Ana Sayfa / Tahminler / 14 EKİM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

14 EKİM 2018 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Son yarışında hazırlıklarının karşılığını vererek ikinci olan (7) VARLIKLI'nın bir Turbo-Halid eşleşmesi olması nedeniyle çimde de iş yapacak potansiyeli var, favorim. Ağır kilosuna rağmen formda olan (1) ÖNCÜPINAR, iyi durumunu koruyan (9) OKGİBİ, beklediğim patlamayı yapamasa da (10) ALTIN TURBO ve sık koşmasına rağmen (6) ALTURBO yazacağım diğer atlar. Yeri olanlar 5,3,4 numaraları da değerlendirebilir.

4. KOŞU: Koştuğu 3 kaba kum, bir sentetik yarışında çok kolay galibiyetler alan (8) DİLİRAN'ı verdiği ara olmasa ilk kez bu kadar sert rakiplerle koşacak olmasına rağmen risk edebilirdim. Yanına iki formda isim (1) AŞEMEZ ve (2) BATMANASLANI'nı yazıyorum. Sürpriz arayacaklar için Denizim ve Budakhan.

5: KOŞU: Uğur Polat, 7 yarıştır sürekli bindiği (3) DRIVE FASTER'la değil de son yarışında kazandığı diğer isim (9) YAĞIZINOĞLU'yla koşacak. Bu iki isimle birlikte son yarışlarını üst gruplarda yapan (6) STORM SEA SWELL ve formda (2) MISS ELENI'yi yazıyorum.

6. KOŞU: Karataş'ın azizliğine uğramazsa dişine göre rakipleri bulan (7) VALENCIA'nın Şeker Hanım önünde kazanmasını bekliyorum.

7. KOŞU: (6) TAYKUT ilk kez çıkacağı sentetik piste de kazanmaya devam edebilecek mi bakalım. Yanına gölgesinde kalan (3) EGEBERK'le birlikte iki sürpriz yazacağım.

8. KOŞU: Düzlüğe oldukça geride çıktığı ilk yarışında, tabela yapamasa da sonlarda iyi bindiren ve mesafe uzadıkça daha iyi olacak izlenimi veren (7) MY PRIDE favorim. Aynı yarışta bir ara önü kapanmasına rağmen ikinciliği kurtaran (6) MONACO ilk rakip gördüğüm isim. Favori çıkacağını düşündüğüm (1) CROCHET daha sonra.

ALTILIM
1.AYAK: 7,1,9,10,6
2.AYAK: 8/1,2
3.AYAK: 3,9,6,2
4.AYAK: 7
5.AYAK: 6,3,2,5
6.AYAK: 7/6,1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

bol sanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.