14 MAYIS 2015 İZMİR ALTILI TAHMİNİM (MUSTAFA KEMAL)

1.AYAK: İlk ayakta gözüme çarpan 3 at var, gurubun kalite yönünden tartışmasız en iyi atı 3 numaralı CEO lakin uzun süredir start almaması ve eksik işlerle bu koşuya katılacağını düşündüğümüzde ki yarışda sanki çok yavaş tempoda gidecek o ölümcül sprintini atamayacağı kanısındayım….benim bu ayakta favori safkanın öncelikle ,vermiş olduğu 2 aylık aranın ardından nefes açan 6 numaralı SPLENDİDO keza bu safkandan yarışta liderliği isteyecek bir safkan bulunmuyor düzlüğe kadar çok yavaş tempoda ve elinde sermayeyle çıkmasını beklediğim safkan cezayı kesebilir dikkat…tuttuğum diğer safkanlar sırasıyla şablonumdadır….

 
2.AYAK: Yarışı önlerde takip edecek CARAMBİTA,RİVER DRAGON,ikilisinin süratlendireceği koşuda 4  numaralı SOPHİSTICATED İn en dış kulvardan gelip tüm guruba hakim olmasını bekliyor ve günün ilk bankosu sizlere öneriyorum….
 
3.AYAK: Yarış karakterleri hakkında henüz  pek fazla bilgi sahibi olmamama rağmen mesafenin 100 metre uzaması 7 numaralı ALTIN MELEK isimli  safkana beni bir adım daha yaklaştırıyor….sıralamam şablonumdadır….
 
4.AYAK: GARANTİ startla birlikte liderliği alırken arkasına GELİBOLU,SEÇKİNER VE YARIŞALAN gelecektir ve son düzlüğe de bu sıralamayla çıkılacaktır. Burada sorun yarışın süratli mi yoksa rolanti tempoda mı geçeceği….rölanti tempoda GARANTİ Bir nefesde bitirebilir…yoksa çarşı karışır sralamam şablondadır…
 
5.AYAK: SEN BİLİRSİN: Maşallah safkan öyle şahane durumda ki  ayakları çapraz oluyor resmen..
Hayatının en formda dönemini yaşıyor…Eğer N.Avcı bi önceki hatayı yapmazsa yani gücünü biraz erken aldırabilirse bence kazanmaya çok yakındır…bankomdur…
6.AYAK: Yoruma gerek görmediğim koşuda sürpriz bir netice olmasını umut edeceğim sıralamam şablonumdadır….
ALTILI ŞABLONUM:1.AYAK: 6,4,5,10
2.AYAK: 4
3.AYAK: 7,1//4,2
4.AYAK: 3,1,7,8
5.AYAK: 1
6.AYAK: 11,8,5,10,15,2,9,6,14,3,7,1
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mustafa Kemal

Mustafa Kemal
Adım, Mustafa Kemal 1979 doğumluyum.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldin Mustafa kemal, bol şanslar dilerim.

Mustafa Kemal

Sizlerle burada aynı çatıda yazı yazmak harika bir heyecan.Umarım güzel günler geçiririz birlikte.Herkese bol şanslar diliyorum…

nihat

hayırlı olsın mustafa kardeş.

Gani

Sizi her gün takip ediyrm yaklaşıyorsunuz en son vurgun yapacaksınız

Mustafa Kemal

Hepinize teşekkür ederim…Birlikte çok güzel ikramiyeler kazanacağız inşallah…

OKan

Mustafa bey Hoşgeldiniz bol şanslar diliyorum

Ahmet Ziya

Mustafa kardeş hoşgeldiniz
Başarılar diliyorum

fatih akin

Bu gün en güvendiğiniz at kim….

Mustafa Kemal

Syn.Fatih AKIN iki tekime çok güveniyorum lakin şablon fiyatı dolayısıyla ikinci ayakta 9 numaralı RIVER DRAGON u elediğimi bilmenizi isterim.Burdan da anlaşılacağı gibi beşinci ayaktaki tekimin bir aksilik olmazsa geçileceğine inanmıyorum.Hepimize bol şanslar.

fatih akın

Çok teşekkür ederim…bol şanslar

emin

hoşgeldin mustafa kardeş, iyi gidiyorsun :) umarım böyle devam edersin.. bol şans…

Mustafa Kemal

Emin bey teşekkür ederim…Yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere…Bol şanslar diliyorum…

Ahmet Ziya

Tebrikler
İlk tahmin ilk altılı
devamına rast gele

takoz

Mustafa kemal bey tebrikler. Basariniz daim olur umarim.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x