Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KUBİ)
ankara altili tahminleri

14 HAZİRAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (KUBİ)

1.AYAK: Ankara'da yine zorlu ve güzel bir yarış programı bizleri bekliyor. Açılış yine maiden ile yapılırken çalışmaları gayet güzel olan ve üzerinde Selim Kaya gibi usta bir jokeyin olması avantaj olan (3) GECENİN SESİ en şanslı isimdir. Son koştuğu çim yarışında ikinci olmuştu ve öncesinde 5. olduğu kum koşusunda önündeki 4 safkandan 3ü daha sonra yarış kazandı. Bahsettiğim safkan (1) BEYBARAN. Safkandan başarılı bir yarış bekliyorum. Diğer şanslı isimler Katı Semihle kardeş olan (4) HÜSNÜUSTA, çalışmaları tatminkar olan (2)ÇETİNBABA ve iki çim yarışı gören (11) GÜLSUHANIM

Sıralamam: 3.1.4.2.11

2.AYAK: Kısavade 21 Haymana koşusunda istatistiksel olarak eski yarışlara baktığımızda 4 yıldır yapılan bu kupalı koşuda hiç favorinin kazanamadığını ganyan olarak 2. ve 3. atların kazandığını görüyoruz. Sonuçta at yarışı bu at atı geçer ancak; istatistikler de bizim için bir rehberdir. Başpehlivanın favori çıkacağını düşündüğüm koşuda başarılı diğer safkan(2) UÇARER, çim performanslarını beğendiğim (8) HÜNKAROĞLU ve (9) OĞLUM EGE bence yeterlidir.

Sıralamam: 2.8.9

3.AYAK: .Favori çıkacaklarını tahmin ettiğim  ve yarış hayatları boyunca 1200 de hiç yarış kazanamayan safkanlar STAR OF MELİH ve SOYLU GÜZEL'i kafadan eliyorum. Uzun zaman sonra bir yarış gören ve bugün tam mesafesinde koşacak olan (5) SALİDA'yı riskli de olsa kuponlara BANKO öneriyorum.

Sıralamam: 5

4.AYAK: Gruptaki safkanlara farklı zamanlarda uzak çekmiş olan (1)CEMCEM yine geçilmez. BANKO

Sıralamam: 1

5.AYAK: Diğer maiden da BEYBARAN isimli safkanın önünde yarışı tamamlayan 4 safkandan 3'ü yarış kazandı demiştim. Kazanmayan diğer safkan ise henüz daha koşmamış ama bu grupta koşacak olan (7)ŞAHİNGÖZ aynı performansı tekrarlarsa kendine şans yaratabilir. Üstüste ikinciliklerle formda olduğunu gösteren (5) KURYE, Kum pistteki iki yarışında tabelanın sonunda kendine yer bulan (10) YILDIRIM ATEŞİ arasında geçmesini beklediğim yarışta çalışmalarını beğendiğim (2) BURUKMERT zorlu anlar yaşatabilir.

Sıralamam: 7.5.10.2

6.AYAK: Birbirine denk güçte safkanların bir araya geldiği mücadelede son yarışını kazanarak forma girdiğini gösteren (9) KUPA ASI ilk şanslı isimdir. Son yarışında Kupa Ası'na geçilen (6) SOYBAŞ ikinci şans verdiğim safkan olup diğer şanslı isimler son yarışlarıyla forma girdiğini gösteren (3) NOISY BOY, formunu koruyan (5) OĞLUMKEREM, Uzun mesafede başarılı yarışlar çıkaran (2) CANBERKHAN ve son iki yarışını dikkate almamak gereken (1) SELNUR başarılı olabilecek safkanlardır.

Sıralamam: 9.6.3.5.2.1

3.1.4.2.11

2.8.9

5

1

7.5.10.2

9.6.3.5.2.1

ULU_KIŞLALI
Üye
ULU_KIŞLALI

Bol şanslar. Kubi

Sinan uçan
Ziyaretçi
Sinan uçan

Umarim tutar bu kuponu yatiricam

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Kubi…

Ümit
Üye
Ümit

Bol sans kubi..salida tekine sasirdim merakla o kusuyu izlicem.

Ümit
Üye
Ümit

Kubi farkli görüsler hosuma gidiyor.senin tekinin farkli olmasida hosuma gitti.olay gelip gelmemesi degil zaten.yanlis anlama.herkes ayni tekleri verirken senin baska bi tek vermen güzel bisey takdir ettim.basarilar dilerim kubi

Ümit
Üye
Ümit

Analizlerin takiplerin yarislari izlemen vs hepsi emek demek.emek verip kupon paylasiyon tesrkkurler basarilar dilerim.bende bazen ters oynuyorum senide takibe aldim haberin olsun :))

Yazar: Kubi

Kubi
1984 Ankara dogumluyum. Üniversite mezunuyum. İzmirde ikamet ediyorum.12 yıldır at yarışlarıyla ilgilenmekte olup düzenli olarak analizler yapmaktayım. Atciligi sadece bahis olarak degil ayni zamanda spor dali olarak goruyorum ve at yarislariyla hobi olarak ilgileniyorum.