Ana Sayfa / Tahminler / 14 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

14 EYLÜL 2017 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Ankara altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: İlk koşusunda yarışın sürdirek favorisi arkasında baş farkı ile üçüncü gelen safkan son düzlük atakları ile hiçte ilk defa koşuyor gibi değildi. Start ile birlikte bocalasa da, sonrasında bariyer dibinde devrilme tehlikesi dahil başından bir ton iş geçsede KING OF ANKARA'ya saldırması ile hafızamda kaldı. Rakibi yok mu ? Elbette var ancak takip atım olmaya hak kazandığı için yanına at yazarımda gelirse çok üzülürüm. O anlamda günün geri kalanında kafadan ikinci altılıyı bekleme ihtimalim olsada risk alıp (1) GALLUS BANKOM diyorum.

2.koşu: (1) numaralı HALLAÇOĞLU ve (2) numaralı DOYOUN HEARTED gruptan ayrılıyor görünsede keller körler birbirini eller misali çok ciddi sınavlardan geçtiklerini düşünmüyorum. (5) REBORN ilk rakip gördüğüm isim olup (3) KOCABABA ve (4) SAGAMI sonraki tercihlerimdir.

3.koşu: Safkan muhtamel Türkiye'nin TEK'i çıkacaktır. Startta 2 boy takılıp CİVANIM'a 2 boyla geçilip ikinci olan safkan bu yarışa çok daha hazır girecektir. Düzlük üzerinde ki atakları ve pilotunun teşviklerine verdiği müthiş cevaplarla iyi bir yarış karakteri olacağını da düşündüğüm (5) ROYAL AVŞAR alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. Rakip olacak isim ise son yarışında kapasitesi üzerine çıktığını düşündüğüm ve bu yarışa da çok daha moralli katılacağı ekibi ile birlikte favoriyi geçmek için elinden geleni yapacak olan Müslüm Çelik ile (2) DİYADİN olacaktır.

4.koşu: Bunu bu safkana niye yapıyorlar bilmiyorum ve anlamda veremiyorum. Safkan 4 yaşında, 14 yarış koştu, hiç yarış kazanamadı. Buraya kadar sorun yok olabilir deriz de neden daha basit gruplara yazılmak varken şu çocuğa birincilik tattırmak varken 42 handikapla şu yarışa yazılırsın? Cidden artık takip etmekten bıktım. AGF de direk 10 at içinde 10'uncu safkan olacak ama ben (10) AKALTAY'ı kafada yazacağım. Nasılsa birgün geleceksin seni yakalayacağım :) devamı şablonumda olacaktır.

5.koşu: (8) FILIBELI, (5) KARAFIRAT ve (4) HEARTS REASON arasında görünen yarış olsada (7) ALEV ALEV 🔥 🔥 süpriz safkanımdır.

6.koşu: Gününde bir (2) ANKARALI için çerez niyetine yiyebileceği bir grup. İlk bakışta 👀 oniki safkanın koşması handikapların birbirine yakın olması kafa karışıtırır gibi görünsede ben bu safkanın bu grubun çok üzerinde olduğunu düşünüyorum ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır.

7.koşu: (1) numaralı GÜRHANŞAH ön planda görünecek olsada geriye kalan safkanların birbirlerine karşı olan güç ve üstünlükleri henüz tam anlaşılabilmiş değil. Bu anlamda bakacak olursam bu yarışın ya bu bahsettiğim safkan tek yada hepsi olması gerektiğine inanıyorum. Risklide görsem sonraki ayaklar kadar olduğunu düşünmüyorum bu açıdan baktığım zaman (1) GÜRHANŞAH BANKOM dur.

8.koşu:(1) BEYAZ BULUT ve (2) WOW SO NICE ın ön planda olduğunu düşündüğüm yarışta bu iki safkanın dışına çıkarsa ne olur kestirmek güç. Bu iki safkanım kötü koşması durumunda bence hepsinin geliri var. Ancak şöyle bir baktığım zaman ve birazda geriye örneğin 26 Ağustos'ta ki yarışa gittiğim zaman karşıma burada ki bazı rakiplerin yanında çok süprizde tek verdiğim ve o yarışta yarım boyla ikinci olan (8) QUADIS gözüme çarpıyor. Bu yarışı bu üç safkanla geçmeye çalışacağım.

9.koşu: Alayı sorunlu safkanların bir araya geldiği yarışta mesafe uzunda olsa da son birinciliği ile (4) ALHUN ve vermiş olduğu araya rağmen çalışmaları ile (3) MOUNTAIN EAGLE arasında geçmesini beklediğim yarışa (10) DREAM FAIRY dahil olabilir herkese bol şanslar dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 tek

2.ayak: 1-2-5-3-4

3.ayak: 5 /// 2

4.ayak: 10-2-7-4-5

5.ayak: 8-5-4-7

6.ayak: 2-1-8-7-4

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 10-2-7-4-5

2.ayak: 8-5-4-7

3.ayak: 2-1-4-7-8

4.ayak: 1 tek

5.ayak: 1-2-8

6.ayak: 4-3-10

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 5 /// 2

2.ayak: 10-2-7-4

3.ayak: 8-5-4

4.ayak: 2-1-4

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 1-2

7.ayak: 4-3

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

32 yorum

 1. emegine saglık bombacı
  06 cengomada selam bak sevindim altılı yakalammı istemiş sagolsun
  ankra
  1.ayak h
  2.ayak h
  3.ayak h
  4.ayak h
  5.ayak h
  6.ayak h
  ikramiyeyi bekleyecegimmFİLİ BELİ
  ALİŞİRİN OGLU
  DİYADİN

  • Bol şans sevgili bay uzman dün ikinci altılı ve beşliyi 5er misli buldum zararı kurtardık.Sen daha büyüklerini bul insallah 😊

 2. toprak_tan

  Bol Şanslar

 3. Bolşans emeğine sağlık bombacı.
  Bugün sendenim çünkü hiç bakamadım bakamıycamda senin kupona göre bir şablon yapıp yatıracam rastgelsin hepimize😊
  Not:(Ankaralı) kalite ama yarış karakteri çok dengesiz bir at çok paramı yedi 2 ay yatıp koşup yarış alırsa alsın ben tek yazmam artık.

