14 EKİM 2018 PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. İlk altılının 🕰 saat 17:45 te başlayacağı Adana ALTILI tahminlerim şu şekildedir

1.koşu: Esasen ne tahmin yazılacak nede oynanacak bir Adana programı mevcut. Son derece vasat sayılabilecek bir çok safkanın toplandığı programda kafadan gitmezsek biraz da heyecan olursa olur hesabı birşeyler karalamaya karar verdim. 2 aylık aradan sonra üç yarış gören safkan son yarışında kıpırdanma sinyalleri verdi. Eğer formunu korursa yakın zamanda uygun grupta gelecektir. Burada ki rakipleri ağır sikletine rağmen bana zorlu geldi ama herşeye rağmen (6) BASRALI ilk safkanım.

2.koşu: Son çim yarışında ki ikinciliği burası için tatminkar. İç kulvar avantajı ile birlikte liderliği alıp çıktığı gibi bitirmesini muhtamel görünüyor  (3) MEKANİZMA ilk safkanım.

3.koşu: İlk yarışında ki birinciliği yetenekli olduğunun göstergesiydi. Burada da tekrarlaması durumunda etkili olacaktır. (2) LAPLEGRINA ilk safkanım. Rakip (5) FEHMİBEY

4.koşu: Son çim yarışında üçüncü gelmiş olsa da verilen taktiği uygulayan pilotu ilgililerin safkanı iyi tanığının bir göstergesiydi. Bence burada ki birçok rakibinden sıyrılır. (11) UÇAN SULTAN ilk safkanım.

5.koşu: (7) TEMİZKAAN, (1) BİRKASIM ve (2) DOMATES GÜZELİ arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.koşu: Son yarışlarında ki performansı burası için yeterli görünüyor. Olası bir problemde birçok safkan devreye girer. Safkan bir problem çıkarmaz ve trafik sorunu yaşanmaz ise Müslüm bu safkanı içeriye atar. (8) DORU YİĞİT ilk altılım için BANKOMDUR. İkinci altılım için yanına rakip yazıp TEK’i son ayakta bekleyeceğim.

7.koşu: Ankara’da sürekli olarak kazanıra giriyor. Burada biraz daha kısalan mesafede ve uygun kilosu ile (4) ÜMİTLİ ilk safkanım. Son yarışında artık kendisini aştı mecbur şans vermek durumundayım (8) İTABELLUS ikinci sırada.  (2) UNCHAINED MELODY ve (1) LET HER GO rakip, (7) RENK FARKI süpriz safkanım.

8.koşu: Kumda ki son yarışında safkan vasat bir görüntü sergiledi. Ancak o yarışta ki performansını çok ciddiye almıyorum. Son derece ters yarış çıkarma gücü var (4) KIZILŞAHİN ilk safkanım. (1) SERSERİ, (3) DEMİRBÜKEN, (6) NESTOR rakip.

9.koşu: Son yarışında kumda fena olmayan bir performans sergilemesine rağmen çimde yürümek istiyorlar. (3) JET BABA ilk safkanım. Rakipleri şablonumda olacaktır.

10.koşu: Uygun rakipler önünde kazanmasını bekliyorum (12) ADELE BANKOMDUR.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-1-2-3-7

2.ayak: 3-5-10-1

3.ayak: 2-5

4.ayak: 11-2-5-9

5.ayak: 7-1-2

6.ayak: 8 tek

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM.

1.ayak: 7-1-2

2.ayak: 8 /// 11-3-1-2-6

3.ayak: 4-8-2-1-7

4.ayak: 4-1-3-6

5.ayak: 3-6-4-2-8

6.ayak: 12 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Bombacı :)

admin

Eskiden hafta başı yarış olmazdı, çarşambayı zor beklerdik. O günleri özledik resmen :)

Ozgur

Bombacı 1.altılıda yorumlar karışmış ıncelermısın

admin

Düzelmiş olmalı, Bombacı gelince bir bakar yinede. Teşekkürler uyarı için.

Ozgur

Evet duzeldı ilginiz için tesekkurler sayın admin

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x