Ana Sayfa / Tahminler / 15 AĞUSTOS 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

15 AĞUSTOS 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Koşuya baktığımda adeta nefes kesecek zevkli bir mücadeleye benziyor. İnanır mısınız DAYI MEVLÜT mü, ANDARKAN mı yoksa BABADÖKER mi kafayı alır düşüncesinde gerçekten kararsız kaldım. Ve son kararı mı yüksek ihtimalle DAYI MEVLÜT'ün liderliği alacağını ön görerek karar verdim ki kendisi kadar ayağına seri bir isim şuan grupta bir safkan yok. Bu kadar süratli gidecek bir koşuda çok ön plana çıkan (8) BİNBİR UMUT bu sefer son yarışlarında ki bariyer dibinden gelip görmediği rakiplerine geçilmeyecektir ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkanın eksik koşması durumunda (5) DAYI MEVLÜT'ün yarışı bitirme ihtimali de var. Bu safkanın da uzayan mesafede tükenmesine ise hemen arkasında yarışı takip edecek olan (7) BABADÖKER düzlük üzerinde bu safkandan erken kurtulabilirse geride ki rakiplerine direnme olasılığı yüksek bu senaryo da tutmazsa ağır kilosuna rağmen alışık olduğu siklette etkili koşmasını beklediğim (1) TIME FEEL bir diğer şans verdiğim isim bu safkanın da kilodan etkilenme söz konusu ise uzun cümlemizi (2) TEREX noktalar.

2. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda birbirinden vasat görünümlü rakiplerinin arasından sıyrılan (1) HAPPY VALENTINE çok uygun grupta sonlarda grubu toplamaya hazır duruyor ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkana tek rakip yazacağım o da (10) PRIZMA olacak.

3. Ayak Grupta önde gerçekten sert tempo oluşturmaya çalışan UZUNCUKFIRTINASI ve SAPANCA KIZI mevcut. Bu safkanların önde ki sert mücadelesinde bu tip tempoya alışık olmayan birçok safkan tabi bir tanesi hariç. O da son yarışında ön gruba yakın yürüyüp düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla sonuca gitmesini beklediğim (3) HORASANGÜNEŞİ BANKOMDUR.

4. Ayak Grubun en seri ismi (3) KHAOS MAN önde ki istediği temposunu çok rahat belirleyecek güce sahip. Startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkanın çok rahatsız edilmeyeceğini de ön görerek beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını yakın görüyorum. Mesafenin uzamasından dolayı son yarışlarını çok etkili sprintlerle kazanan (1) BEST GUNNER ve (5) LINDORA bizlere tekrardan güzel bir dış kulvar seyri verebilir. Son olarak ise es geçmek istemediğim bir isim olan (2) FIRST OF FIRST dikkatinizi çekmek isterim ki bu safkan KHAOS MAN'le İSTANBUL'da aynı gruplarda koştular ve hiçbir varlık gösteremediler. KHAOS MAN KOCAELİ pistine adım atar atmaz nasıl değiştiyse bu safkanın da farklı koşmasını bekliyorum pedigri olarak grubun çok üzerinde olan bir safkan kaba kumda çok iyi iş çıkaracağına inanıyorum.

5. Ayak Sonunda istediğim grupta yakaladığım kendisi kadar seri bir ismin olmadığı grupta startla birlikte liderliği almasını beklediğim (5) ARKASI GELDİ beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya çok yakın duruyor ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkan gerçekten arap atı olmasına rağmen bir ingiliz atı kadar ayağına seri görüntüsü veriyor. Bu safkana rakip olarak (2) DURUKIZ ve (6) AK KATMER yazacağım.

6. Ayak Aslında bu grubun üzerinde olan son yarışında özenle takip ettiğim o yarışında düzlüğe dolu kantarma çıkmasına rağmen mesafenin kısalığından şikayet edercesine koşamayan (3) DISTANT LIGHT uzayan mesafe de sonlarda grubu toplayabilir. Sonrasında ise sürpriz beklediğim koşuda sırasıyla : (2) FOR THE REST, (11) LOVE BITES, (7) BORGAHAN, (8) RAINY MAN, (5) PEMBE BULUT, (9) STREET PARTY, (1) MEGAS, (6) SCENIC SON yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 8 // 5,7,1,2

2. Ayak : 1 // 10

3. Ayak : 3 TEK

4. Ayak : 3,1,5,2

5. Ayak : 5 // 2,6

6. Ayak : 3,2,11,7,8,5,9,1,6

ŞABLON TUTARI : 64,80 TL'dir. Küçük şablon ise 2,16 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ozan
Ziyaretçi
ozan

Kocaeli Altılı Tahminlerim.

