Ana Sayfa / Tahminler / 15 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)
kocaeli altili tahminleri adrian

15 AĞUSTOS 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Zorlu maiden mücadelede çalışmaları ile göze batan ÇAYIRÇİMEN(2) M.Kaya idaresinde favorim. İki yarış İzmir'de hiç işlemeyen BURSAGÜLÜ(1) tekrar Kocael'ine geri döndü, pistte akışlı gözüken TEKFORD SADEGÜL(9), SOĞUK NEHİR(8-3) ve binicisi idare edebilir ise KAYA SERAP(4) rakipleridir.

2.) Son 2 yarıştır etkisiz bir görüntü çizsede grubun kalite ismi FİLOZOF TAY(1) favorimdir. Çok iyi bir form yakalayan EYVAH UZUN MEHMET(8), bu sefer daha uygun rakipleri yanında BUDAKHAN(3), Ankara'dan gelen BABA İHSAN(10) ve İzmir'deki son yarışını kazanan AYNATINAZ(4) rakipleridir.

3.) Uygun rakipleri yanında MIZZEN OF TURKEY(5) kazanmalı, binicisi de tamam daha ne olsun.

4.) Son yarışında rakiplerine diş geçiremeyen METAL FIRTINASI(2) daha uygun grupta favori. Son harika yarışı ile BACAKSIZ(5), İzmir'de kısa mesafe Açık yarıştan buraya gelen HARZEMŞAHLI(1) ve Kocaeli'nde 3 te 3 yapmış bir safkan olan KIZIMİREM(3) kuponlara eklenebilir.

5.) Bu kadar uygun rakipleri yanında eğer bir sorunu yok ise YÜCESOY(8) un kazanması gerekiyor, daha nasıl bir grup bulabilirki.

6.) 2 yarıştır çok iyi koşan GOLDEN PROTECTOR(2) 3 te 3 yapacak forma sahip gözüküyor, küçük kuponlara tek olabilir. Kaba kumda etkili koşabilecek SATEN(3), mesafede iyi koşacak olup binici faktörü ile de göze çarpan KOMSHU(1), hazırlıklarını çok beğendiğim KOSTANAY(7), LA BOHEME(5) ve uyumlu binicisi ile ZEYTİNOĞLU(4) kuponlara eklenebilir.

 

 

ALTILI GANYAN

1.) 2-1-9-8-4

2.) 1-8-3-10-4

3.) 5

4.) 2-5-1-3

5.) 8

6.) 2 // 3-1-7-5-4

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Barışçı
Üye

bol şans abi

COMMANDANTE
Üye

Bol şanslar usta

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar ..başlıkta ana sayfada adana tahminî diye görünüyor

Unal
Ziyaretçi
Unal

Adanaya güzel bir altılı bekliyor

Ünal akar
Ziyaretçi
Ünal akar

Adana altılısı bekliyom

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.