14 MART 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Bu güne kadar grupta en sert rakiplerle en fazla yarış tecrübesine sahip (2) GÜMÜŞ KAFES ve (4) KETOHAN arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

2.ayak: Çok iyi durumda 300 bin lira gibi bir gelir kazanmış iken daha 4 yaşında el değiştiren safkanın ilgililerinin hedefi büyük ve öyle tahmin ediyorum İstanbul’u ısrarla istiyorlar. Sentetiği eksik gibi görünsede grubun en kalitesi olduğuna inandığım (2) numaralı YAYLALI ilk safkanım.

3.ayak: Sanırım artık büyük buluşma gerçekleşiyor. Öyle tahmin ediyorum sürekli okurlarımız için çok fazla birşey anlatmaya gerek yok. İtiraf etmem gerekirse sadece bu yarış için tahmin verdim ve tek atacağım bu yarışı hiç inceleme gereği duymadım. İlk yarışından beri beklediğim pilotuna kavuşan safkanın gelmesini çok istiyorum. (1) mumaralı JAIYA bu zorlu mücadelede çok risklide olsa üçüncü yarışında ikinci defa BANKOMDUR.

4.ayak: Mesafenin orta mesafe bir yarış olması bence mücadeleyi oldukça riskli yapıyor. Tercihim HEPSİ.

5.ayak: Benim için keyifsiz geçen programlardan sonra en keyifle ve merakla sonucunu beklediğim İstanbul programının bir diğer mücadelesi de burası. Verdiği aradan sonra bir yarış gören safkanın kalitesi bana göre çok üst düzeyde. Burada ki rakiplerini asla küçümsemek için bunu söylemiyor olsamda bazı safkanlara karşı bu şekilde bir bağım var. Bunlardan bir tanesi de (2) numaralı ŞEKER HANIM. Beklediğim birinciliğe ulaşmasını istediğim safkanın beni daha çok bekletmemesini umuyor ve İstanbul’da ikinci defa sığınacağım BANKOM diyorum.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak. Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-4

2.ayak: 2-1-9-12-7-3-5-6-4

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 3-2-1-4

5.ayak: 2 tek

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.