14 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

Uzunca bir aradan sonra siz değerli yarışsever dostlarımla yeniden bir arada olmanın mutluluğu ve huzuru içindeyim. Evveliyatta vermiş olduğum bu uzun ara için affınıza sığınıyor, şansınızın bolluğunu ve ikbalinizin daim olmasını temenni ederek 14 TEMMUZ 2018 ANKARA tahmin ve yorumlarımı huzurunuza sunmaktan mutluluk duyuyorum

1.AYAK: Son 2 ayda Ankara ÇİM pistinde katıldığı son 3 koşusunda 1 birincilik yanısıra tabelada 2.lik ve 3.lüğü bulunan THE JET PLANE ile son 2 Kum ve Çim koşularını önemsemediğim, Özcan Yıldırım idaresinde katıldığı 27 Haziran tarihli İstanbul 1600 ÇİM “SATIŞ 2 KOŞUSU”nda SPACE GRAY’in önünde zirvede tamamlayan CAPTAIN CEMO’yu sadece bu açıdan değil, geride bıraktığı SPACE GRAY isimli atın geçmişteki parlak koşuları nedeniyle de çok önemsiyorum. Dolayısıyla bu koşuda önce THE JET PLANE sonra ise CAPTAIN CEMO diyorum

2.AYAK:
Ankara’da 3 Adana’da ise 2 koşusunun tamamını tabelada tamamlayan HASAN DAYI’nın yeniden Müslüm BAYDAN idaresinde Ankara’da zirveyi oynayacağını öngörüyorum. Özellikle Adana’daki 10 Haziran ve 23 Haziran tarihli koşularını baz alırsak, bir koşuda rakiplerinden birine uzak, diğerine de bir başka koşuda startta 2 boy kaybetmesine rağmen finişte 4,5 boy attığını göz önünde bulundurmalıyız. Rakiplerinden biri, elbette Karataş idaresindeki KRALDOĞU olurken, diğeri de Ahmet ÇELİK idaresindeki SİVEREKBEYİ olacaktır. Sürpriz olarak düşüneceğim isim ise Ankara’daki ortalama mesafe son 3 çim koşusunu tabelada tamamlamasının yanısıra, oldukça önemli isimler ve idarecileri ile çekişmelerini olumlu yönde gözlemlediğim EZHARBEY olacaktır.

3.AYAK:
12 Haziran tarihli Ankara 2400 ÇİM koşusunu baz aldığımda AKHUN’un ikinciliğinin bir sonraki yarışlarına referans olacağını, 28 Haziran tarihli Ankara 1900 ÇİM koşusunda AKARNEJAT – AGAH ikilisine az farkla geçilmesine rağmen o mesafede başa baş götürdüğünü gözlemlediğim bu atın yarışı kimseye kolay kolay kaptırmayacağını düşünüyorum. AKHUN bankomdur diyorum.

4.AYAK:
15 Temmuz Şehitleri Koşusu’nda, 3 Temmuz tarihli ANKARA’daki ilk KUM koşusunda Özcan YILDIRIM idaresinde rakiplerine deyim yerindeyse tur bindiren BOLD BOY YİNE Özcan YILDIRIM idaresinde baş tercihim olup, elbette Uğur POLAT idaresinde yarışa katılacak olan ve birbirinden parlak ÇİM dereceleri bulunan CEKU, 9 Haziran tarihli ANKARA 1000 ÇİM koşusunda KARATAŞ idaresinde katıldığı ilk koşuda ilk birinciliği elde eden YOU NEVER KNOW ve yine YOU NEVER KNOW gibi yarış yaşamının ilk koşusunda liderliği elden bırakmayan MAN ON FIRE sırasıyla tercihlerim olacaktır.

5.AYAK:
Yarış yaşamının ilk koşusuna katılacağı diğerlerine oranla dezavantajlı görünse de, NİĞDELİ KIZ ile ilgili edindiğim olumlu izlemler (Özellikle Uğur POLAT faktörü) beni bu atı tercihlemeye götürüyor. Erkan TUNÇ idaresindeki CAN OPRAH’ın da eli kulağında olduğunu belirtmekte yarar görüyor ve bu 2 atı tercihlerim arasında göstermek istiyorum.

6.AYAK:
Ankara’daki son KUM yarışlarındaki liderliklerini çok beğendiğim ve Özcan YILDIRIM faktörü ile ön planda tuttuğum ZAĞNOS bu açıdan grubun en nitelikli safkanı görünümdedir. Bankomdur.

ANKARA:
1.AYAK: 5 – 8
2.AYAK: 2 – 4 – 5 – 9
3.AYAK: 7
4.AYAK: 1 – 6 – 7 – 8
5.AYAK: 2 – 7
6.AYAK: 8

TUTAR: 4.48 TL

Bol şans dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ETC

ETC
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin ETC, bol şanslar.

Deniz56

Bol şanslar etc

Deniz56

Ankara
1,koşu 4
Altili Ganyan
1,ayak Aprantisi hata yapmaz ise 6 ALBUSE KAZANIR BANKOM
2,aysk 4,2,3,1,9,
3,ayak 7,3,4,6,5
4,ayak 8,7,6,1,4,9
5,ayak 2 CAN OPRAH BANKO
6,ayak çok ters bir atin gelmesini bekliyorum ve HEPSI diyorum

yavuzhan41

Bol şanslar hoşgeldin.

toprak_tan

hoşgeldin;bol şanlar

Hakan bulut

1.7 // 5.8.9
4 tek
6.2.8.4.1.3.7
6.8
7.2.3//4.8
14 //8.13.10
Seni tekrar gördüğüme sevindim etc

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x