Ana Sayfa / Tahminler / 14 OCAK 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

14 OCAK 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Son 1600 yarışında sonlarda ataklarını arttırsada kazanma şansı kalmayınca enseye basayan ABJARKAYA(8) bugün atağa geç kalmaz ise kazanabilir, favorim. Grubun formu yüksek atları ARZAK(3) ve NİNOŞUN OĞLU(3) sert rakipleridir. Bu aralar formda olan aprantisi ile KOÇARLI(1) fazla avans alır ise bitirebilir.

2.) Uyumlu binicisi ile RİO KARNAVALI(1) tekim.

3.) B.Averbak GRADE BOY'a bu sefer binmediği için F.KABADAYI ile koşacak olan SUN BURN(4) son yarışındaki gibi geç kalmaz ise kazanabilir. Formda safkan GRADE BOY(1) rakibidir.

4.) Son yarışında AÇIK yarışında tabelayı tamamlayan FLAWLESS VICTORY(3) uygun grupta kazanabilir dileyen tek yazsın. Ben yanında iyi durumda olan  SEPTEMBER WIND(1) ekliyorum.

5.) Zorlu yarışta son yarışını kazanan mesafeye uyumlu SONKALELİM(3) favorim. Yarış gören SIRACA(6) ve binicisi idare edebilir ise BÜREBEY(4) rakipleridir.

6.) Son viraja kadar önlere yakın gider ise MY GOLD(8) yine kazanabilir, favorim. Son yarışını kazanan SIR PATRICK(13), SİDELİ(5), sonlarda etkili gelecek olan ARSPET(6), Bursa'dan ilk kez İzmir'e gelecek olan formda ANDARKAN(2), ağır kilosuna rağmen DESTAN AĞA(1) ve iyi hazırlanan MY SPACE(9) rakipleridir.

 

 

 

 

ALTILIM

1.) 8-3-6-1
2.) 1
3.) 4-1
4.) 3-1
5.) 3-6-4
6.) 8-13-5-6-2-1-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

İzmir hava nasıl acaba

ercan
Ziyaretçi
ercan

Adrian slm öncelikle başarılı urfa yorumlarından dolayı tebrik ederim 2 haftadır 5 te kalıyorum şeytanın bacağını bugün akşam sayende kiricam saygilar

Saki
Ziyaretçi
Saki

Akşam urfa yorumun olcakmı adrian

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.