Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 14 EYLÜL 2013 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

14 EYLÜL 2013 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  3 - ÖZÜNOĞLU hayatının ilk yarışında dışarı doğru saparak büyük avantaj kaybettiği koşuda 6. olurken bu grubun üstünde bir derece yaptı. O yarıştan sonra 2 ay ara verdi ve geçenlerde kum piste bir yarış gördü, herhangi bir sapma problemi yoktu fakat jokeyinin büyük gayretine rağmen güzel bir yarış çıkartamadı. İşleri güzel, ilk yarışı sebebiyle favorimiz. Rakibi ise 7 - GONCA NİGAR, 1200m yumuşak çimde yaptığı son koşusunda iç pistte güzel bir sprint yaptı fakat pistin ağırlığı daha iyi bir derece yapmasını engelledi. Uygun grupta favorilerdendir. İstikrasız safkanların buluştuğu bu koşuda ilk defa koşacak olması ve en iyi işlere sahip olması sebebi ile 6 - ELDANS ilk ayakta tuttuğumuz başka bir safkandır. 1 - BABA CEMİL sürpriz.

 • 2. AYAK

  1 - YARIŞALAN ve 7 - KARAHİSAR favorim. 6 - AKBARAN, 9 - KAREAS, 4 - BAŞEFENDİ, 12 - KİBAR ve 13 - ALTINKILIÇ ilk rakipleri. Çok atta 14 - TAŞBEBEK, 2 - HAYRİ AĞA ve 3 - SERTBOĞAÇ  düşünülebilir.

 • 3. AYAK

  2 - DEMİRTÜTÜN'e Mehmet Kaya 3 kere binmiş hepsinde de kazanmış, bankomdur. Rakipleri İzmir'de ile defa koşacak olan 3 - GAZİ EVRENOS, 7 - STEP SISTER ve 4 - OVER PEARL. 5 - PARIS DAKAR sürpriz.

 • 4. AYAK

  1 - GÜZEL SULTAN 3 koşusunuda güzel derecelerle rahat kazanmış bir safkan. 2 ay geri alındı, Ağustos ayı boyunca güzel çalışmaları var, favorimdir. 4 - LADY YAREN, 2 - QUICK STEP ve 3 - SEVDALİNKA rakipleridir.

 • 5. AYAK

  5 - İSTANBUL ve 3 - DEMİRKANBEY favorilerim.  6 - GÖKOVA ve 2 - EMBİR HAN rakipleridir. Karışık bir ayak, mümkün olduğunca çok at yazılabilir.

 • 6. AYAK

  Kazandığı yarış sonrası formunu koruyan 10 - MIDPOINT bankomdur.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN KUPONU
96 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
3
6
7
1
2
3
4
6
7
9
12
13
14
2
1
2
3
4
H
10
Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.