M.ÇİÇEK ile kazanmasını bekliyorum.

4.) G3 koşuda AĞAPERSEN(1) bu grubu ekarte etmeli.

5.) İlk kez kuma çıksada WAIT FOR IT(5) favorim. Son yarışında sağa sola giden GARAVAS(3), deneyimli safkanlardan SPHYNIX(10) ve hazırlıkları ile DEKMAN(6) rakipleridir.

6.) Handikap 14 mücadelede son yarışı ile İÇİL(5) favoridir. Sonunda kazanarak moral bulan BAYKETENCİ(7), galoplarını yarışına yansıtabilirse HÜRBEYİM(6), mesafede ağır kilosuna rağmen ESMER EFE(2), müsait kilosu ile GÜLMİSAL(12) ve ARAP TURGAY(1) rakipleridir.

 

ALTILIM

 1.) 2-7-1
2.) 5-8-6-3-2-10-7-1
3.) 4
4.) 1
5.) 5-3-10-6
6.) 5-7-6-2-12-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Emre köse
Ziyaretçi
Emre köse

Bol şans usta hayırlı günler 😊

Mete çelik
Ziyaretçi
Mete çelik

4.koşu via la vida tek olur

Mine
Ziyaretçi
Mine

2 koşu 8 tekim bol şans ghimgihiche

Yunus metin tasci
Ziyaretçi
Yunus metin tasci

Mine hanım helal size verdiğin tekler geliyor yarına bana iki tek verirmisin

Yunus metin tasci
Ziyaretçi
Yunus metin tasci

mine hanım ben rizeliyim eğer bir altılı tutturursam en iyi hakiki çay gondercegim size

Mine
Ziyaretçi
Mine

Bol şans:)

Banderas-1907
Üye
Banderas-1907

Mine hanım tebrikler

KraL
Üye
KraL

waıt for ıt kumda degil çimde kosuyor abi

KraL
Üye
KraL

ben son ayakta esmer efe yi tek attım onun ustune oyun kurdum kuponumda yuklu kısmet bakalım 5 yarıstır esmer efe yi tek atıyorum bugunde gelmez ise bundan sonra 25 kilo ile koşsa yazmam artık :)

KraL
Üye
KraL

böyle birşey yok ya haş yapıyoruz 2. ayagı bomba yakalamak için 100 puanlı 8 numaralı cimcik geliyor cik cik olasın inş cimcik :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Mine tebrikler harika tek.

Ganyancı
Ziyaretçi
Ganyancı

7tek 8 tek 2 tek altılıya girdim kafadan takla olduk inşallah 5 liyi kaçırmam Bugün Selim kaya 1400 tl 5liyi getirdi 😊

Banderas-1907
Üye
Banderas-1907

Babacan özelikle Ankara da verdiğin tekler çok isabetli büyük hata yaptım sizin ilk ayakta vermiş olduğunuz 7 numarayı tek atmış olsaydım kocakaya bindiği attan bahsediyorum son ayakta selimin bindi at tekti bende katılıyorum tutrmustum merak ettiğim su Ankara da oturuyor olmanızın bi artışı varmı Ankara koşullarındaki basarinizin
Birde bir şey rica etsem iki tek vermektense bir tek derseniz en güvenliğiniz teki verssnizde bizde hangisini tek alacağımız konusunda tereddüt yaşamadan teşekürler iyi bayramlar…

Banderas-1907
Üye
Banderas-1907

Slmm

orçun
Ziyaretçi
orçun

Mine hnm şansınız hep açık olsun yarınki izmir yarışı için tek verirmisiniz verdiğiniz tekler genelde geliyor herkes faydalansın diye söyledim şimdiden herkese bol şanslar

Banderas-1907
Üye
Banderas-1907

Meb adrian cevap yazrmisin

Banderas-1907
Üye
Banderas-1907

Meb adrian bey bir cevap yazmanız mümkün mü?

Banderas-1907
Üye
Banderas-1907

Yukarıda bir sorum olmuştu onu cevaplar mısınız size zahmet