Ana Sayfa / Tahminler / 14 NİSAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

14 NİSAN 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Ankara'da az atlı ama zor bir program var. Denk safkanların biraraya geldiği koşular zevkli geçmeye aday. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: Zor bir koşuyla başlıyoruz. Bana göre gruptan ayrılan bir isim var o da ÖZDORUK(3) bu mesafede iyi koşacağını düşündüğüm safkan etkili jokeyiyle alternatif tekimdir. İlk ayaktan risk almak istemeyenlerin bu ayağı kapatmaları gerekir.

2.Ayak: Ağır kilosuna rağmen sevdiği mesafede, çok sevdiği pistte, uyumlu jokeyiyle uygun rakipler yanında DUQUAN(1) bankomdur.

3.Ayak: Yine denk isimlerin koşusunda ARASHAN(1) grubun bir adım önünde görünüyor. Misliciler ve küçük kuponlar için değerlendirilebilir. Geniş kuponlar için hepsi diyorum.

4.Ayak: Zevkli geçmeye aday bir koşu daha. Son dönem performansıyla ve Ankara'daki hazırlıklarıyla PINK DIAMOND(3) alternatif tekimdir. Süratli isim BURSA GÜZELİ(1) ve son dönemde biraz düşüş gözlense de grupla baş edebilecek safkan FLYING BIRD(4) rakip isteyenlere önerim.

5.Ayak: Gurbetçile hariç Adana'da beraber koşmaya alışkın isimler var bu koşuda. Bu mesafeyi iyi koşan BÜNYAN(2)'ı bir adım öne çıkarmakla beraber tüm safkanların kazanma şansı var.

6.Ayak: Maiden koşuda bu gruptan farklı iki isim KHOR KALBA(8) ve BOSTORGAY(12) birlikte değerlendirilmeli.

Altılı Şablonum

1.ayak:3/Hepsi

2.ayak:1 tek

3.ayak:Hepsi

4.ayak:3/1,4

5.ayak:Hepsi

6.ayak:8,12

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

12 yorum

 1. Bombaci

  Bol şanslar Barış. Bu sıralar baya bir şansa ihtiyacımız var hepimizin.

  • Barışçı

   Sağol bombacı. Dünkü travmadan sonra bugun kendime gelmeye çalıştım biraz bakalım yarın neler bekliyor bizi.

 2. Merhaba Arkadaşlar Bombacı Yarın Ankaraya 2 tekim Olcak Tuttugun Atlarin Yanına Yazarsan, Sevinirim inşallah Buluruz Hep Beraber Altiliyi

  • Bombaci

   inşallah mutlu. Bende Ankara’ya tahmin vereceğim. Orada paylaşırsan sevinirim.

 3. Herkese Bol Şans

 4. Valla buyuk bir tane tutturmanizin zamani geldi hepiniz hak ediyorsunuz bunu gonlunuzce olur umarim

 5. Bol şanslar baris

 6. BOL ŞANLAR BARIŞÇI BAŞARILAR DİLERİM

 7. bol şanslar barışçı
  bende bir izmirli olarak merak ettiğim izmir yarışları dışarıdan nasıl gözüküyor.diğer illere göre
  biz sürekli takip edip oynuyoruz ama hep ufak paralar verdiği ve genelde favoriler geldiği için sanki pek cazip durmuyor gibi geliyor bana.

 8. atlara fısıldayan

  BARIŞCI bol şans.. adrian ustayla bombacının kurguyuda inceledim. İLTERŞAHı kimse tutmamış.(agf)tablosundada 3. at sen hepsi deyip işi sağlama almıssın. .içimden sanki bugün potalar gibi geliyor..cesaretin olmadığı yerde esaret başlarmış dedim bastım teki..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir