14 NİSAN 2018 CUMARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Kumdaki başarısını çime de taşıyan (5) GÜLŞEKER ve rövanşı almak isteyecek (4) MADAM ELLİ yaşça büyük rakipleri arasında nasıl performans gösterecekler bakalım. Yeniden form tutma yolundaki (6) KAFKASOĞLU, çim performansı da başarılı iyi durumdaki (2) GÜLFEM ve (10) KALANTOR’u yazarak açılışı yapıyorum.

4. KOŞU: Eagle Fly Free olmasa daha sermayeli gidebilirdi ama yine de çim pistte direncinin olacağını ve kumda olduğu gibi çabuk kesilmeyeceğini düşündüğüm (3) ANZAS’ı tek kullanacağım.

5: KOŞU: Diğer ayaklarda kuponu 8-10 TL civarında tutabilseydim buraya at yazmayı planlamıştım ancak olmadı. Çim performansı ve formuyla rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm (11) WRITE TO ELLIE ikinci tek olarak kullanacağım at.

6. KOŞU: (1) DRONE ve (5) PRENSES CINDY biraz önde tuttuğum taylar olsa da iki at daha yazıyorum.

7. KOŞU: (1) CANÖZGÜ performans olarak rakiplerinden farklı durumda ancak sürpriz arayacağım, güvenenler tek atabilir. Toparlanmaya başlayan (2) FATİHİNGÜLÜ ve artan kondisyonuyla seri isim (5) BİRİMSİN ilk rakip gördüğüm atlar.

8. KOŞU: (2) TOPRAKHAN çok formda ama yarış gören (7) CANŞEN’den oldukça umutluyum. Yazacağım diğer atlar şablonda.

ALTILIM
1.AYAK: 5,4,6,2,10
2.AYAK: 3
3.AYAK: 11
4.AYAK: 1,5,3,6
5.AYAK: 1/2,5/3,4,6
6.AYAK: 7,2,12,3,4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Mehmet

COMMANDANTE

Bol şanslar mehmet

Thesakal

Rocket girl den kurtardık paçayı-)) Ben son ayak canşene güveneceğim BRanzini korkusuna rağmen.Heralde in the navy ve yarissa dısında kuponda cok fark yok. Bol sanslar.(vikonyanın kosusuna bir sey demiyorum….)

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x