15 EKİM 2018 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Haftanın Başlangıç gününde Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.Bursa 2.Altılı Tahminlerim.

1.AYAK : İki programa göz gezdirdikten sonra cazip olanın İkinci altılıda olduğunu düşündükten sonra  kendi şablonum doğrultusunda oldukça kırılma noktası olduğunu düşünüyorum. Üzerinde neredeyse bir kaç kez gidip geldikten sonra bu oyunda risklere yer verilmediği taktirde sonuca ulaşamadığını söyleyebilirim. Bu doğrultuda ikinci altılının başlangıç ayağında oldukça cazip bir ganyan çıkmasını beklediğim ve agf tablosunun alt seviyelerinde kalabilecek  Son koşu performanslarında etkisiz bir görüntü içerisinde olup eylül ayının başında ki startında viraj üzerinde devrilip koşudan derecesiz ayrılan. Üstünde ki aprantisi ile oldukça uyum sağladığını düşündüğüm Kum performansının bir tık daha üst seviyede olduğu gözlemlense de koşacağı bugün ki rakipleri içerisinde Çim pistte çok fazla etkilenmeyeceği son startından sonra geri çekilerek dinlendirilen ve bugün Bursa pistinde ki idmanlarında iyi işleriyle göz dolduran  1 KARAGÜLÜM koşuyu kazanmaya yakın isim olup, eksik kalması durumunda tek rakibinin  son startından dördüncülükle ayrılan 5 ASİ KIRTAY kuponumda  yer verdiğim isimdir.

2.AYAK : Koşunun  kısa mesafeli olması tatlı bir sürprizin sinyallerini veriyor gibi geliyor. Kimi safkanların mesafeye yatkın olmaması kimin form olarak eksik durumda olması koşu üzerinde ki zorlukları ortaya koyuyor gibi. Kilosuna rağmen bugün için bu koşuda ön planda değerlendirdiğim isim bu rakipleri içerisinde üzerinde ki Jokeyi Kadir Tokaçoğlu idaresinde iyi bir iş ortaya koymasını beklediğim 3 BABAEMİR ön planda değerlendirdiğim isim olsa da kalabalık tutacağım bu koşuda ki rakipleri şablonumda yer alacaktır ;

3.AYAK : Tam anlamıyla mesafesini bulduğunu düşündüğüm ve geri dönüşünün bu koşuyla birlikte çok göz alıcı olmasını beklediğim kısa bir süre geri alındıktan sonra idmanlarında ki hazırlıklarında çok hazır durumda olduğunu düşündüğüm bu tip mesafeler de bu rakiplerine her zaman söz sahibi olabilecek kalitede gördüğüm 4 CLARK KENT koşuda ön planda tuttuğum isim olup, rakip gördüğüm isimler şablonumda yer alacaktır ;

4.AYAK : Koşu üzerinde normal şartlarda koşuda banko tercih olarak nitelendirdiğim ve koşuyu kazanmasını beklediğim bir isim olmasına rağmen koşuya baktığımda Uğur Polat gibi bir Jokeyin sadece bir tay için burada olması kafamı karıştırmadı değil. Bu sebeple koşu üzerinde iki isme şans vermeyi tercih ettim. Son işlerinde ve koşmuş olduğu sert rakiplerinin ardından kendisine çok uygun rakipler içerisinde koşunun çok net favori çıkmasını beklediğim 5 YOU NEVER KNOW koşuda çok şanslı isim olup, bahsettiğim bilgi doğrultusunda Uğur Polatlı ve ilk startında kum pistte uzak farkla kazandıktan sonra ki çim performansını göz ardı ettiğim son işlerinde koşunun sürprizini gerçekleştirebilecek idman görüntüsüyle 4 OVER CLOUDS ikilisi koşuda tercih ettiğim isimlerdir.

5.AYAK : İstanbuldan Bursaya gelen ve muhtemelen yarının yüksek agf tablosuyla karşılaşacağımız bir isim olmasını şimdiden söyleyebileceğim 4 ÇİRKİN KRAL ön planda değerlendirsem de, Bursa pistini yadırgaması durumunda bugün ilk startı olmasına rağmen muntazam bir idman görüntüsü ortaya koyan 5 DARYÜZ, Kaizrbert temsilcileri 8 CENNETMAVİSİ, 10 SEVDEGÖR rakip olarak yer verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında riskli gözüken fakat kendisine bugün için çok güvendiğim ve koşuyu koşturduğum da kendisinin çok şanslı olarak gördüğüm. Son startlarında kısa mesafeli yarışlarında startta oyalanmasıyla birlikte varlık göstermemiş gözüksede bugün uzayan mesafe ve yarışın süratli gidecek olmasıyla sonlarda rakiplerine karşı çok kolay bir şekilde üstünlük sağlamasını düşündüğüm. Kilo olarak bugün rakiplerinin üzerinde olacak olmasına rağmen apranti tercihi ile birlikte kilo avantajı alınıp Bursa idman pistinde ki son işlerinde adeta kanatlanıp idman yapan 1 ARKANSAS SOUL’u kuponum üzerinde Banko olarak tek geçiyorum.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,5

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11

3.AYAK : 1,3,4,5,9

4.AYAK : 4,5

5.AYAK : 4,5,8,10

6.AYAK : 1 ARKANSAS SOUL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Sağlam program var Bursa’da. 1 – Arkansas ile 7 – HIGH PRESSURE ikilisini not alayım şuraya.

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28

Bol şans Yavuz. Bursa aklıma yatmadı, 6lı oynamam ama risk alıp paraya bir 5li yapabilirim

Mehmet28

5liye yüklensem iyiymiş çok güzel para vermiş

Uzman34

Bursa 1
4-2-7-8-5
3-8-1-9-10
3-2
7-19-3-2-6
9
5-3-4

Uzman34

4 koşu 10 olacak 19 yazmışım özür

Uzman34

Bursa 2
7-10-3-2-6
9
5-3-4
5-7-6-4-3
4-10
19-12-5-3

Uzman34

Son ayak yine 19 yazdı 10 okacak

Ercan

Son ayak bende 1 ciyim arkansassoul

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x