14 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 – YALIMSOY’un son 2 Kocaeli yarışını dikkate almazsak bu grupta şansı yüksek. 3 – ALMA ATA sert rakibidir. Son yarışlarını zor da olsa kazanan 4 – DENİZERİ plase. 7 – SARPBEY sürprizciler için önerimdir

 • 2. AYAK

  Ana-baba güzel kum orijinine sahip 5 – FORZATO son 1200m yarışında 1,15 sn ile bu gruba yeter bir derece çıkardı.  Rakibi ise son yarışlarında beklenenin çok altında koşan  8 – MESUDİYELİ. Safkan  ERHAN YAVUZ’un tercihi ile şansını oldukça yükseltti.  7 – INVOKER takibimizde. 6 – GALOPPING WISDAM son koşusunda sonlarda çok iyi geldi, kazanamamasına rağmen bu yarışta farklı koşabilir. Genel olarak grupta dereceler yakın. Zor koşu ama çatıyı kurmak için 5 – FORZATO  banko düşünüyorum.

   

 • 3. AYAK

  1 – AKYAZILI MUTLU’nun formu tavan yapmış durumda. Mesafesinde favorim. 6 – İNTO STROM nefes yönünden etkilenmezse iyi bir yarış çıkartacaktır. Toparlanan 8 – WOLFS DREAM’e dikkat.  2 – BAŞTACIM, 4 – KARTEPELİ ve 5 – RAMAYANA daha sonra. 7 – SPEED FREAK sürpriz.

   

 • 4. AYAK

  2 – GREY CORAL favorim. 4 – MY KONOS rakibidir.

   

 • 5. AYAK

  3 – BALDURA ve 7 – DÖRTNALINOĞLU favorilerim. 5 – UMUDUN RENGİ plase. Kilo farkları ve uygun kiloların sürpriz çıkartacağını düşünüyorum. En fazla risk aldığım ayak burası.

   

 • 6. AYAK

  8 – GOLDEN AFFAIR son yarışı ile düzeldiğini belli etti, daha iyi bir yarış bekliyorum. 6 – VALHALA nefessiz olmasına rağmen farklı koşabilir. 2 – LANDROS mesafe tutuyor ve formunda, 10 – IGLOO son yarışında çok güvendik ama bomba patladı. Şimdi daha iyi koşacaktır.

   

  Bugün de sürprize dayalı bir şablon çıkardım. Takipçilerime ince eleme yapmalarını öneririm.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
14.4 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
2
3
4
7
5
1
6
8
2
4
3
5
7
2
6
8
10
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x