1.AYAK= 7-4-2
2.AYAK= 3-2-9-11-10
3.AYAK= 8-4-3-5
4.AYAK= 4-5
5.AYAK= 7-4-1-5
6.AYAK= 8 RAIN MAN.

Kupon tutarı= 32.tl
bol şanslar dilerim.
ozan boğurcu.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

babuş kocaeli son ayak street party günün on numara 5 yıldız sağlam atıdır sevgiler bol şanslar dilerim

fikret
Ziyaretçi
fikret

Eline sağlık krdşm yazdığını gibi gelsin

Ufuk
Ziyaretçi
Ufuk

Ankara icinde bsyler soyleydnz by creed

Arda
Ziyaretçi
Arda

Creed horasangüneşinin yanına bir at yazsan kimi yazardın rakip olarak

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

SELAMLAR,,,
GÜZEL BİR HAFTA SONU KOCAELİ PROĞRAMI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ…
BUGÜN İÇİN KENDİME BİR SÖZ VERDİM … BU PROĞRAMDA TAKİP ETTİĞİM ATLARIN YÜZDE 80 GELİRİ OLAN ATLAR .. EĞER BAŞARISIZ OLURSAM KOCAELİ YARIŞLARINA UZUN BİR SÜRE YORUM YAZMAYACAĞIM VE OYNAMAYACAĞIM..
EVET BUGÜN SIRA YA BENDE YADA BYE BYE KOCAELİİİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7.Lİ GANYAN TAHMİNLERİM.
1. AYAK.3-5-7
2 AYAK.1-6-8
3 AYAK. paranın verileceği bu ayakta şu yada bu at diyemiyorum fakat tekrar kuma dönen 3 NUMARALI MALABADİ İNCİSİ YA TEK YA HEPSİ..//
4.AYAK.3 NUMARALI HORASAN GÜNEŞİ BANKO
5 AYAK.5 NUMARALI LİNDORA BANKO
6 AYAK.6 NUMARALI AK KATMER BU GRUBA UZAK ÇEKMESİ GEREKİR
7 AYAK.13-11-10-9-6-3-5

soner
Ziyaretçi
soner

3.Ayak BABA FIRAT- HÜSNÜBALA ve EZGİGÜL arasında geçeğine inanıyorum şahsi kuponumda HORASANGÜNEŞİ dahi yazmıcam herkeze bol şans

OOS
Ziyaretçi
OOS

Kocaeli son ayak uzun süredir takibimde olan son yarışında jokeyi ismail dinarı üzerinden atan SAFE AND SOUND günün bankosudur.

soner
Ziyaretçi
soner

1.Ayak 4-5-7-8-2
2.Ayak 1-2
3.Ayak 1-4-6
4.Ayak 3
5.Ayak 3-6
6.Ayak 9-11

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Kuponum (1.ayak: 1-2-7-8) (2.ayak: 10-11) (3.ayak: 2-3-6-8) (4.ayak: 3 TEK) (5.ayak: 2-6-8-12) (6.ayak: 5-8-9-11)

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

SANIRIM YEDİLİİ GANYAN YİNE DEVRE GİDECEK GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYENİN YÜZDE SEKSENİ YATTII

mukanna
Üye
mukanna

bycreed biraderim tebrikler, Binbirumut’u tek girmiştim, okumamıştım yazdıklarını, bir bakayım dedim, aynı şekilde koşturduğumuzu görünce bir tebessüm oldu. Rasgele.

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Tebrikler kafa 8 ikinci ayak 1 tek verdiniz helal olsun…

atiati
Ziyaretçi
atiati

kocaeli
1.2.4.5.7.8
1.11
2
1.3.4.5
5.8
2.3.7.8.11
bol şanslar :)

Ertan
Ziyaretçi
Ertan

By creed helal olsun sayende yakaladim sanırım kocaeli ni. .4.hepsi 5.ayak yazdığın 3 at ve son ayak hepsi..seni takip edip kazanmamakk mümkün diiillll :)) teşekkür ederim yorumlarin için..Bu arada Horasan gunesini sahsi kuponuna dahi yazmıyan Soner arkadaşıma da geçmiş olsun dileklerimle..

My başkan
Ziyaretçi
My başkan

Sen hiç moralini bozma by creed sen yorum yapmayınca ben altılı Yapmıyorum kendi bilgilerimi senin yorumlarınla harmanlayıp çok güzel sonuclar elde ediyorum sana yapılan Ahlaksız yorumlara karşıyım saygılarımla..

Arda
Ziyaretçi
Arda

Tebrikler üstad darısı daha büyüklerine ..

Yazar: Bycreed

Bycreed