Ana Sayfa / Tahminler / 15 AĞUSTOS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

15 AĞUSTOS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Cok zorlu 9 Koşulu Ankara programında herkesin yazdığı gibi gelmesi dileği ile;

 

1.KOŞU: Zorlu bir başlangıç. Kim gelse şaşırmayacağım maiden koşuda, hiç yoruma girmeden, çalışmalarında etkili görünüm sergileyen 4-RENOWN, bu pistteki yarış dereceleriyle 5-STAR RUBY. 7-VİKİNG MAN ve maiden taylarının son zamanlardaki ustalarından S.Boyraz ile 6-THE MONSTER ile geçiyorum..

2.KOŞU: Cim pistteki ilk koşusunu burdaki daha iyi rakipler arasında kazanan 2-SEYŞELLER tabiki favori. Bence tek rakip olacak isim 4-LITTLE KING'dir..

3.KOŞU: Gazi Koşusundan sonraki ilk koşusunu kazanan 1-RUNNER BULL ağır kilosunu diğer rakiplerine verebilecek potansiyeldedir. 1.Altılimdaki BANKOMDUR.. Yine tek rakip, kosuyu bir çırpıda bitirme ihtimaline karşılık 4-MACADAMİA'dır..

4.KOŞU: Kum pistte cok daha farkli olacağını düşündüğüm 6-DOYOUN HEARTED, çim pistteki son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım 5-DANCE ikilisini ayıramadim. Kazandıktan sonra ara versede, galoplarında daha etkili dereceler çıkarmaya başlayan 7-HALLACOĞLU, çok formda günler geçiren 4-UNDAUNTED ve 10-BABAEMİR sonraki ihtimaller olarak göze çarpmakta..

5.KOŞU: Yine zorlu maiden koşu. Yine galoplarıyla bende öne çıkan 4-RAPID RUSH kesinlikle kuponlarda bulunmalı. Benim ilk tayımdır. 6-YELLOW RED, 3-MANDELINO ve tecrübesi ve yarış dereceleriyle 2-KARAFIRAT bu yarışa yeterli gördüğüm isimlerdir.

6.KOŞU: Süratli gitmesini beklediğim koşuda 6-YETİM AHMET ön planda tuttuğum isimdir. 3-YALAZ BEYİ ve 2-SEREMİR en yakın plandaki rakipleridir. Benim bütçeme bu isimler yeterli olsada; daha geniş oyuncular, 7-PİRSUSLU ve 1-BARANHAT'ı değerlendirmeye almalıdır..

7.KOŞU: Anadolu Tarım İsletmeleri G2 Koşuda, İstanbuldaki koşusu sonrası sevdiği ve nefes aldığı piste geri dönen yaşlı kurt 3-KARAÜZÜM kazanmasını beklediğim isimdir. 2.Altılımın BANKOSUDUR..

8.KOŞU: Ablalarının arasında kalitesiyle hiç sırıtmayacak olan 4-İREMSU kazanmaya yakın olsada; takibimde olan ve kalitesini bildiğim, mesafeninde avantajıyla 3-LADY KRAKOW, formda günlerden geçen 5-HUNZACH DANCER ve son koşusunda dilden dile dolaşan, ancak o gün icin beklentilerin cok altinda kalan 12-CANT TOUCH THIS ile burayı geçebileceğimize inanıyorum.

9.KOŞU: Satış 2 Koşuda, mesafedeki bitiriş dereceleriyle 6-AUTUMN PEARL, 7-İLKNUR SULTAN ön planda olsada, ağır kilolarıyla yinede bu mesafede yabana atılmayacak isimler 1-MASTAR KIZI ve 2-MISS MELODY ve son olarak gençliği ile ablalarına kafa tutması muhtemel 9-ROYEM ile Ankarayı kapatıyorum..

1.ALTILI TAHMİNİM

4-5-7-6
2-4
1 RUNNER BULL
6-5-7-4-10
4-6-3-2
6-3-2

2.ALTILI TAHMİNİM

6-5-7-4-10
4-6-3-2
6-3-2
3 KARAÜZÜM
4-3-5-12
6-7-1-2-9

BOL ŞANSLAR...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..