istanbul altili tahminleri bombaci

14 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanhul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Çok iyi hatırlıyorum safkan için son yarışında hem sevdiği mesafesini buldu hemde grubun üzerinde olduğunu düşünüyorum demistim. Bu yarış biraz daha zorlu görünse de oldukça seri safkanlarin yer aldığı yarış olması 100 metre daha kısalmasına rağmen umudumu artırıyor. Startla birlikte iyi yer tutması durumunda bu defa Özcan Yıldırım ile gruba hakim olmasını bekledigim (7) numaralı RODOSTO çok risklide olsa bir kez daha BANKOM dur.

2.AYAK: Yazılarımı okuyan arkadaşlarım benim ne denli zamanlama hataları yaptığımı çok iyi bilirler. Çok formda ve hazır safkanlar var. Bakalim zamanlama doğru ku yoksa yine bir iki yarış önden mi gideceğim. Günün belkide en zor ayaklarından biri fakat son dönemlerin bu gruba gore en formda ismi, cumartesi sabahı yaptığı 1200/1.15 1000/1.02 400/24 rahat galobu ve son 2 yılın en formda başarılı jokeyi bir kez daha Özcan Yıldırım idaresinde (2)WİLD OF WESTPORT risklide olsa BANKOM dur.

3.AYAK: Her ne kadar yarış (1) BAYBAŞKAN, (4) BLAZE TO WİN ve (7) GÜNGÖR BABA arasında görünse de ve bu üç safkanın ayrımsız yazılması gerektiğini düşünsem de daha da supriz arayanlar için bu yarışla birlikte (5) BÜYÜK AĞA yı daha yakından takip etmelerini tavsiye ederim.

4.AYAK: Bence burada ileride çok güzel yarışlar koşacak olan dişi safkanlar çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi de (2) numaralı BUSE KIZI Mehmet Kaya safkanın üzerine ne denli gider bilmiyorum ancak bu safkan koşmak isterse bence geçecek tek isim sert rakibi (5) PRETTY BLUE EYES olur.

5.AYAK: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ.

6.AYAK: Yine aynı şekilde bu ayakta da supriz arayacağım ve HEPSİ diyor herkese bol şanslar diliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 7 TEK

2.AYAK: 2 TEK

3.AYAK: 1-4-7-5

4.AYAK: 2-5

5.AYAK: HEPSI

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x