14 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul’da hafif rüzgarlı bir hava ve sabah saatlerinde yağmur yağma ihtimali var. Bankom ise 2.ayakta Karataş’la ASCELLA.

 • 1. AYAK

  Henüz bir başarı göstermemiş 2 yaşlı ingilzi atlarının yarışında işlerine göre 4 – KARAKIZ, 2 – CODORA VADİSİ, 1 – BLACK KHAN, 9 – SLEVEN, 8 – SERÇE ve 10 – VANILLA SKY sıralamam.

 • 2. AYAK

  Sonunda kazanmayı başaran 1 – ASCELLA bu rakiplerinin yanında da kazanması normal sonuç olur, bankom. Rakip arayanlara son kum yarışları yeterli gözüken 4 – AMİRA ve sürekli tabelada gezinen 11 – TEAR DROP öneririm. 5 – BABYGUSKA ve 6 – BEYAZ GÖLGE plaseler olurken  sürpriz arayanlar için sıralamam 7 – HIPNOZ, 2 – ONDÖRTBAHAR ve  3 – WINŞAH.

 • 3. AYAK

  6 – WOLFS BREATH mesafesinde kazanmaması için hiç bir sebep yok. 2 – CİHANIM,  KARATAŞ ile ihmale gelmez. 7 – CELERITAS mutlaka yazılır. 1 – ARCTIC MAN plasede.

 • 4. AYAK

  1 – GÜMBÜRGÜMBÜR çok sık koşmaya başladı ve bir önceki koşusundaki 3.lüğü Enternasyonel koşuda oldu. 63 kilo gibi bir handikapı daha var. 3 – BÜREBEY ile beraber kuponumda yer alacak.

 • 5. AYAK

  Mesafesinde 3 – LAMBORUN favorim. 1 – MY DAUGHTER ser rakibidir.

 • 6. AYAK

  5 – RABİA favorim. 4 – GÜNHAT, 2 – ÖZGÜLEN ve 3 – GÖKNAZ KIZI rakipleridir.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
38.4 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
1
2
6
7
1
3
1
3
2
3
4
5
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.