14 KASIM 2013 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  En iyi istikrarlı galobu 8 – HEAVY LIFT yapmış gözüküyor. COLLEGE CHAPEL’in torunu BOSPORUS kızı olan safkanı banko düşünüyorum. 9 – KİBRİT rakibidir. Genel olarak bütün safkanların işleri ortalama olarak güzel. Alternatif olarak HEPSİ de geçilebilir. Sıralamam bültende.

 • 2. AYAK

  9 – YAŞARNUR, 12 – HATUNSUYU, 7 – AYGÖK ve 2 – KORKUT CEYLANI başta olmak üzere HEPSİ uygun seçenek. Sıralamam bültende mevcut.

 • 3. AYAK

  1 – GOLD TO GOLD iyi durumu ile favorim. 9 – DELİ FİŞEKTE ilerlemeler var dikkat edilmeli. 7 – YİĞİT OĞLUM’dan beklenen performans henüz gelmedi, düşünülmeli. 5 – IRON HIDE ve ekürisi formda, 3 – SANTO DOMINGO nefes açtı dikkat, 6 – PRODOM ve 4 – ASLIGİBİ ile bu ayak kapanır.

 • 4. AYAK

  İşlerine göre 3 – PEARL OF BOSPHORUS ve 1 – BEST IRISH favorilerim. 2 – KASABALITEMEL plasede.  7 – GANGNAM STYLE, 6 – UNCLE ve  5 – TROJAN KING çok atta eklenir.

 • 5. AYAK

  8 – ORKUNBEY 4 ay aradan sonra güzel bri yarış çıkardı, o koşudan etkilenmezse kazanmasını bekliyorum, bankom.

 • 6. AYAK

  9 – TRIPLE BONUS şansını İzmir’de deneyecek, gruptan farklı duruyor, favorim. 1 – CRAKEN kazandığı yarışlardan sonra formunu koruyor. 2 – OĞLUM MELİH bu sefer farklı koşabilir. Eküriler 5 – GREEN SABLE ve 16 – GREEN WITCH çok atta yazılır. Daha sonraki sıralamam startta kalmazsa 4 – FERİDE ANA, 6 – SKYFRONT, 3 – ALWAYS A WARRIOR ve 11 – MACHETE.

  BOL ŞANSLAR

GÜNÜN KUPONU
88.2 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
8
H
1
3
4
5
6
7
9
1
2
3
5
6
7
8
1
2
9
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.