Ana Sayfa / Tahminler / 14 MART 2019 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (PATRONİÇE – DREAM SOLDIER)

14 MART 2019 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (PATRONİÇE – DREAM SOLDIER)

1.AYAK: 4 BIG EAGLE GIRL, son 2 yarışı ile formunu ispatladı, daha iyi koşmasını beklediğim orta mesafede yine çok şanslı. 1 RABİA HANIM rakibi olup, kısalan mesafede 9 MOI JIZNI farklı koşabilir. İyi hazırlıkları sonrasında sert grupta koşu gören 3 BAD GIRL sürpriz.

2.AYAK: İlk startına %72 agf ile başlayan 5 DREAM SOLDIER, o yarışında 10 boy gecikmeli başlamasına rağmen 2. olmayı bildi. Bu sefer açık ara favori çıkmasa da güçlü orijini ile bir çok kişinin teki olacaktır. İkinci bir Lexington Fire durumu yaşamamak için 1 ATÇETER, 8 MEHMETHAN ve 9 MOUNT MONET rakibi olarak oyunumda yer alacak. 10 NAZNARA gördüğü koşu sonrasında farklı koşma ihtimali ile sürpriz.

Güncelleme: Son ayağı kapatabilmek için burayı tek geçiyorum.

3. AYAK: 3 MIZZEN OF TURKEY ara sonrasında gördüğü koşuda, Dombra'ya viraj sonrası yapıştı ve yarış bitene kadar peşini bırakmadı. Gördüğü koşudan etkilenmezse şansı yüksek. Önde boş kalacak 1 YOUNG BOND rakibidir.

4.AYAK: 2 PATRONİÇE yine sahnede. Eküriler işini bu sefer zorlaştıracak gibi gözükse de kalabalığa karışmazsa kazanacaktır.

5.AYAK: 1 LADY ADİLE ara vermesine rağmen uygun grupta favorim. Güzel formu ile çim pistte de başarılı koşacak olan 4 WATCH ME rakibidir. Koştuğu iki çim yarışını da kazanan 3 LONG RIFLE ve yine çim de başarılı sonuçları olan 2 SHEEBEN sonraki ihtimaller. 11 LAST NUMBER iyi galopları ile kumda bekledik olmadı, bir de çim piste bekleyelim diyerek sürprizde ekliyorum.

6.AYAK: Bu ayağın favorisi bile altılıyı simit olmaktan çıkarıyor. Hem uzun mesafe hem de çim tecrübelerini ayırmak zor olduğundan Hepsi geçiyorum.

KUPON

4-1-9-3
5
3-1
2
1-4-3-2-11
H

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi
Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

IZMIR TAHMINIM

1 AYAK : 8.9.4.6.10.5.
2 AYAK : 5 DREAM SOLDIER BANKO
3 AYAK : 3 MIZZEN OF TURKEY BANKO
4 AYAK : 2.1
5 AYAK : 1.3.2.5.4.11.6
6 AYAK : 3.8.13.2.1.5.4.12.7

DREAM SOLDIER : ILK STARTINDA HAZIRLIKLARI VE ORJINIYLE DIKKAT CEKEN BIR TAYDI KI STARTTA 10 BOY TAKILINCA YARISSEVERI UZMUSTU IKINCI GELEREK.LAKIN ORADAKI IKINCILIGI BILE ILERIYE DONUK SINIF BIR ISIM OLACAGINI GOSTERDI.YARIN STARTTA TEKRAR KALMADIGI TAKTIRDE HARIKA HAZIRLIKLARI ILE UZAYAN MESAFEDE KAZANMASINI BILECEKTIR.

MIZZEN OF TURKEY : IKI AY ARADAN SONRA BEGENIMI KAZANAN BIR YARIS CIKARTTI.OGUN GIDISAT ACISINDAN FAZLASIYLA AVANTAJ SAHIBI OLAN DOMBRAYA SALDIRIP IKINCILIKLE AYRILMASI BENCE BASARIYDIKI BIR ARA KAZANIRA GIRMISTI.YARIN ONDE MUHTEMELLEN YOUNG BOY TEMPOYU ALIP KACACAKTIR VE FAZLASIYLADA BOS KALIR.ILGILILERI ACIKCASI SON YARIS KOSTUGU TAKTIK ILE KOSARSALAR RAHAT BIR YARIS OLUR DUSUNCESINDEYIM.AYNI ZAMANDA SIKLET AVANTAJINADA SAHIP.BENDE KAZANIRI COK OLAN BU ISIM IKINCI BANKOMDUR

aksacli
Ziyaretçi
aksacli

Bol şanslar adminim..

tepsiovic
Ziyaretçi
tepsiovic

Ikinci bir Lexington Fire durumu yasamamak icin :) katiliyorum fakat bugun de tek gecelim bakalim, kismet..

Guzel kurgu, yazdigin gibi gelsin umarim admin

servet0591
Ziyaretçi
servet0591

İzmir
5(iksir)tek
10.5.4.13
1.2.3.4
1 ( mu sultan)tek
2.2.3.4.5.6.10.11
1.3.4.5.2.7.9.18.15.13

Bankocu
Ziyaretçi
Bankocu

İzmir 6 lısı bu akşam süpriz vukat yapacak 2 / 4 / 5 ci ayaklar dikkat edin süpriz olacak

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.