ankara altili tahminleri

14 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERi (BİNBA STAR)

1.ayak: Son koşusunu kazanırken beğendiğim PERCEPTION-1- , yine koşuları etkili ve çok formda bir isim olan GO WIID-6- ile bu kez çok daha etkili koşmasını beklediğim  BLUE MOONLIGHT-2- ve mesafe tutacağını düşündüğüm PIRGOS-5- dörtlüsüne öncelikli şans verdiğim koşuda sürpriz hanesinde devamlı istikrarlı koşan ALBANY-3-, çalışmalarında formda gözüken uygun kilolu MONSERRAT-8- ve uygun koşullarda ONEANDONLY-7- katılabilir.

2.ayak: Bu grubun üzerinde birisim olan RUMBA-8- aradan etkilenmez ise kazanmaya yakındır.Pist ve mesafenin etkili ismi LADW KRAKOW-7- ve ilerleyen yaşına rağmen formda safkan SERKAN BEY-3- ciddi rakipleri konumunda.Zaman zaman etkili koşan ve Uğur Polat ile başarılı koşular çıkartmış olan BEYAZ BULUT-1- daha sonra.

3.ayak: Sedatbey ve Bilbilan ikilisinin önlerde gireceği liderlik mücadelesi sonlarda RADARCI-4-, KIZILTUĞ-1- ve ŞAFAK VAKTİ -2- üçlüsüne yarar gibime geliyor.

4.ayak: Kazanmaması için hiçbir sebep gözükmeyen ROYAL AVŞAR-6- oyunları rahatlatacaktır.Banko

5.ayak: Bu kez uygun koşulları ve grubu yakalayan CRASSUS-4- favorim.Formda safkanlar LIFES MAGIC-6- ve MOUNTAIN EAGLE-7- daha sonra.Son koşusunu kazanırken beğendiğim UNDAUNTED-1-  ihmal edilmemeli.

6.ayak: Günün en zor geçmeye aday mücadelesi. En az kendisi kadar formda ekürisi ile CÖMERT ÇOCUK-3- favorim. Kumda iş yapacağı belli olan HÜRADAM-4- ve oldukça formda  bir isim olan ARTUKLU-1- daha sonra şans verdiğim isimler.Ankara’nın dikkat eçeken safkanları YIRTLAZ-12- ve SER EMİR-10- öncelikle kuponlardaki yerlerini  alması gereken diğer safkanlar olup son koşularını ölçü almadığım, çalışmalarında etkili gözüken ve bu kez çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim KOMET-6- ile kumda çok etkili koşabilen ROMEO-9- ‘ya da şans vererek son ayak kapatılır görüşündeyim.

Kupon

1-6-2-5//3-8-7

8-7-3//1

4-1-2

6

4-6-7-1

3-4-1-12-10//6-9

43,2//141tl

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar dilerim.

admin
Yönetici
admin

Crassus kimse de beklemiyordum. Favori vermişsin üstüne :) bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

İlkini fazla etkilememiş ama ikinci iyi verir