kocaeli altili tahminleri bycreed

14 MART 2017 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Merhaba sevgili yarışseverler, belki tanıyan vardır belki yoktur yaklaşık 1 senedir gerek iş gerekse kendimce sebeplerden dolayı yorum yazamadım. Gün itibari ile vakit buldukça sizlerle paylaşımlarıma devam edeceğim. Şimdiden yazdığımız ganyan olsun..

1- Ayak : Sürekli birbirleriyle rekabet içerisinde olan aynı grupta koşmuş safkanların mücadelesinde bu pistte çok iyi yarışlar çıkartan lakin Adana pistinde denenip başarısız bir kimliğe bürünen (5) GÜLDİKEN koşuda ki mutlak favorim olacak ki bu safkanı bu pistte es geçmemenizi öneriyorum. Safkana en yakın rakip olarak gördüğüm isimler arasında (2) GÖRÜNTÜ ve (1) ALANGU var. Aslında bu koşuyu 3 safkanla geçmeyi düşündüm lakin diğer safkanların ve koşunun aprantilerle dolu olması sürprize açık bir yarış olacağını gösteriyor. Verdiği kısa aranın ardından iyi koşacağını düşündüğüm (9) ZEYTİNBAĞI uygun kilosuyla ihmal edilmemeli. Arka planda ise sürprizde zaman zaman iyi yarış çıkartan (6) GÜLFEM‘i yazacağım. Son olarak ise çok tutmasam da starttan iyi çıkarsa kupon yırtmak istemediğim (3) HALENAY yazacağım.

2. Ayak : Günün en güvensiz kaldığım ayağında süratli gidecek olan koşu da önlerde ki yerini iyi tutarsa yarışı kazanma şansını çok yüksek gördüğüm (2) KOMSHU ilk etapta bankom olacaktı. Lakin son yarışında kazandığı yarışı apranti hatasından kaybeden son koştuğu yarış gibi aynı yarışı çıkarırsa bu grubu geçeceğine inandığım (4) RAZİYE ANA yazacağım.

3. Ayak : Aslında koşar ise gruptan çok üstün olan (1) YEŞİLMASKE bu grubu rahat geçmesi gerekir. Lakin grupta formda isimler olduğunu da unutmamak lazım. Safkana öncelikli rakip (7) SERDENGEÇER önereceğim ki arap safkanlarda bu kadar istikrarlı koşan isimler nadir olur. Ön planda tuttuğum bir diğer isim ise (8) KAFTAN safkan startta çok oyalanmaz ise çok şanslı gördüğüm isimler arasında. Geri planda ise (5) MÜDERRİS ve (3) PEKSOYUNOGLU‘nu öneririm.

4. Ayak : Süratli yarışları seven arap safkanlarının kısa mesafede ki yarışında yüksek ihtimalle öne düşen isim BÜYÜKDÜŞÜN olacak, bu safkanı hemen geri planda CERRAH, BORBORE, OVA ve YÜCELİR’in izlemesini bekliyorum. Safkanlar içinde en şanslı gördüğüm bu tür yarışlarda her zaman çok başarılı gördüğüm (5) SAVAŞ ATI düzlükte yarışı kenter bile kazanabilir. Beklediğim senaryo olmaz ise (2) BÜYÜKDÜŞÜN yarışı bir nefeste bitirebilecek kapasiteye sahip. Arkada ki safkanların çok fazla tempoda kalacak ise önde yarışı kazanabilecek bir diğer isim ise yüksek ihtimalle (1) YÜCELİR olur. Geri planda ise şansını düşük gördüğüm (3) FORDTA TEK yazılabilir.

5. Ayak : Sonucu merakla beklediğim koşuda liderliği alan safkanın kim olacağını merak ediyorum. TOKATÇI ayağına seri bir safkan lakin eküriler onu yalnız bırakmayacaklardır. Kaldı ki LATINAGIRL‘de bu mesafede kaçmayı seven bir safkan. Yarışı kafamda koşturduğum da bütün oklar (1) İLKERBEYLİ’ye döndü. Safkan çok dirayetli bir stile sahip kaldı ki TOKATÇI‘ya bir kere geçildi o yarışta yine apranti hatasıydı. Bugün bu grubu geride bırakması olağan. Günün önerebileceğim en sağlam BANKOSUDUR.

6. Ayak : Günün en zorlu geçmesini beklediğim mücadele de ön plana çıkan isimlere rağmen sürpriz bir sonucun bile çıkması olağan. Bugün stilinde rakipleri olmasına rağmen kendisi kadar ön planda inatçı kalacak bir isim görmediğim safkanını da çok iyi tanıyan aprantisiyle koşacak olan (3) HERO ADMIRAL favorim olacak. Bu safkana ilk rakip olarak form grafiğini beğendiğim (6) KONIGIN önereceğim. Geri planda ise yarışın favorileri (5) HERCULES ve (2) MEGAS değerlendirilebilir.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 5,2,1,9,6,3

2. Ayak : 2,4

3. Ayak : 1,7,8,5,3

4. Ayak : 5,2,3,1

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 3,7,5,2

ŞABLON TUTARI : 57,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

Hoşgeldin By Creed. Can, Ramazan derken seni de görmek güzel sürpriz oldu. Bol şanslar.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

Doğrusunu söylemek gerekirse bence en başarılı yazar sendin tekrardan yazılarını okumak güzel bol şansların olsun

can911
Üye
can911

Bycreed kardeşim seninle birlikte efsane kadromuz tamamlandı desek heralde abartı kaçmaz…Şansın bol yazdığın ganyan olsun

Barışçı
Üye
Barışçı

hoşgeldin by creed bol şans

silivrili
Üye
silivrili

Hemşehrim hoş geldin
Bol şanslar olsun…

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

hoş geldin creed bol şanslar hayırlı olsun

Adrian
Üye
Adrian

Hoşgeldin by creed kardeşim ;)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

hosgeldin creed demekki aynı zamanda yazasimiz gelmiş :) admin kapıyı kapat kadro tamam :)

Okan
Ziyaretçi
Okan

Hoşgeldin bay Creed bugün oldukça başarılısin dilerim kupon tutar