Ana Sayfa / Tahminler / 14 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERi (BİNBA STAR)
ankara altili tahminleri

14 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERi (BİNBA STAR)

1.ayak: Son koşusunu kazanırken beğendiğim PERCEPTION-1- , yine koşuları etkili ve çok formda bir isim olan GO WIID-6- ile bu kez çok daha etkili koşmasını beklediğim  BLUE MOONLIGHT-2- ve mesafe tutacağını düşündüğüm PIRGOS-5- dörtlüsüne öncelikli şans verdiğim koşuda sürpriz hanesinde devamlı istikrarlı koşan ALBANY-3-, çalışmalarında formda gözüken uygun kilolu MONSERRAT-8- ve uygun koşullarda ONEANDONLY-7- katılabilir.

2.ayak: Bu grubun üzerinde birisim olan RUMBA-8- aradan etkilenmez ise kazanmaya yakındır.Pist ve mesafenin etkili ismi LADW KRAKOW-7- ve ilerleyen yaşına rağmen formda safkan SERKAN BEY-3- ciddi rakipleri konumunda.Zaman zaman etkili koşan ve Uğur Polat ile başarılı koşular çıkartmış olan BEYAZ BULUT-1- daha sonra.

3.ayak: Sedatbey ve Bilbilan ikilisinin önlerde gireceği liderlik mücadelesi sonlarda RADARCI-4-, KIZILTUĞ-1- ve ŞAFAK VAKTİ -2- üçlüsüne yarar gibime geliyor.

4.ayak: Kazanmaması için hiçbir sebep gözükmeyen ROYAL AVŞAR-6- oyunları rahatlatacaktır.Banko

5.ayak: Bu kez uygun koşulları ve grubu yakalayan CRASSUS-4- favorim.Formda safkanlar LIFES MAGIC-6- ve MOUNTAIN EAGLE-7- daha sonra.Son koşusunu kazanırken beğendiğim UNDAUNTED-1-  ihmal edilmemeli.

6.ayak: Günün en zor geçmeye aday mücadelesi. En az kendisi kadar formda ekürisi ile CÖMERT ÇOCUK-3- favorim. Kumda iş yapacağı belli olan HÜRADAM-4- ve oldukça formda  bir isim olan ARTUKLU-1- daha sonra şans verdiğim isimler.Ankara’nın dikkat eçeken safkanları YIRTLAZ-12- ve SER EMİR-10- öncelikle kuponlardaki yerlerini  alması gereken diğer safkanlar olup son koşularını ölçü almadığım, çalışmalarında etkili gözüken ve bu kez çok etkili bir yarış koşmasını beklediğim KOMET-6- ile kumda çok etkili koşabilen ROMEO-9- ‘ya da şans vererek son ayak kapatılır görüşündeyim.

Kupon

1-6-2-5//3-8-7

8-7-3//1

4-1-2

6

4-6-7-1

3-4-1-12-10//6-9

43,2//141tl

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar dilerim.

admin
Yönetici

Crassus kimse de beklemiyordum. Favori vermişsin üstüne 🙂 bol şanslar

ozgun1
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

İlkini fazla etkilememiş ama ikinci iyi verir

Yazar: binbastar

Avatar