Ana Sayfa / Tahminler / 15 AĞUSTOS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

15 AĞUSTOS 2017 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Cok zorlu 9 Koşulu Ankara programında herkesin yazdığı gibi gelmesi dileği ile;

 

1.KOŞU: Zorlu bir başlangıç. Kim gelse şaşırmayacağım maiden koşuda, hiç yoruma girmeden, çalışmalarında etkili görünüm sergileyen 4-RENOWN, bu pistteki yarış dereceleriyle 5-STAR RUBY. 7-VİKİNG MAN ve maiden taylarının son zamanlardaki ustalarından S.Boyraz ile 6-THE MONSTER ile geçiyorum..

2.KOŞU: Cim pistteki ilk koşusunu burdaki daha iyi rakipler arasında kazanan 2-SEYŞELLER tabiki favori. Bence tek rakip olacak isim 4-LITTLE KING'dir..

3.KOŞU: Gazi Koşusundan sonraki ilk koşusunu kazanan 1-RUNNER BULL ağır kilosunu diğer rakiplerine verebilecek potansiyeldedir. 1.Altılimdaki BANKOMDUR.. Yine tek rakip, kosuyu bir çırpıda bitirme ihtimaline karşılık 4-MACADAMİA'dır..

4.KOŞU: Kum pistte cok daha farkli olacağını düşündüğüm 6-DOYOUN HEARTED, çim pistteki son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım 5-DANCE ikilisini ayıramadim. Kazandıktan sonra ara versede, galoplarında daha etkili dereceler çıkarmaya başlayan 7-HALLACOĞLU, çok formda günler geçiren 4-UNDAUNTED ve 10-BABAEMİR sonraki ihtimaller olarak göze çarpmakta..

5.KOŞU: Yine zorlu maiden koşu. Yine galoplarıyla bende öne çıkan 4-RAPID RUSH kesinlikle kuponlarda bulunmalı. Benim ilk tayımdır. 6-YELLOW RED, 3-MANDELINO ve tecrübesi ve yarış dereceleriyle 2-KARAFIRAT bu yarışa yeterli gördüğüm isimlerdir.

6.KOŞU: Süratli gitmesini beklediğim koşuda 6-YETİM AHMET ön planda tuttuğum isimdir. 3-YALAZ BEYİ ve 2-SEREMİR en yakın plandaki rakipleridir. Benim bütçeme bu isimler yeterli olsada; daha geniş oyuncular, 7-PİRSUSLU ve 1-BARANHAT'ı değerlendirmeye almalıdır..

7.KOŞU: Anadolu Tarım İsletmeleri G2 Koşuda, İstanbuldaki koşusu sonrası sevdiği ve nefes aldığı piste geri dönen yaşlı kurt 3-KARAÜZÜM kazanmasını beklediğim isimdir. 2.Altılımın BANKOSUDUR..

8.KOŞU: Ablalarının arasında kalitesiyle hiç sırıtmayacak olan 4-İREMSU kazanmaya yakın olsada; takibimde olan ve kalitesini bildiğim, mesafeninde avantajıyla 3-LADY KRAKOW, formda günlerden geçen 5-HUNZACH DANCER ve son koşusunda dilden dile dolaşan, ancak o gün icin beklentilerin cok altinda kalan 12-CANT TOUCH THIS ile burayı geçebileceğimize inanıyorum.

9.KOŞU: Satış 2 Koşuda, mesafedeki bitiriş dereceleriyle 6-AUTUMN PEARL, 7-İLKNUR SULTAN ön planda olsada, ağır kilolarıyla yinede bu mesafede yabana atılmayacak isimler 1-MASTAR KIZI ve 2-MISS MELODY ve son olarak gençliği ile ablalarına kafa tutması muhtemel 9-ROYEM ile Ankarayı kapatıyorum..

1.ALTILI TAHMİNİM

4-5-7-6
2-4
1 RUNNER BULL
6-5-7-4-10
4-6-3-2
6-3-2

2.ALTILI TAHMİNİM

6-5-7-4-10
4-6-3-2
6-3-2
3 KARAÜZÜM
4-3-5-12
6-7-1-2-9

BOL ŞANSLAR...

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

Yorum Gönderin

  1. Bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir