14 ŞUBAT 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Son startında koşunun oldukça ön planında olan isim olmasına rağmen koşudan ikincilikle ayrılan bugün için devam ettirdiği formuyla koşuda ön planda değerlendirdiğim isim 1 DENİZYILDIZI olup, Gökhan Kocakaya idaresinde kendisini tanıdığını düşündüğüm ve özellikle İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan 2 WATCH ME ve bu yıl koştuğu tek yarışında koşudan altıncılıkla ayrılmasına rağmen üzerinde ki Akın Sözen tercihi ile birlikte şansının arttığını düşündüğüm özellikle İzmir idman pistinde ki çalışarak yaptığı uzun ve rahat yaptığı kısa işlerinde oldukça fit durumda olduğunu düşündüğüm 8 LADY YAĞMUR bugün için rakiplerinin bir adım önünde düşündüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Rakiplerine oranla daha ağır kiloya sahip olmalarına rağmen bugün için koşacağı rakiplerinin önünde tuttuğum iki isme eşit şans veriyorum. Koşu üzerine son iki startını kazanarak formunu devam ettiren 1 AYDURU ve idman pistinde ki hızlı aksiyonlarında gayet akıcı gözüküp bugün çıkacağı ilk uzun deneyiminde etkili bir sonuç ortaya koyabilecek 2 CAN HÜMEYRA arasında ki mücadelenin en az hata yapanın sonuca gitmesini bekliyorum.

3.AYAK : Günün sürprize açık olarak nitelendirdiğim satış koşusunda çok fazla risk etmeyip koşuda HEPSİ tercihini kullanmanın kendi adıma doğru bir sonuç olmasını ümit ediyorum. Koşu üzerinde daha az at tercih edecek yarışsever takipçilerimiz için daha ön planda değerlendirilmesinde fayda görecekleri ( 2 keremtosh , 4 taşkesen , 7 coast guard ) üçlüsü değerlendirilmelidir.

4.AYAK : Bugün tam mesafesinde koşuya katılacak olan ve ön taraftaki süratli yarışın kendisine sonlarda çok fayda sağlayacağını ve rakiplerinin önünde kolay bir birincilik çıkarmasını beklediğim İzmir pistinde ki muntazam idman görüntüsüyle birlikte bugünün ön plana çıkan Jokeyi olabilecek Gökhan Kocakaya idaresinde ki 2 ALPTUĞHAN günün yüksek agf tablosuyla İzmir’de dikkat çeken ismi olmasını bekliyor ve günün BANKO’su olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : Son metrelerinin oldukça zevkli geçeceğini düşündüğüm kalabalık tutacağım yarışta bu tip süratli yarışlarda direnç gösterebilecek ve idmanlarında ki güzel görünümünü koşuya yansıtması halinde kolay bir yarış görüntüsü ortaya koyabilecek 2 DYMAXION , Son kazandığı yarışında güzel bir görüntü ortaya koyan devam ettirdiği formuyla beraber 3 NEON KNIGHT, bu rakipleri içerisinde her zaman söz sahibi olmasını beklediğim 1 RECO, Yakaladığı güzel formuyla beraber bugünde etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim idmanlarında canlı gözüken 4 POWER KING ve bugün kendisinden ters bir yarış yapmasını beklediğim uzun işlerinde kıpırdamalar gördüğüm 5 VAROLHAN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Zorluk derecesi yüksek bir Maiden mücadelesi imkanlarınız doğrultusunda kalabalık tutulması yararlı. Ben koşuda kendi şablonum doğrultusunda daha ön planda değerlendirdiğim isimleri öne çıkarmak istedim. Koşuda ilk şansı bugün ki rakiplerine oranla idmanlarında daha canlı gözüken ve koşuda söz sahibi olmasını beklediğim 7 GÖKHAN EFE 8 KIRMIZI ikilisini daha ön planda değerlendiriyorum. Eksik koşmaları halinde bugün iki ekürinin oldukça iyi durumda olduğunu düşündüğüm 10 PERFECT LEO , idmanlarda kıpırdamalar içerisinde olduğunu düşündüğüm üzerinde ki kantarmasıyla çalışma içerisinde olan 13 THE LAST KNIGHT ve bugün start alacağı aprantisiyle birinciliğe uzanabilecek hazırlıklara sahip 12 TEK DADAŞ koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,8

2.AYAK : 1,2

3.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8

4.AYAK : 2 ALPTUĞHAN

5.AYAK : 2,3,1,4,5

6.AYAK : 7,8,10,13,12

TUTAR : 84 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Gözlerim aradı ama bulamadım yorumunda :) Teşekkürler

Derince

İstanbul ilk ayak bes atla yine yattik.
Halbuki j.sparow ve son ayak 11 tek ile kuponumuz vardi..demek ki cok at yazarken dikat edilmeli.cunku bu iki oldu..
canimiz sikkin olsa da izmire gecelim

İzmir gercekten zor ilk ayak eger pist sulu olursa isler karisacak gibi ben hepsi diyip suprizi bekliyorum.

İkinci ayak herkes 12 yaziyor yada birini tek atiyor.
Ancak sebahat olmazsa olmaz dikkat!!!

Ucuncu ayak dengesiz grup kim gelirse sasirmicam hepsi

Dorduncu ayak 123 ayirmiyorum.

Besinci ayak son yarisinda bomba iken tek verdigim ve beni yaniltmayan neon knight ,
Harunhan gibi tempo ati olmasi lehine olur diye dusunuyorum.
Pist islak olursa ve apranti hata yapmassa bir kezdaha sonlarda dokulenleri toplar bankom.

Son ayak. Yeterince maiden de kaldigini dusundugum ustune koyarak gelen
fight fighter bu grubu gecebilir risklide olsa gunu tek ile kapatiyorum..

60 tl..

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadašlar

Izmir
1. Ayak 1 DENIZYILDIZI BANKO
2. Ayak 5,1,2,3
3. Ayak HEPSI
4. Ayak 5,2
5. Ayak 7,1,3,4,2
6. Ayak 11 RED WINNER BANKO
Kupon bedeli 22,40 tl

anadolukartali44

Merhaba İzmir yarışları genelde bahise göre at geliyor. TJK nin tüzüğünde yazar klasik altılı her zaman yatar.kupon yaparken TJK nin gözünden yapın 3 milyon adam aynı ata oynarsa TJK batar o yüzden oyunlarda favorilere fazla guvenmeyin herkese bol şanslar

admin

Dağıtılacak rakam belli olduğu için bu sistemde TJK batmaz. Kasa her zaman kazanır sözünü unutmayın. Bol şanslar.

gokhan01

Adminin sözüne kesinlikle katiliyorum.oynayan kaybeder, Oynatan kazanir.

Nolisi Dolisi

Çok alakasız bir yorum olmuş. Altılı ganyan tevzisinin yarısı zaten TJK ve Devlete gidiyor, geri kalan yarısı bulanlar arasında dağıtılıyor. Yani altılı 5 lira verse de 500.000 lira verse de TJK her zaman kazanır. Favori ya da bomba gelmesinin konuyla hiçbir alakası yok.

anadolukartali44

İzmir cazip altılı
2
Hepsi
3
Hepsi
1-2-3-4-7
2-6-7-8-9-11
Bol şanslar

gokhan01

Merhabalar. Herkese bol şanslar.
14 Şubat İzmir altılım
1. Ayak ( 3 ) numara Shining Star bankom. Eksik kosmasi durumunda (9) numarali Ulu Manitu ve (1) numara Deniz yıldızı devreye girecektir.
2. Ayak ( 6) numaralı Hanaylı ilk atım. Eksik koşması durumunda 1,2,3,4 numaralı atlar şanslı olurlar.
3. Ayak (4) numaralı Taşkesen bankom.
4. Ayak 4 numaralı Tekinerden süpriz bekliyorum. 1 numaralı Golden King ve 2 numarali Alptuğhan kuponumdaki atlar olacak
5. Ayak 2 numaralı Dymaxion,7 numaralı Harunhan,5 numara Varolhan, 4 numara Pover king kuponumdaki diger atlar.
6. Ayak ilk atım 14 numarali Ninalis, 11 numarali Red Winner , 9 numarali Moun Monet,sonra 2,5,6,7 ve 8 numarali atlar

Arnavut

Herkese bol şanslar

1.Ayak 1-2-9
2.Ayak 1-2-3
3.Ayak 1-2-4-8
4.Ayak 2-3-5
5.Ayak 7- HARUNHAN
6.Ayak 2-5-6-7-8-9-11

Kupon Tutarı : 52,92 TL

Nolisi Dolisi

Eline sağlık Yavuz,
İzmir Kuponum
2 Watch Me tek
1,2,3,5,6,7,9
1,2,4,5,8
1,2,3
1,2,4,7
2,7,9,11
Tutar: 117.60 tl
Herkese Bol Şanslar…

5lici

Hayırlı olsun

admin

Çok güzel oldu altılı son ayakla. Tebrikler Yavuz

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x