Ana Sayfa / Tahminler / 14 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

14 EYLÜL PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İstanbul'da hafif rüzgarlı bir hava ve sabah saatlerinde yağmur yağma ihtimali var. Bankom ise 2.ayakta Karataş'la ASCELLA.

 • 1. AYAK

  Henüz bir başarı göstermemiş 2 yaşlı ingilzi atlarının yarışında işlerine göre 4 - KARAKIZ, 2 - CODORA VADİSİ, 1 - BLACK KHAN, 9 - SLEVEN, 8 - SERÇE ve 10 - VANILLA SKY sıralamam.

 • 2. AYAK

  Sonunda kazanmayı başaran 1 - ASCELLA bu rakiplerinin yanında da kazanması normal sonuç olur, bankom. Rakip arayanlara son kum yarışları yeterli gözüken 4 - AMİRA ve sürekli tabelada gezinen 11 - TEAR DROP öneririm. 5 - BABYGUSKA ve 6 - BEYAZ GÖLGE plaseler olurken  sürpriz arayanlar için sıralamam 7 - HIPNOZ, 2 - ONDÖRTBAHAR ve  3 - WINŞAH.

 • 3. AYAK

  6 - WOLFS BREATH mesafesinde kazanmaması için hiç bir sebep yok. 2 - CİHANIM,  KARATAŞ ile ihmale gelmez. 7 - CELERITAS mutlaka yazılır. 1 - ARCTIC MAN plasede.

 • 4. AYAK

  1 - GÜMBÜRGÜMBÜR çok sık koşmaya başladı ve bir önceki koşusundaki 3.lüğü Enternasyonel koşuda oldu. 63 kilo gibi bir handikapı daha var. 3 - BÜREBEY ile beraber kuponumda yer alacak.

 • 5. AYAK

  Mesafesinde 3 - LAMBORUN favorim. 1 - MY DAUGHTER ser rakibidir.

 • 6. AYAK

  5 - RABİA favorim. 4 - GÜNHAT, 2 - ÖZGÜLEN ve 3 - GÖKNAZ KIZI rakipleridir.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
38.4 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
1
1
2
6
7
1
3
1
3
2
3
4
5
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.