14 EYLÜL 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.ayak: Görebildiğim kadarı ile birbirine yakın olan safkanlar mücadele edecek. Bana göre yarışın birincisini startta takılmayan iyi çıkış yapan safkan belirleyecek gibi duruyor. (1) numaralı DAĞLARIN DELİSİ uzun zamandır pistte be Ankara’ya oldukça aşikar olmuş durumda. İşlerinde de sürekli üzerine koyarak gidiyor. Bütün bunlara iç kulvar avantajını da eklersek bende ilk safkan oluyor. Sonra dikkat çeken iki safkan var . Bunlar sırası ile (3) numaralı EXPECTANCY ve (7) numaralı PEEKABOO. Bunların haricinde ROYAL ABJAR ismini bir çok kişi bilir. Bu safkanın en çok bilinen yavrusu VALENCIA. Bunu (2) numaralı DYNAMO için söylüyorum. Bu ismin babadan kardeşi de yine herkesin bildiği COPPERFIELD. Dolayısı ile kan olarak ortaya kötü bir safkan çıkması pek mümkün değil gibi duruyor. Çok at yazmak isteyenlere (2) numaralı DYNAMO yu tavsiye ederim. (6) numaralı MUSKAT son şans vereceğim isimdir.

2.ayak: Aslında çok fazla at seçilecek gibi durmuyor.  Bir çok safkan defalarca satışa yazıldı. Maiden dan çıkmak için kendisini yırttı. Şimdi bütün bu safkanlar Şartlı-3 aldı altında buluştu. Bana göre mevcut isimler arasında ilgililerine umıt veren ilk isim (4) numaralı CANSUYUM. Bu safkana rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

3.ayak: Safkanın arası olduğunu biliyorum. Bu yarışta Ne kadar üzerine gidilir şüpheli. Ancak tartışmasız kumun en iyilerinden birisi. Kaldı ki burada ki rakiplerinden hiç aşağı kalır bir ism değil. Bana kalırsa son düzlükten önce ufak ufak yoklanıp giderim der ise safkana asılacaklar. Ben sürpriz de olsa (3) numaralı HASYAĞIZ a ilk sırada şans vereceğim. Rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

4.ayak: Bu safkandan bu kadar üst üste başarı beklemiyordum. Ama her yarışta beni şaşırtmaya devam ediyor. Eğer bu yarışta da aynı performansı gösterir ise son birinciliğinin ve derecesinin tesadüf olmadığını da onaylamış olacak. Süper form durumu ile (1) numaralı ARDAŞAH ilk safkanım olup rakip düşündüğüm isim (10) numaralı PRIOR olacak.

5.ayak: (6) numaralı MADE IN FOÇA küçümsenecek bir safkan değil. Ben talihsizlik olmaz ise üzerine koyarak gideceğine inanıyorum. Son üç yarışında 40-50 handikaplı atları geçmiş gibi görünse de yarış hayatının başında hedefleri çok büyük olan bir isimdi. Bugün rakibi olan (1) numaralı BLACK CHINESE önünde göstereceği performans safkanın ve ilgililerinin hedeflerini de belirleyecektir. Bu iki isminde kötü koşması durumunda yarış karakolluk olur. Bir çok yüksek handikaplı safkan olsa da bu mesafeye ilk defa çıkacak. Geri planda kalan ve mesafeye yatkınlığı ile (7) numaralı RIVER GIRL son şans vereceğim isimdir.

6.ayak: Türkiye buraya kadar bir çok tek olarak değerlendireceği safkan bulacaktır. Bunu bende yapabilirdim. Ancak huylu huyundan va geçmiyor. Açıkça ifade etmem gerekir ise son derece riskli bir yarış ve gelmeyecek safkan yok gibi. Bu zamana kadar sürekli olarak geçilecek isimler bulsa da safkanın her geçen gün daha hazır hale geldiğini ve artık tam olarak yarış kolladığını düşünüyorum. Bu defa şeytanın bacağını kırmaya yakı isim (11) numaralı YANTAR riskli de olsa BANKOMDUR. ( Eğer bu safkanı tek olarak riske etmeyecek olsam sıralamam 11-5-12-7-2-6 ….. şeklinde olurdu) herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-3-7-2-6

2.ayak: 4-5-1-3-6-9

3.ayak: 3-1-2-6-5-10

4.ayak: 1-10

5.ayak: 1-6-7

6.ayak: 11 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cyrone

Ankara Altılı şablonum

1.ayak 7 PEEKABOO BANKO
2.ayak 9.4.10.3.5.
3.ayak Hepsi
4.ayak 1 ARDAŞAH BANKO
5.ayak 1//6
6.ayak 12.7.10.9.13.1/////hepsi

Herkese bol şanslar

Cyrone

Güzel şablondu yazık oldu sağlık olsun

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x