Ana Sayfa / Tahminler / 14 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

14 ŞUBAT 2014 BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  2 – YALIMSOY’un son 2 Kocaeli yarışını dikkate almazsak bu grupta şansı yüksek. 3 – ALMA ATA sert rakibidir. Son yarışlarını zor da olsa kazanan 4 – DENİZERİ plase. 7 – SARPBEY sürprizciler için önerimdir

 • 2. AYAK

  Ana-baba güzel kum orijinine sahip 5 – FORZATO son 1200m yarışında 1,15 sn ile bu gruba yeter bir derece çıkardı.  Rakibi ise son yarışlarında beklenenin çok altında koşan  8 – MESUDİYELİ. Safkan  ERHAN YAVUZ’un tercihi ile şansını oldukça yükseltti.  7 – INVOKER takibimizde. 6 – GALOPPING WISDAM son koşusunda sonlarda çok iyi geldi, kazanamamasına rağmen bu yarışta farklı koşabilir. Genel olarak grupta dereceler yakın. Zor koşu ama çatıyı kurmak için 5 – FORZATO  banko düşünüyorum.

   

 • 3. AYAK

  1 – AKYAZILI MUTLU’nun formu tavan yapmış durumda. Mesafesinde favorim. 6 – İNTO STROM nefes yönünden etkilenmezse iyi bir yarış çıkartacaktır. Toparlanan 8 – WOLFS DREAM’e dikkat.  2 – BAŞTACIM, 4 – KARTEPELİ ve 5 – RAMAYANA daha sonra. 7 – SPEED FREAK sürpriz.

   

 • 4. AYAK

  2 – GREY CORAL favorim. 4 – MY KONOS rakibidir.

   

 • 5. AYAK

  3 – BALDURA ve 7 – DÖRTNALINOĞLU favorilerim. 5 – UMUDUN RENGİ plase. Kilo farkları ve uygun kiloların sürpriz çıkartacağını düşünüyorum. En fazla risk aldığım ayak burası.

   

 • 6. AYAK

  8 – GOLDEN AFFAIR son yarışı ile düzeldiğini belli etti, daha iyi bir yarış bekliyorum. 6 – VALHALA nefessiz olmasına rağmen farklı koşabilir. 2 – LANDROS mesafe tutuyor ve formunda, 10 – IGLOO son yarışında çok güvendik ama bomba patladı. Şimdi daha iyi koşacaktır.

   

  Bugün de sürprize dayalı bir şablon çıkardım. Takipçilerime ince eleme yapmalarını öneririm.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
14.4 TL
1. Ayak2. Ayak3. Ayak4. Ayak5. Ayak6. Ayak
2
3
4
7
5
1
6
8
2
4
3
5
7
2
6
8
10

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.