Ana Sayfa / Tahminler / 14 HAZİRAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

14 HAZİRAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Son yarışında önde istediği tempoyu kurup çok güzel bir tempo yarışı yapan (5) MARAZ HAN favorimdir. Stilini ve görüntüsünü çok beğendiğim gün geçtikçe daha iyi yerlere gelebilecek kapasiteye sahip olan (7) YES OF AFRIKA, formuna kavuşmaya çalışan idman pistinde ki çalışmalarını yarışa yansıtabilirse (4) MAGIC MOMENT, beni sürekli yanıltan her koşulda koşabilecek yeteneğe sahip olan (2) ZU HAT, son 2 yarışını dikkate almadığım (1) LANNISTER sürprizde ise grubun altında olan (3) HARPUTLUNUNOĞLU yazacağım.

2. Ayak (3) CANIMCİĞERİM ve (12) NURTOPU idman pistinde ki çalışmaları takip eden bir büyüğüm bana bu safkanların çok hazır durumda olduğunu söyledi favorilerimdir. Bu safkanlara rakip olarak : (10) KISRAKBAŞI, (2) BAŞKANHANIM, (1) ALÇİÇEKTINAZ, (9) KATHMANDU, (14) ŞELALE ve (15) YEDİİKLİM yazacağım.

3. Ayak Son yarışına göre çok uygun grup yakalayan startla birlikte liderliği almasını beklediğim yarış her ne şartta koşulursa koşulsun kazanmasını beklediğim (1) ARTIC MAN BANKOMDUR. Bu safkanı yıkmayı düşündüm lakin en ciddi rakibi BAŞKAN NEXIA 2100 metre mesafe de son 800'ü 49,00 sn'de geçerken ARTICMAN 2200 mesafe de son 800'ü 47,12 sn ile geçiyor. Bu şartlarda kazanması normal sonuç olur.

4. Ayak Yarışta TANATAR olmasa yüksek ihtimalle DEMİRDÖVEN bankom olurdu lakin bu safkan varken DEMİRDÖVEN'in nasıl bir yarış izleyeceği merak konusu. Yüksek ihtimalle TANATAR yüksek tempoda kaçacak DEMİRDÖVEN 2.likte yer tutup düzlük dönülür dönülmez bu safkandan sıyrılıp fotoya kadar süzülmek isteyecektir. Lakin bu o kadar kolay olmayacak bu yüzden burada çok farklı bir banko önereceğim sizlere. Son yarışında toparlandığını gözlemlediğim son düzlüğe kadar rahat tempoda gelip sonlarda kısa sprintiyle DEMİRDÖVEN'in hemen arkasında yarışı bitiren en çok sevdiği mesafe de hatta tam mesafesinde (3) DERHADIR BANKOMDUR.

5. Ayak Birbirine denk bulduğum koşuda 4 safkana şans vereceğim (6) KOŞANEFE son yarışında aksiyon sıkıntısı yaşamasına rağmen çok iyi koştu favorimdir. Rakip olarak (4) MASTER WINDU, (2) MISTER STORM ve (5) WON CALM yazacağım.

6. Ayak İstisnasız bu koşuda ki net favorim (12) LIFE IS LIVE'dır. Son yarışında STREET PARTY'nin liderlikte ısrarcılığı BEAGUZON'un uyguladığı pres bu etkenlere rağmen son 200'e kadar çok iyi idare eden elinde hiç sermayesi olmadan düzlüğü dönüp bana göre çok iyi direnç gösteren safkanın bugün kendisinden daha çok liderliği isteyecek herhangi bir safkanın olmamasından dolayı düzlüğe yaklaşılır yaklaşılmaz vitesi arttıracak olan safkan beyaz bayrak ayna yapabilir. Bu safkana rakip olarak  son yarışında sprintine çok geç kalan (5) MOON RAIN ve (10) STELLINA yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 5,7,4,2,1,3

2. Ayak : 3,12,10,2,1,9,14,15

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 6,4,2,5

6. Ayak : 12,5,10

ŞABLON TUTARI : 34,56 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİM….

YORUMLAR…

1.AYAK= ALTILI GANYAN IN İLK AYAĞINDA FAVORIM… LANNISTER DIR. SON YARISI ÖLÇÜLÜ OLMAYAN MAGIC MOMENT RAKİBİDİR. MARAZHAN,, YES OF AFRİKA SONRAKİ İHTİMALLERDİR..

2.AYAK= BU KOŞUDA FAVORIM.. KAFKASLI NIN YAVRUSU,,ŞELALE DİR.. RAKİPLERİ SIRASIYLA,,,,,, HAYAL DÜNYASI,, CANIM CİĞERİM,, KISRAKBAŞI,, YEDİKLİM,, ESENLİ,, MAVİ AY,, YETERLİ OLACAKTIR….

3.AYAK= NORMAL ŞARTLAR DA ARTIC MAN BANKOMDUR.. TEK RAKİBİ…. PAN AMORE DİR..

4.AYAK= BU ONEMLI KOSUDA.. ŞAMPİYON KISRAK DEMİRDOVEN BENIM BANKOMDDUR….

5.AYAK= TABELA AYAĞINDA.. MISTER STORM FAVORIMDIR.. MASTER WİNDU,, KOŞAN EFE,, DOKTOR VOLKAN.. YETERLİ OLACAKTIR..

