14 TEMMUZ 2019 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Sürekli üstüne koyan AFTER GOLD (6) bugün ALTERNATİF TEKİM. Bursa’da son katıldığı 1700 metre çim yarışında sonlarda bariyer dibinden gelip yarışı çalmaya çalışsada başaramayan BATUMİ (7) bugün sentetik piste çıkıyor, bir süre geri alınan (79 gün) HELLBENT (8) bugün ilk kez çıkacağı uzun mesafede dinçlikle iyi koşacak, DB takılan MAKİNİST (5), ağır kilosuna rağmen BAŞOK (1) ve yarışın bayağı bombası ise son çalışmasını binicisi M.Hamedi ile yapan PERİ MASALI (9) olacak.

4.Koşu : ABDURRAHMAN ATÇI koşusunda A.Çelik ile son viraja kadar en geride olsada çok rahat gelen GURBET ATEŞİ (9) son düzlükte ataklarına geç kalıp bir de yol bulacağım diye oyalanınca bence o gün kazanması muhtemel yarışı 3.bitirdi. Bugün de aynı hatayı yapmaz ise kazanmasını bekliyorum.

5.Koşu : Çalışmalarının hakkını vermesini beklediğim MAGNUM OPUS (6) ilk yarışında kazanmaya yakın olan isimdir, risk alıp tek yazıyorum.

6.Koşu : Uzun kısa fark etmeksizin başarılı koşan ama bilhassa 1500’de çok iyi olan BIG BROWN (2) yine kazanmaya yakın olan isimdir. Aradan sonraki Ankara yarışı pek iç açıcı olmasada GOOD CURRY (3),ULAN BATOR (7) ve son yarışlarında geliyorum sinyalleri veren SHARPA (6) ekledim. Ya da kapatıp burayı rahat geçeceksiniz.

7.Koşu : Ara ara koşturulan KING SERKAN (4) bugün E.Yavuz idaresinde kazanmasını beklediğim isimdir.

8.Koşu : Zorlu yarışta takibimdeki bir isim olan BU (9) üst üste çok fazla yarış koştu eğer bundan dolayı bir sorun yaşamaz ise çok şanslı olacak. İki yarıştır çok iyi koşan YOLKIRAN (5), GÜLDÜRGÜLDÜR (4), fit durumdaki RIŞVANOĞLU (8) ve daha çok uzun mesafede iyi koşan YURTYAPAN (6).  Ağır kilosuna rağmen DALOĞLU (1), YANTAR (2) ve MUHSİN (10) da eklenir. Dileyen kapatabilir de.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6     /  7-8-5-1-9
2.Ayak : 9
3.Ayak : 6
4.Ayak : 2  // 3-7-6      // 4-1-5-8
5.Ayak : 4
6.Ayak : 9-5-4-8-6  // 1-2-10 // 12-11-7-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar üstad

admin

1.Ayak : 6
2.Ayak : 2,6
3.Ayak : 2,7
4.Ayak : 3
5.Ayak : H
6.Ayak : H

Bol şanslar.

admin

Yanlış yere eklemişim, İzmir altılısıydı.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x