15 NİSAN 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

Kaya gibi tekim var demek isterdim ama başıma Kaya yağar! 3 tane maiden yarış var; ilkinde hepsi, ikincide biri hariç hepsi, üçüncüde de çoğunluğu Kaya familyasının atları. Neredeyse sütçü beygirlerini de alıp koşturacaklar. Son ayakta bir atları var Kafkaslı Gibi’ymiş!

Çok ata sahip olmanın, atları fazla koşturmanın; çok para kazanma yolu ve atçılığa hizmet olmadığını anlarlar umarım diyerek herkese bol şans diliyorum.

4. KOŞU: Verdiği ara ve ağır kilosu dezavantajına olsa da idmanlarında hazır görünen (1) PROXY ile açılışı yapıyorum.

5: KOŞU: Ön planda olacak (10) BUGLEM’in yanına formda (3) NEŞETİM ve (7) ERGİNSOY’u yazarak geçmeye çalışacağım. Yeri olanlar iyi kan hattıyla (18) ATAKER, (15) TOKUŞ HANIM, (2) HÜROĞLU ve tuttuğu başka isim varsa ekleyebilir. Ben oyunu küçük tutmak için 3 at yazıyorum.

6. KOŞU: (4) COPPERFIELD çim sezonunu çok iyi kapatmıştı, kaldığı yerden devam edebilir, ben sürpriz arayacağım. Kapatmamak için iki at eledim.

7. KOŞU: Burada riskli bir ikinci tek kullanacağım. Starttan normal çıkış yapmasını umarak, son düzlükte liderliği almasını beklediğim (7) SARAYCARİYESİ alacağım riskin adı olacak.

8. KOŞU: Kalabalık tutacağım bu ayakta etkili yarış beklediğim (10) SHARPA’yı ilk olarak yazıyorum. (4) EL NINO da ilk kez çıkacağı çimde iyi koşabilecek potansiyel barındırıyor. Devamı şablonda.

9. KOŞU: Start provası çok iyi olan (1) ERGENE RÜZGARI başta Kaya’lara ait olmayan tayları yazarak kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 1
2.AYAK: 10,3,7
3.AYAK: 4,5,1,3
4.AYAK: 7
5.AYAK: 10,4,1,3,8,12
6.AYAK: 1,5,4,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Mehmet

Azer

1.ayak 1.6 2.ayak.10.7.3.15 3.ayak4.5.1 4.ayak 5.4.2.1.3 5.ayak 12.10.1.3.8.4 6.ayak 5 tek herkese bol sans

Azer

Bol sanslar

Niyazi Erkan

Kocaeli yarışı bulmuştum sayenizde,başarılar diliyorum

Ferhat

5 de kaldik abi

Sedat bekar

Helal olsun bn şimdi indrdim keske sabah indrseydim altili tuttu siZin

Ferhat

Mehmet abi adana ufak tahmini paylasir misin

Ayhan Coskun

abi merhaba ben ayhan seni tebrik ederim saraycariyesi başarılıydı ve benimde tekimdi.abiı ınstagram veya face adresin varmı varsa nedir

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x