ankara altili tahminleri

14 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Çok  tatlı bir program hafta sonu harçlığı niteliğinde dağıtım olacağını düşündüğüm bu program da herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Başlangıç ayağında biraz da risk alarak yarışı kazanmasını beklediğim ismi tek yazarak başlamak istiyorum. Son yarışını kazanırken tatlı bir süprize imza atarak güzel bir birincilik etme etmiş ismin bugün ki rakiplerinden bir adım daha önde olduğunu düşünüyorum. Kazandığı koşuda ki formunun üstüne çıkmış olarak gözüken isim için tek korkum üzerinde ki isim eğer bu uyumu da sağlarsa bugün koşuyu kazanmasını beklediğim 1 PERCEPTION‘u kuponum da BANKO olarak tek geçiyorum.

2.AYAK : Gruptan biraz önde isimlerin olduğu gözükse de bu koşuyu biraz kalabalık tutmak istedim öncelikli şansı yapmış olduğu hazırlıkları ve idman görüntüsüyle koşunun muhtemel favorilerinden 1 BEYAZ BULAT‘a veriyorum. İlerleyen yaşına rağmen Bursa’dan çok formda gelen ve koruduğu formuyla bu yarışa katılacak olan 3 SERKANBEY, Kısa bir aradan sonra form tutmaya başladığını yaptığı idmanlar da gösteren 2 GOYCOCHEA , Kuponumda eksiksiz olarak her yarışı mutlaka bulunan ve her yarışında güzel idman görüntüsüyle sahaya çıkan 7 LADY KRAKOW, 2016 yılı içersinde çok etkili yarışlar koşup çok fazla sıkıştırılmadan koşu gösterilip bugün rakiplerine yetebilecek kondisyona sahip tatlı süpriz 12 BRİGITTE, uzun bir aradan sonra koşacak olmasına rağmen bu rakipleri yanında devreye girebilecek bir isim olan 8 RUMBA sıralamasının yeterli olacağını düşünüyorum.

3.AYAK : