15 ARALIK 2015 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ATLAS)

1.AYAK: İlk ayakta yine fazla sayıda taya şans veriyorum. Benim sıralamam 3.KAYNAKLI KIZI, 7.TUMBUL TUMBUL, 8.YAMAÇ BAYIR, 2.DİLŞAH GÜLÜ ve 1.DEMET şeklinde.

2.AYAK: Daha önce geçtiği rakiplerinin yanında 3.ŞENOCAK GÜZELİ’in kazanmasını bekliyorum ve günün ilk teki olarak değerlendirilebilir.

3.AYAK: 1.TURAP, 6.TREASURE HUNT, 5.KARA MAHMUT ve 8.ZEUS benim bu ayak için yeterli gördüğüm safkanlar.

4.AYAK: Bu grubun üzerinde görünen 1.ATES KUSU günün ikinci teki olarak değerlendirilebilir.

5.AYAK: Ağırlaşan kilosundan dolayı 1.ÇELEBİ MAHMUT’u tek yazmaktan vazgeçtiğim koşuda yanına rakip olarak 2.ROYAL SIGNATURE, 5.SEAWIND ve 6.KEMPES’i yazmaya karar verdim.

6.AYAK: Mesafe ve kilo farkları nedeniyle son ayağı kalabalık geçiyorum. Benim tercihlerim 3.ÇİFÇİ BAŞI, 10.ARASHAN, 5.SERHASAN, 1.GÖKÇEER, 11.GÜNALHAN ve sürprizde 7.KİMSESİZ.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK: 3, 7, 8, 2, 1
2.AYAK: 3
3.AYAK: 1, 6, 5, 8
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1, 2, 5, 6
6.AYAK: 3, 10, 5, 1, 11, 7
Kupon Bedeli: 28,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Atlas

Avatar
Adana'da yaşıyorum ve serbest meslek niteliğinde bir işle iştigal ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır at yarışlarıyla ilgileniyorum ve tüm yarış severlere bol şans diliyorum.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

George Thomas

Emeğine sağlık ve yazarlığın hayırlı olsun atlas. İşler sebebiyle biraz uzak kaldım. Herkesin keyfi yerindedir umarım. Herkese bol şanslar.

ERTANBEY

Bol şanslar Atlas aramıza hoşgeldin buarada biraz gec oldu ama birkaç gündür yoğun bir iş trafiğim var tekrar hoşgeldin.

Adana Altılım
1.ayak : 3 KAYNAKLI KIZI banko startta kalmaz ise zorlanmadan kazanacaktır.
2.ayak : 3 ŞENOCAK GÜZELİ daha önce geçtiği rakiplerini iyi form durumuyla yine geçecektir BANKO
3.ayak : 6 TREASURE HUNTER uygun kilosu ve sevdiği mesafede kazanma ihtimali en yüksek safkandır.alternatif bankom.rakip olarak 2.1.3.8.5
4.ayak : Bu gruptan farklı sınıfıyla 1 ATEŞ KUSU Selimiye kazanacaktır BANKOM
5.ayak : 6.8.9.1.2.3.4.5.7
6.ayak : 2.5.10.11.4.3

Bol şanslar diliyorum hepimize

orhan çakır

bol şans

İlhan

Atlas önce banko ailesine hoş geldin çok güzel yorumlar yapıyorsun teklerde sıkıntı yok ama birazda şans olacak inşallah bundan sonra daha iyi günlere olcak herzaman yanındayız şimdiden bol şanslar herkese seninde emeğine yüreğine sağlık atlas

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x