Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

14 HAZİRAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında önde istediği tempoyu kurup çok güzel bir tempo yarışı yapan (5) MARAZ HAN favorimdir. Stilini ve görüntüsünü çok beğendiğim gün geçtikçe daha iyi yerlere gelebilecek kapasiteye sahip olan (7) YES OF AFRIKA, formuna kavuşmaya çalışan idman pistinde ki çalışmalarını yarışa yansıtabilirse (4) MAGIC MOMENT, beni sürekli yanıltan her koşulda koşabilecek yeteneğe sahip olan (2) ZU HAT, son 2 yarışını dikkate almadığım (1) LANNISTER sürprizde ise grubun altında olan (3) HARPUTLUNUNOĞLU yazacağım.

2. Ayak (3) CANIMCİĞERİM ve (12) NURTOPU idman pistinde ki çalışmaları takip eden bir büyüğüm bana bu safkanların çok hazır durumda olduğunu söyledi favorilerimdir. Bu safkanlara rakip olarak : (10) KISRAKBAŞI, (2) BAŞKANHANIM, (1) ALÇİÇEKTINAZ, (9) KATHMANDU, (14) ŞELALE ve (15) YEDİİKLİM yazacağım.

3. Ayak Son yarışına göre çok uygun grup yakalayan startla birlikte liderliği almasını beklediğim yarış her ne şartta koşulursa koşulsun kazanmasını beklediğim (1) ARTIC MAN BANKOMDUR. Bu safkanı yıkmayı düşündüm lakin en ciddi rakibi BAŞKAN NEXIA 2100 metre mesafe de son 800'ü 49,00 sn'de geçerken ARTICMAN 2200 mesafe de son 800'ü 47,12 sn ile geçiyor. Bu şartlarda kazanması normal sonuç olur.

4. Ayak Yarışta TANATAR olmasa yüksek ihtimalle DEMİRDÖVEN bankom olurdu lakin bu safkan varken DEMİRDÖVEN'in nasıl bir yarış izleyeceği merak konusu. Yüksek ihtimalle TANATAR yüksek tempoda kaçacak DEMİRDÖVEN 2.likte yer tutup düzlük dönülür dönülmez bu safkandan sıyrılıp fotoya kadar süzülmek isteyecektir. Lakin bu o kadar kolay olmayacak bu yüzden burada çok farklı bir banko önereceğim sizlere. Son yarışında toparlandığını gözlemlediğim son düzlüğe kadar rahat tempoda gelip sonlarda kısa sprintiyle DEMİRDÖVEN'in hemen arkasında yarışı bitiren en çok sevdiği mesafe de hatta tam mesafesinde (3) DERHADIR BANKOMDUR.

5. Ayak Birbirine denk bulduğum koşuda 4 safkana şans vereceğim (6) KOŞANEFE son yarışında aksiyon sıkıntısı yaşamasına rağmen çok iyi koştu favorimdir. Rakip olarak (4) MASTER WINDU, (2) MISTER STORM ve (5) WON CALM yazacağım.

6. Ayak İstisnasız bu koşuda ki net favorim (12) LIFE IS LIVE'dır. Son yarışında STREET PARTY'nin liderlikte ısrarcılığı BEAGUZON'un uyguladığı pres bu etkenlere rağmen son 200'e kadar çok iyi idare eden elinde hiç sermayesi olmadan düzlüğü dönüp bana göre çok iyi direnç gösteren safkanın bugün kendisinden daha çok liderliği isteyecek herhangi bir safkanın olmamasından dolayı düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz vitesi arttıracak olan safkan beyaz bayrak ayna yapabilir. Bu safkana rakip olarak  son yarışında sprintine çok geç kalan (5) MOON RAIN ve (10) STELLINA yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,7,4,2,1,3

2. Ayak : 3,12,10,2,1,9,14,15

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 6,4,2,5

6. Ayak : 12,5,10

ŞABLON TUTARI : 34,56 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

31 yorum

 1. PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİM….

  YORUMLAR…

  1.AYAK= ALTILI GANYAN IN İLK AYAĞINDA FAVORIM… LANNISTER DIR. SON YARISI ÖLÇÜLÜ OLMAYAN MAGIC MOMENT RAKİBİDİR. MARAZHAN,, YES OF AFRİKA SONRAKİ İHTİMALLERDİR..