6.AYAK= KARISIK BULDUGUM KOSUDA SIRALALAM…. LA SENTE MUARTE,,, LABEZERİN,, SUPER PIT,, BERATEREN,, GRAND LARA,, STELLİNA,, LİFE İS LİFE SON KOSU İÇİN YETERLİ OLACAKTIR…

ALTILIM…

1.AYAK=1,4,5,7
2.AYAK=14,7,3,10,15,4,11
3.AYAK=1///7
4.AYAK=2 BANKO
5.AYAK=2,4,6,8
6.AYAK=3,6,7,8,9,10,12

KUPON TUTARI= 57 TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Yalnizefe yi yazmiyosun derhadiri yaziyosun :-))

takoz
Ziyaretçi
takoz

Gunaydin bol sans herkese tskler bycreed tahminler icin

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Selam Bycreed herkese bol şans

Airbus
Ziyaretçi
Airbus

Selam…At yarışı oynamıyorum ama burda ki yorumları takip ediyorum sonuçları kontrol ediyorum. Onca at yazılmasına rağmen en ufak bir altılı tutturulamıyor. Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum.Selamlar.

admin
Yönetici

Onca at dediğiniz 30 40 liralık kuponlar. Maalesef bu at yarışı oyunu ayda 1000 lira bütçeyle bir kaç tane altılı bulmaya müsait değil. Amacımız oyun kurmanıza yardımcı olmak. Biz reklam yapmıyoruz, kimseye yüz binler kazanacaksınız diye bir iddiamız da yok. Kuponları 100 liranın üstüne çıkardığımızda tutma oranı yükseliyor ama bu sefer kimse bulamıyor. Tavsiyem kendinizi geliştirip kendi atlarınızı yazarak oyun oynamanız. Oyunun güzelliği böyle ortaya çıkıyor. Selamlar.

Okan
Ziyaretçi
Okan

Aslında yalnızefe son iki yarışında karaüzüm ve cankardeşler e çarpıldı hemen tek atacaktım lakin yalızefe biraz daha mesafe isteyen bi at bence o Yüzden derhadır

taner
Ziyaretçi
taner

1.ayak: 1-2-3-4-5-7
2,:ayak:1-2-7-9-10-12-14
3.ayak:1
4.ayak:2
5.ayak:7
6.ayak:7-10-12-14
bol sanslar

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

Abi öncelikle bol şanslar diliyorum sana…Nacizane tahminimi sayfanda paylaşmak istiyorum…Bugünden sonra yorumlu tahminlerime başlıyorum inşallah.Tabii Syn.ADMİN müsade ederse. -:)

1.AYAK:2///7
2.AYAK:4,6,12,14,15,10,9
3.AYAK:1///7
4.AYAK:7,6,2,3,8
5.AYAK:4
6.AYAK:8,5,7,12,11

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM….

Airbus
Ziyaretçi
Airbus

Değerli yanıtlarınız için tşk ediyorum..Her gün yarış olan memleketimizde gerçekten yorum yapmakda zor. Kolaylıklar gelsin. Yarışseverler için Küçük kuponlarla oynayıp hırs yapmadan kazanmak daha zevkli olacaktır. Selam ve sevgiler.

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Bu gün istanbulda 5 yarista karataş favori çok can yanacak gibi veya para vermeyecek

can911
Üye

Bol şanslar diliyorum Bycreed kardeşim, sayın Airbus arkadaşımıza cevaben ”bizi heralde yeni takip etmeye başlamış olsa gerek diyeceğim (Tutan kuponlar bölümümüze göz atabilirsiniz). Bu denli ufak meblağlar ile en isabetli ve doğru tahminleri vermeye çalışıyoruz.Her gün 6’lı tutturabileceğinin garantisini veren onlarca site ve gazete bulunmaktadır. Biz doğru bildiğmizden şaşmıyoruz.Nihai karar size aittir.Saygılarımızla

Mustafa Kemal
Ziyaretçi
mustafa kemal

ADANA ŞABLONUM.

1.AYAK:3,5
2.AYAK:6
3.AYAK:1,2,8,7
4.AYAK:8,3,2,6,1,4
5.AYAK:7,2,6,5,3,8
6.AYAK:2,3

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLİYORUM….

Angaralı
Ziyaretçi
Angaralı

ByCreed son ayakta 10 tek bi yorum yap gelir mi 4.5 kupon tutarı

admin
Yönetici

Tebrikler, tahminler müthiş isabetli olmuş.

Airbus
Ziyaretçi
Airbus

Tebrikler by creed çok iyi tahminler…

kerem
Ziyaretçi
kerem

güzel tahmin bycreed tebrikler

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Ne şanssızlık sendeki be kardeşim

zafer
Ziyaretçi
zafer

Tek tuttugum yes of africayı tek atmadım 2.ayakta az at yazmak zorunda kaldım sayenizde 5.ayagı buldum tessekkürler olsun bir dahaki sefere

tarik
Ziyaretçi
tarik

Adrian kardeşimiz yokmu artık tahmin vermicek mi?

eren
Ziyaretçi
eren

Teşekkur ederim abi yorumların için.Demirdoveni ekleyip 5 li buldum.öğrenci halimizle kucuk kuponlar yazıyorum sayenizde

sting
Ziyaretçi
sting

Ben hergun bu siteyi takip ederim..sadece kurgudan dolayi gecen gun 7900 kusurluk kirkbirlican geldigi gun.kacordim.ama dunnnn buldum:-))) artic man tek ve hic yapmadigim bisey karatas tek.m

Yazar: Bycreed

Bycreed