Ana Sayfa / Tahminler / 14 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

14 Nisan Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : İyi koşmasına rağmen bir türlü kazanamayan 4-GÜNDÜZYELİ bugün şansını dili bağlı olarak deneyecek.Küçük çaplı kuponlara tek bırakılabilir.Geniş oynayanlar için 7-GHOST MOUNTAIN, 1-GHOST MOUNTAIN, 9-PRENSES PERA ve urfada istediğini alayaman 5-MÜZAKİR önerebileceğim isimler.Sürpriz severlere 10-SESSİZCE kesinlikle değerlendirmesi gereken isim.

2.AYAK : İlk startından itibaren oldukça sert gruplarda mücadele etmiş olan 1-FOUNTAINHEAD uzun aranın ardından görüğü koşudan ikincilikle ayırldı.Sonraki koşusunda ise daha sert grupta tabelada yer bulamasada bitiriş derecesi bu grup için yeterli.Bugünse kendisine oranla uygun gördüğüm grubta kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK : Arap safkanlarının Handikap-14 mücadelesinde bariz bir favori yok gibi her at gelebilir.Kalabalık tuttuğum koşuda sıralamam şablonda.

4.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 2-ACTION LAW benim gözümde ağır basıyor olsa da 3-INTO STORM mücadeleden kopmayacak gibi.

5.AYAK : Zorlu geçmeye aday bir diğer koşuda 3-IŞIKHAN gruptan farklı duruşuyla favorim.5-SONGURTAY, 7-CANKOPARAN, 9-SÖMEK, 4-ERENHİLAL, 6-RANA ATEŞİ, 2-ÇAKIRKAYA ve 1-KARAHANLI sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlar.8-NESRETTİN DAYI sonraki ihtimal.

6.AYAK : Pedigri olarak yüksek potansiyee sahip 9-CHANKARA yavaş yavaş forma girmeye başladı.Bugünde kazanmaya en yakın isim.Küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.Geniş oynayanlara ise 1-WALKS IN DARK, 3-SUPER PIT, 5-DISTANT GREEN ve 7-BROWN SPEED önerebileceğim isimler.12-EMERALD MOUNTAIN sonraki ihtimal.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 4 // 7 - 1 - 9 - 5 - 10

2.AYAK : 1

3.AYAK : 4 - 1 - 7 - 6 - 5 - 3 - 2

4.AYAK : 2 - 3

5.AYAK : 3 - 5 - 7 - 9 - 4 - 6 - 2 - 1 - 8

6.AYAK : 9 // 1 - 3 - 5 - 7 - 9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Biraz geniş tuttum farkındayım yalnız bazı koşularda ayrım yapamadım oyun kuranlar bütçelerine göre kendi insiyatiflerince eleyerek kuponlarını oluşturabilir.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.