  2.AYAK= BU KOŞUDA FAVORIM.. KAFKASLI NIN YAVRUSU,,ŞELALE DİR.. RAKİPLERİ SIRASIYLA,,,,,, HAYAL DÜNYASI,, CANIM CİĞERİM,, KISRAKBAŞI,, YEDİKLİM,, ESENLİ,, MAVİ AY,, YETERLİ OLACAKTIR….

  3.AYAK= NORMAL ŞARTLAR DA ARTIC MAN BANKOMDUR.. TEK RAKİBİ…. PAN AMORE DİR..

  4.AYAK= BU ONEMLI KOSUDA.. ŞAMPİYON KISRAK DEMİRDOVEN BENIM BANKOMDDUR….

  5.AYAK= TABELA AYAĞINDA.. MISTER STORM FAVORIMDIR.. MASTER WİNDU,, KOŞAN EFE,, DOKTOR VOLKAN.. YETERLİ OLACAKTIR..

  6.AYAK= KARISIK BULDUGUM KOSUDA SIRALALAM…. LA SENTE MUARTE,,, LABEZERİN,, SUPER PIT,, BERATEREN,, GRAND LARA,, STELLİNA,, LİFE İS LİFE SON KOSU İÇİN YETERLİ OLACAKTIR…

  ALTILIM…

  1.AYAK=1,4,5,7
  2.AYAK=14,7,3,10,15,4,11
  3.AYAK=1///7
  4.AYAK=2 BANKO
  5.AYAK=2,4,6,8
  6.AYAK=3,6,7,8,9,10,12

  KUPON TUTARI= 57 TL
  BOL ŞANSLAR DİLERİM…

 2. Yalnizefe yi yazmiyosun derhadiri yaziyosun :-))

 3. Gunaydin bol sans herkese tskler bycreed tahminler icin

 4. Selam Bycreed herkese bol şans

 5. Selam…At yarışı oynamıyorum ama burda ki yorumları takip ediyorum sonuçları kontrol ediyorum. Onca at yazılmasına rağmen en ufak bir altılı tutturulamıyor. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.Selamlar.

  • Bycreed

   At yarışında kurgu mantığı diye birşey vardır. Siz ne kadar iyi olursaniz olun kurgunuz koşulan yarışa göre ters geldiği an buna engel olamazsınız. Aslında genelde az bilenin çok bilene göre bu oyunu kazanması daha yüksek ihtimal. Ben yarış içinde ki safkanın stilini jokeyini şu şekilde koşar bu şekilde yapar desem de yarış koştugunda beklediğimiz gibi olmuyor çoğu zaman. Ben bu oyunu zevk için oynuyorum hergün bulma imkanım olsa sanırım suan farklı yerlerde olurdum. Bulduğumuz oyunlar elbet oldu ama hergün bulabileceğiz diye de bir kaide yok. Burada herkes emek veriyor bizde eksik gördüğünüzu kendiniz tamamladiginiz zaman daha etkili şeyler çıkabilir ortaya. Burda yaptigimiz is sizlere takibimiz de ki safkanlari önermek ve yardımcı olabilmek. Ne kadar yardimci olabiliyoruz bu da sizlerin takdirine kalmış.

  • Onca at dediğiniz 30 40 liralık kuponlar. Maalesef bu at yarışı oyunu ayda 1000 lira bütçeyle bir kaç tane altılı bulmaya müsait değil. Amacımız oyun kurmanıza yardımcı olmak. Biz reklam yapmıyoruz, kimseye yüz binler kazanacaksınız diye bir iddiamız da yok. Kuponları 100 liranın üstüne çıkardığımızda tutma oranı yükseliyor ama bu sefer kimse bulamıyor. Tavsiyem kendinizi geliştirip kendi atlarınızı yazarak oyun oynamanız. Oyunun güzelliği böyle ortaya çıkıyor. Selamlar.

