Ana Sayfa / Tahminler / 15 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

15 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Henüz birliktelikleri boyunca bilekleri bükülmeyen LADY FALCON-2-  ve Furkan Karakurt ikilisi bir kez daha favori olmayı hak ediyor.Sevdiği pist ve mesafe koşullarında KOMSHU-1- yine kazanırda adını duyuracaktır.Bu iki safkan da eksik koşarsa  AMAZING LOVE-3- seve seve devreye girer.Zor kazanabilen bir isim olsa da mesafeyi biraz kısaltabilirse etkili jokeyi ile SİNKIZI-5- hata affetmez.

 

2.ayak: Formda  isimler BABAİLHAMİ-6-  ve DELİJET-3- öncelikli olarak değerlendirilmeli.İdmanlarını beğendiğim KARAZEYTİN-10- ve son koşusunu kazanırken oldukça etkili gözüken BAHİR-12- öncelikli rakipleri konumunda olacaklardır.Pist ve mesafeye yatkın KILÇIK-2- ve bu kez çok daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim ARSLANBAŞ-9- ihmale gelmeyecek diğer isimler olup,bu sezon etkili koşular çıkartan SERHASAN-7- ve kısa ancak etkili sprintini yerinde atabilirse ADAM-4- sürpriz şansı verdiğim diğer isimler.

 

3.ayak: Son koşusunda tatlı bir sürprize imza atan TİRAJE-6- bu kez de etkili olacaktır.SARAYCARİYESİ-2- ve ATICI KIZ-1- öncelikli rakipleri olurlar. KARA ALTIN-4- buranın sigortası olur görüşündeyim.

 

4.ayak: Rakiplerinin bir adım  önünde bulduğum MY FREEDOM-1- - GÖNÜLKIRMAZ-3- ikisili arasındaki mücadele koşunun galibini belirler.

 

5.ayak: Her geçen gün daha iyi duruma gelen LİVACAN-4- koşu bitiriş dereceleri ve idmanları itibari ile günün banko safkanı olarak değerlendirilmeyi hak ediyor, normal şartlar altında ,  yarış içerisinde büyük bir aksilik yaşamazsa kazanmasını beklediğim safkana güveniyorum.

 

6.ayak:  Pist ve bu tarz mesafelere uyumunu bu grup için yeterli bulduğum DAY KING-9- favorimdir.İyi bir sezon geçiren BLACK ADLER-6- ihmale gelmez.Uzun süredir  start almasa da idmanları yeterli AKBÖRÜ-8-, bu gruba yetebilecek performansı ile MUSYUS-5- ve son koşusunu ölçü almadığım ROYAL KHAN-3- çatıda öncelikle şans verdiğim safkanlar olup,son koşuları olumlu MEGAS-7- ve KOREK-13-,kumaşının hakkını veremeyenlerden olsa da devamlı takibimde yer alan  HURRICANE FLY-2- ve pist ayırdetmeden özellikle bu tarz mesafelerde etkili koşabilen WOW SO COOL-4- geniş kuponlardaki ve diğer bahis seçeneklerindeki yerlerini almalılar derim.

 

Kupon

 

1.AYAK: 2-1-3//5

2.AYAK: 6-3-10-12-2-9//7-4

3.AYAK: 6-2-1//4

4.AYAK: 1-3

5.AYAK: 4 LİVACAN

6.AYAK: 9-6-8-5-3//7-13-2-4

 

TUTAR: 32,4//138,24 TL

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

uğurlu olaun Binbam..
isabetli tercihlere ve (samimiyetimle söylüyorum) başarılarına ışık olacak talih açıklığıyla…

Yazar: binbastar