Ana Sayfa / Tahminler / 15 EKİM 2016 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

15 EKİM 2016 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: 2.Altılı çok zor bir yarışla başlıyor sürekli birbirini geçebilen isimler aynı koşuda dolayısıyla tercihim HEPSİ.

2.AYAK: Aradan sonra bir yarış gören 12-LIGHT FOOT favorim. Son yarışında ikinciliğinde jokeyinin içerden orta kulvara çıkana kadar kaybettiği zamanda yarışı kaybeden 5-AL GINETTA, son iki yarıştır iyi koşan 3-GRAND SPRING, bu kez kazanabileceğini düşündüğüm 1-ABSOLUTE POWER ve son koşusunu ölçü almadığım 2-ASLANSTAR sırasıyla favorime rakip gördüğüm isimler.

3.AYAK: Kum pistte henüz geçilmeyen 5-BİLBİLAN'ın bugünde sevdiği pistte bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyorum. BANKOM.

4.AYAK: Aradan sonra bir yarış gören 3-THYPHON'a o yarışının iyi geldiği yaptığı çalışmalarda gözüme çarptı arttırdığı formu ve kondisyonuyla bu grubu geride bırakacaktır. BANKOM.

5.AYAK: Uzayan mesafenin ve hafif kilosunun kendisine çok büyük avantaj sağlayacağını düşündüğüm 9-KAKAO'nun jokeyinin yarışın temposunu iyi okuması ve ataklarında geç kalmaması halinde sonlarda grubu toplar diyorum fakat dediğim olmaz ise çok isimin şansı var. Bunlar sırasıyla; 1-TORO TORO, 2-EZGİLİ, 5-WAVE RUNNER, 7-KÜLÜNK AĞA ve 3-BRAVE GREY.

6.AYAK: Son startındaki üçüncülüğünü çok beğendiğim 5-DİLŞANKIZI sert rakiplerine rağmen o gün sergilediği performansı bugün de sergilemesi halinde bu grubu geçmeyi başarır eksik koşması halinde 1-BORDALI, 4-REİS BABA, 3-ÇAKIRCELEP sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ

2.AYAK: 12-5-3-1-2

3.AYAK: 5

4.AYAK: 3

5.AYAK: 9-1-2-5-7-3

6.AYAK: 5-1-4-3

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

bol sanslar

Mine
Ziyaretçi
Mine

Bol şans ilk ayaga bence 3.7 yeterli gibi :)

Mine
Ziyaretçi
Mine

Yazmiyorum :))) artık baksana inceden dokunuş

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.