  • Bycreed

   Bu arada sayın admin doğru konuya da değinmis birde böyle gerçek var ufak meblaglarla oyum bulmaya çalışıyoruz biz. İnanın geçende bi programa denk geldim 1 tek verip 350 TL’lik kupon veriyorlar. Aynı şeyi biz yapsak sanırım hergün 5te kalır veya buluruz ama bizim amacımız insanlara yüksek meblagda oyun oynatmak değil bu oyunun gelir olarak gorulmemesi sadece eğlence amaçlı oynanması gerektiğini savunuyoruz.

 6. Aslında yalnızefe son iki yarışında karaüzüm ve cankardeşler e çarpıldı hemen tek atacaktım lakin yalızefe biraz daha mesafe isteyen bi at bence o Yüzden derhadır

 7. 1.ayak: 1-2-3-4-5-7
  2,:ayak:1-2-7-9-10-12-14
  3.ayak:1
  4.ayak:2
  5.ayak:7
  6.ayak:7-10-12-14
  bol sanslar

 8. mustafa kemal

  Abi öncelikle bol şanslar diliyorum sana…Nacizane tahminimi sayfanda paylaşmak istiyorum…Bugünden sonra yorumlu tahminlerime başlıyorum inşallah.Tabii Syn.ADMİN müsade ederse. -:)

  1.AYAK:2///7
  2.AYAK:4,6,12,14,15,10,9
  3.AYAK:1///7
  4.AYAK:7,6,2,3,8
  5.AYAK:4
  6.AYAK:8,5,7,12,11

  HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM….

 9. Değerli yanıtlarınız için tşk ediyorum..Her gün yarış olan memleketimizde gerçekten yorum yapmakda zor. Kolaylıklar gelsin. Yarışseverler için Küçük kuponlarla oynayıp hırs yapmadan kazanmak daha zevkli olacaktır. Selam ve sevgiler.

 10. Bu gün istanbulda 5 yarista karataş favori çok can yanacak gibi veya para vermeyecek

 11. can911

  Bol şanslar diliyorum Bycreed kardeşim, sayın Airbus arkadaşımıza cevaben ”bizi heralde yeni takip etmeye başlamış olsa gerek diyeceğim (Tutan kuponlar bölümümüze göz atabilirsiniz). Bu denli ufak meblağlar ile en isabetli ve doğru tahminleri vermeye çalışıyoruz.Her gün 6’lı tutturabileceğinin garantisini veren onlarca site ve gazete bulunmaktadır. Biz doğru bildiğmizden şaşmıyoruz.Nihai karar size aittir.Saygılarımızla

 12. mustafa kemal

  ADANA ŞABLONUM.

  1.AYAK:3,5
  2.AYAK:6
  3.AYAK:1,2,8,7
  4.AYAK:8,3,2,6,1,4
  5.AYAK:7,2,6,5,3,8
  6.AYAK:2,3

  HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM….

 13. ByCreed son ayakta 10 tek bi yorum yap gelir mi 4.5 kupon tutarı

  • Bycreed

   Önlerde iyi yer tutarsa kazanma ihtimali yüksek ama düzlüğü ilk dönen safkanlar arasında olmazsa ihtimali zayıf.

 14. Tebrikler, tahminler müthiş isabetli olmuş.

  • Bycreed

   İlk etapta Demirdoveni tek atıyordum hatta dediğim gibi kazandı ama tanatarin inatçılığı korkuttu olmadı sağlık olsun.

 15. Tebrikler by creed çok iyi tahminler…

 16. güzel tahmin bycreed tebrikler

 17. Ne şanssızlık sendeki be kardeşim

 18. Tek tuttugum yes of africayı tek atmadım 2.ayakta az at yazmak zorunda kaldım sayenizde 5.ayagı buldum tessekkürler olsun bir dahaki sefere

 19. Adrian kardeşimiz yokmu artık tahmin vermicek mi?

 20. Teşekkur ederim abi yorumların için.Demirdoveni ekleyip 5 li buldum.öğrenci halimizle kucuk kuponlar yazıyorum sayenizde

 21. Ben hergun bu siteyi takip ederim..sadece kurgudan dolayi gecen gun 7900 kusurluk kirkbirlican geldigi gun.kacordim.ama dunnnn buldum:-))) artic man tek ve hic yapmadigim bisey karatas tek.m

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir