Ana Sayfa / Tahminler / 14 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

14 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Güzel bir Ankara programından tüm takipçilerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İngiliz atlarının Yamak 1 statüsünde ki bu zorlu koşuda Maidene veda ettikten sonraki koşularında tabela içerisinde yer alan etkili performansını koruduğunu düşündüğüm bugün Ankara pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyan 9 DİDONATO  , Kupon bedeli açısından banko tercihimi bu koşuda kullanmayı tercih ediyorum. Risk aldığım bu zorlu koşuda  BANKO olarak değerlendirdiğim ismin eksik koşması durumunda son üç yarışında çok güzel koşular çıkaran bugün muhtemelen koşunun favori konumunda çıkmayı hak ettiğini düşündüğüm 8 the jet plane ciddi rakip olup, Koşu içerisinde yaş itibariyle en tecrübeli isimlerden olan ve son çalışmalarında oldukça hazır olduğunu gözler önüne seren ters bir koşu yapmasını beklediğim 7 quadis'in devreye girmesini bekliyorum.

2.AYAK : Henüz tam anlamıyla koşu karakterleri oturmamış 3 yaşlı arap taylarının mücadelesinde ilk şansı daha uyum içerisinde ki binicisiyle 2 HASAN DAYI'ya veriyorum. Son 1400 metrelik yarışında oldukça iyi bir yarış çıkarıp koşudan ikinci ayrılan bugün üzerinde ki usta pilotuyla koşu içerisinde şansının artığını düşündüğüm 4 KRALDOĞU,  Adana pistinden dışarıya çıkan Ankara pistinde ki idman görüntüsünde oldukça iyi gözüken piste uyum sağlayacağını düşündüğüm 5 SİVEREKBEYİ arasında ki mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum.

3.AYAK : Son iki startını kazanarak form olarak rakiplerinin önünde olduğunu düşündüğüm bu tip uzun mesafeli yarışlarda güzel koşular çıkaran 3 AKARNEJAT koşunun ön plandaki ismi olup, Uzun bir aranın ardından özlediği birinciliğe kavuşan kazanma konusunda zor isimlerden olmasına rağmen son kazandığı koşuyla bugün de koşuda şansının olduğunu düşündüğüm 2 AMANKAYA, son yarışını kazanarak bu koşuya gelen ve usta pilot tercihi ile koşu içerisinde ön planda isimlerden olan 4 ALDERAMİN ve kendisine uygun rakipler yanında ilerleyen yaşına rağmen ağır kilosundan etkilenmeyeceğini düşündüğüm 1 ENDEREFE  koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Son metrelerin nefesleri keseceğini düşündüğüm bu zevkli koşuda son iki startını kazanırken koşudan kopmayan ve son ana kadar yarışı bırakmayan koruduğu formuyla 4 MAICON koşuda ön planda isim olup, Bursa pistinde ki son startını çok net bir şekilde birincilikle uzak ara kazanan 3 FEARLESS ACTION, çok sık koşturulmasına rağmen her yarışında daha iyi koşmaya başlayan 1 BOLD BOY, aracı ekürisine ait olan ve ilk startını koşu koşmuş olan rakiplerine karşı kazanmasını bilen ve yakın ara bu koşuya deklare olurken kazandığı yarış sonraki formunu Ankara pistinde ki yapmış olduğu idman görüntüsünde gösteren 8 MINE OF FIRE, Son yarışında yarış içerisinde talihsizlik yaşayıp yarış içerisinde tökezledikten sonra yarıştan kopup dışa açılan ismin bugün usta pilot idaresinde çok farklı bir yarış yapmasını beklediğim 6 YOU NEVER KNOW koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Muhtemelen agf tablosunun çok üst sıralarında yer alacak olan 2 CAN OPRAH artık kazanması gereken bir isim olup koşuda bir aksilik yaşamadığı taktirde maidene veda etmesini beklediğim en yakın isim olmasına rağmen yarın için şahsım adına çok fazla güven vermediği için yanına üç kez koşup tabela içerisinde yer almasını bilen 3 FINDIKKIRAN ve bugün yarış hayatına başlayacağı bu koşuda çok iyi idman görüntüsüyle 7 NİĞDELİ KIZ'ı rakip olarak ilave ediyorum.

6.AYAK : Kalabalık tutulmasında fayda olan bu koşuda rakiplerine oranla daha etkili koşmasını beklediğim 3 BOZTEPEBEYİ ilk şans verdiğim isim olup, 151 günlük bir aranın ardından koşuya çıkacak olmasına rağmen özellikle temmuz ayı itibariyle Ankara pistinde ki idmanlarında oldukça formda gözüken 5 HARPUTHANI, seri birinciliklerle bu koşuya gelen 8 ZAĞNOS , takip listemden düşürmediğim çok yakın bir zamanda çift haneli bir ganyanla koşuyu kazanmasını beklediğim 12 BREDELAL, son yarışında kazanarak bu koşuya gelen 1 AKÇEŞME arasında ki mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 9 DİDONATO

2.AYAK : 2,4,5

3.AYAK : 3,2,4,1

4.AYAK : 4,3,1,8,6

5.AYAK : 2,3,7

6.AYAK : 3,5,8,12,1

TUTAR : 63 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

admin
Yönetici

Güzel paralar kaçıyor.

ETC
Üye

yavuz dibine kadar geldin, biraz daha sabır ve sonrasında mutlu son.. haydi bakalım şimdi yeni ilhamlar için kolları sıvamalı..

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Şanslar Yavuzhan Kardeš

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Ankara
1,koşu 4
Altili Ganyan
1,ayak Aprantisi hata yapmaz ise 6 ALBUSE KAZANIR BANKOM
2,aysk 4,2,3,1,9,
3,ayak 7,3,4,6,5
4,ayak 8,7,6,1,4,9
5,ayak 2 CAN OPRAH BANKO
6,ayak çok ters bir atin gelmesini bekliyorum ve HEPSI diyorum

ETC
Üye

şansın bol olsun yavuzhan dostum…

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

1.3.5.7.8.9.10
4 tek
1.2.3.4.7.8
1.3.4.8.6
2.4.7.8
14 tek

ETC
Üye

şanson bol olsun hakan dostum. ikbalin daim olsun

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Herkese güzel bir cumartesi yarış ve akşamı diliyorum.
Ankara son koşu için

1 numaralı Ak çeşme .8 numaralı Zağnos bitmiş ikili

Tabelası…. 1/8/Seremir,Öz kara, Celekan,Harputhani,Batinhan,Boztepe beyi ile ekleyerek
Tabela tavsiye edeceğim

Sevgiyle kalın hoş kalın

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

İzmir Altilim….Herkese Bol şanslar

1.Ayak….. Hepsi

2.Ayak….. 2 numaralı BigBet bankom

3.Ayak…… Merzifon kralı Bahattin bankom

4.Ayak…… 1,2,3,4,5,6,7,8

5.Ayak……9 numaralı Toskana başta olmak üzere

9,1,2,3,4,5,7

6.Ayak…. 1 Numaralı Aksakallı bankom.

Sevgiyle kalın hoş kalın

Baranovici
Ziyaretçi
Baranovici

Yavuzhan hocam internet hakkım bitti altılım kaçtı. Tam sizin yorumları okumak için interneti açıyordum malesef internet paketim bitti sonradan görüyorum ki benim tekim cibekoglu yok sizde onuda kendim için yazardım altılıyı yakalardim. Gerçekten çok yazık oldu. Size dede üzüldüm

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...