  • 1.KOŞU hakkanı
   2.koşu2.5.6.8
   3.koşu2.5
   4.koşu2.5.6.8
   5.koşu 8 filibeli bankom
   6.koşu 2 ankaralım cengoya gelsin bankom
   7.koşu 1.2
   8.koşu 5 tesla 9 james bond
   9.koşu3 bankom

 4. Bol şanslar

  İlk yarışındaki mücadelesini ben de beğenmiştim galoşun :) Tek riski alabilirim diye yarışu bir daha izleyeyim dedim 5. Olan at dikkatimi çekti hafızaya kaydettim sonra bir baktım o da koşuyormuş. Dedim tek olmayı o HAKK ediyor :)

  Heyecanlı bir yarış olacak

 5. Ramazan Yılmaz

  Bol şanslar Bombacı :)

 6. Ayhan Kurşun dalga geçti resmen yaa 😅

 7. tebrikler. yarışı tekrar izlemesem bende de tek olacaktı büyük ihtimal. ama karataş da gitmedi 2nin üstüne. 5 liralık kontraya kaldık :)

 8. 2.Altılı

  1 TEK
  2.3.4.7.8
  1.2.3.4.5.7.8
  1 TEK
  1.2.4.5.7.8.9
  3.4.9.10
  58.80 tl
  Bolşans😊

 9. Ramazan Yılmaz

  Bu Hayatı Cedid birgün güldürecek umarım ogun bugündür :)
  1//
  3.4.5.8//
  1.2.3.4.5.7.8//
  1.6//
  2.4.5.8//
  1.2.3.4//

 10. Bombaci

  Ama ikinci altılıyı alıcam bu defa sekmeyecek:)

 11. Bombaci

  Ramazan seni moralsiz gördüm İZMİR aynısını yatır kazan ///
  1.ayak: hepsi ///
  2.ayak: hepsi ///
  3.ayak: 2 tek ///
  4.ayak: 1 tek ///
  5.ayak: 1-2-4 ///
  6.ayak: 4-5 /// bu oyun 3. Ayağa bakıyor eğer riske etmeyeyim dsersen son ayak 4 ü tek bırak 3. Ayakta LORD yanına tuttuğun bir at yaz karar senin. Ama okurlar bu LORD için söylediklerimi hatırlar. gün sonu da bir teşekkür bir tebessüm yeter :)

  • Ramazan Yılmaz

   aon ayağa 14 ekleyip yatırıyorum aynısını :)

  • Son ayağa 12 ekleyen kazanır 😊

  • Ramazan Yılmaz

   paylaşımın için teşekkürler Bombacı:)

  • Bombaci

   Ramazan tamam yüzüme vurma 😬😬

  • Ramazan Yılmaz

   tutup tutmaması mühim değil bana ithafen paylaşmanın kâfi :)

  • Bombaci

   Ramazan bu oyun cidden ZOR BİR OYUN. Benimde moralim bozuluyor çoğu zaman ama yılların antrenör, at sahibi, seyislerinden yeri geliyor oyun alıyoruz ve İnan bizden farkları Yok. Bizden farkları Yok derken binlerce atın hepsini bilip hakim olmaları mümkün mü??? Aç hergün internetten tahminlere bak git ganyanda onlarca bültende yüzlerce tahmincinin tahminlerine bak. Burası gerçekten her geçen zaman daha da oturuyor iyi oluyor o yüzden ne bileyim ben biliyoruz demiyorum ama bilmiyoruz da demiyorum ama kötüyüzde demiyorum diyorum ki en azından herkesi kucaklayan bir adminimiz var işten kovulma riskimiz yok 😂😂😂😂

  • Ramazan Yılmaz

   Altılı bulmak zor iştir birçok faktörü biraraya getirip kullanabilme sanatıdır. Bu sanatın ustası henüz keşfedilmedi ve sonsuza kadar kesfedilemeyecek. Altılı şanstan ziyade zeka oyunudur lâkin tüm hesapları doğru yapmana rağmen atın ögünki psikolojisini bilemeyeceğimiz için her kurgu eksiktir. Nezamanki safkanlar koşması gerektiği gibi koşar nezamanki jokey binmesi gerektiği gibi koşarsa ozaman asıl profesyonel ortaya çıkar. Geri kalan tüm oyunlar hayal ürünüdür. :)

  • Ramazan Yılmaz

   Bu arada admin bey çok sessiz yağmur sonrası sessizlik sanırım bizi izliyor ve ipimizi çekecek :))

  • Bombaci

   Ramazanım ben admine izin verdim. Yıllık izinde 15 gün daha Yok emir komuta bizde kafamıza göre 😂😂😂

  • Ramazan Yılmaz

   hee desene ptron tatilde diye bende nerde diyorum günlerdir ses soluk yok :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir