Ana Sayfa / Tahminler / 15 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

15 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Henüz birliktelikleri boyunca bilekleri bükülmeyen LADY FALCON-2-  ve Furkan Karakurt ikilisi bir kez daha favori olmayı hak ediyor.Sevdiği pist ve mesafe koşullarında KOMSHU-1- yine kazanırda adını duyuracaktır.Bu iki safkan da eksik koşarsa  AMAZING LOVE-3- seve seve devreye girer.Zor kazanabilen bir isim olsa da mesafeyi biraz kısaltabilirse etkili jokeyi ile SİNKIZI-5- hata affetmez.

 

2.ayak: Formda  isimler BABAİLHAMİ-6-  ve DELİJET-3- öncelikli olarak değerlendirilmeli.İdmanlarını beğendiğim KARAZEYTİN-10- ve son koşusunu kazanırken oldukça etkili gözüken BAHİR-12- öncelikli rakipleri konumunda olacaklardır.Pist ve mesafeye yatkın KILÇIK-2- ve bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ARSLANBAŞ-9- ihmale gelmeyecek diğer isimler olup,bu sezon etkili koşular çıkartan SERHASAN-7- ve kısa ancak etkili sprintini yerinde atabilirse ADAM-4- sürpriz şansı verdiğim diğer isimler.

 

3.ayak: Son koşusunda tatlı bir sürprize imza atan TİRAJE-6- bu kez de etkili olacaktır.SARAYCARİYESİ-2- ve ATICI KIZ-1- öncelikli rakipleri olurlar. KARA ALTIN-4- buranın sigortası olur görüşündeyim.

 

4.ayak: Rakiplerinin bir adım  önünde bulduğum MY FREEDOM-1- - GÖNÜLKIRMAZ-3- ikisili arasındaki mücadele koşunun galibini belirler.

 

5.ayak: Her geçen gün daha iyi duruma gelen LİVACAN-4- koşu bitiriş dereceleri ve idmanları itibari ile günün banko safkanı olarak değerlendirilmeyi hak ediyor, normal şartlar altında ,  yarış içerisinde büyük bir aksilik yaşamazsa kazanmasını beklediğim safkana güveniyorum.

 

6.ayak:  Pist ve bu tarz mesafelere uyumunu bu grup için yeterli bulduğum DAY KING-9- favorimdir.İyi bir sezon geçiren BLACK ADLER-6- ihmale gelmez.Uzun süredir  start almasa da idmanları yeterli AKBÖRÜ-8-, bu gruba yetebilecek performansı ile MUSYUS-5- ve son koşusunu ölçü almadığım ROYAL KHAN-3- çatıda öncelikle şans verdiğim safkanlar olup,son koşuları olumlu MEGAS-7- ve KOREK-13-,kumaşının hakkını veremeyenlerden olsa da devamlı takibimde yer alan  HURRICANE FLY-2- ve pist ayırdetmeden özellikle bu tarz mesafelerde etkili koşabilen WOW SO COOL-4- geniş kuponlardaki ve diğer bahis seçeneklerindeki yerlerini almalılar derim.

 

Kupon

 

1.AYAK: 2-1-3//5

2.AYAK: 6-3-10-12-2-9//7-4

3.AYAK: 6-2-1//4

4.AYAK: 1-3

5.AYAK: 4 LİVACAN

6.AYAK: 9-6-8-5-3//7-13-2-4

 

TUTAR: 32,4//138,24 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

uğurlu olaun Binbam..
isabetli tercihlere ve (samimiyetimle söylüyorum) başarılarına ışık olacak talih açıklığıyla…

Yazar: binbastar

Avatar