14 OCAK 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Son zamanlarda basit programları ile karşımızda olan İzmir aynı program zayıflığı ile devam ediyor. Sürprize dayalı bir kurgum olacak herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Rakiplerine göre daha iyi hazırlık aşamaları olan ve denk rakipleri yanında 1 CRACKER BABY ilk şans verdiğim isim olup, vermiş olduğu ara sonrası yarış gören 3 İKSİR, bu tip kısa mesafeli koşularda etkili koşan 2 THARWA ve son startında kazanarak maidene veda eden 4 ASYA FIRTINASI koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Günün sürprize açık mücadelesinde ilk şansı 5 SKY HERO veriyorum. Son startını kazanan 6 BÜYÜK BABA ve uygun sıklet avantajıyla 8 DOYOUN HEARTED, 9 ÇAKACAK, 10 KAVACIK BEYİ, 11 PETİT BLUE sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Günün yüksek favori konumundaki 3 YELTAY koşunun önde ismi olsada ikramiye bakımından 2 SELKUT rakip olarak tercih ettiğim bir diğer isimdir.

4.AYAK : ön planda olan iki isim Rakiplerine nazaran ön planda gözüksede takip ettiğim bir ismide yanlarına ilave ediyorum. 1 ERDURAN 2 BÜTÜNAY önde daha sonra 7 OĞLUM MELİH takip ismim.

5.AYAK : Koşunun ce agf tablosunun çok önünde yer almış olsada bana bu mesafede tam olarak güven vermiyor. 5 MY BİG BOY’un yanına rakip olarak çok daha hazır konumdaki 3 HAŞİMOĞLU, 7 BABY PEPPERONİ eklediğim isimlerdir.

6.AYAK : İnatçı karaktere sahip 1 KIRDENİZ ilk şans verdiğim isim olup, Sonlarda etkili yürüyen 3 TARIKHAN ve KURTÇABEY rakipleridir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,3,2,4

2.AYAK : 5,6,8,9,10,11

3.AYAK : 3.2

4.AYAK : 1,2,7

5.AYAK : 5,3,7

6.AYAK : 1,3,2

Tutar : 77,76 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

1.Ayak : 2,4,6,7
2.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11
3.Ayak : 2,3
4.Ayak : 1,2
5.Ayak : 5
6.Ayak : 1,2,3,4

Erdal Balci

Admin kuponun içerde:))

Erdal Balci

Hep böyle bir kuponum olsun istemişimdir :))

Erdal Balci

Aynısını oynadım 42,24 tl

Erdal Balci

İki kupon oynadım biri senki diğeri ufuk beyin sayfasında paylaştığım kupon

Erdal Balci

Çok şükür en çok 2.ayaktan korkuyordum, neyse ki ucuz atlattık :)))

admin

Tek atmak vardı bu atı. Rastgelsin.

Erdal Balci

Kaldı son ayak, buraya kadar geldi, yatmaz inşallah :))

admin

Parayı kurtarmaz bu saatten sonra :)

Erdal Balci

Kazanma kuşağında kaybetmek bu olsa gerek :))

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x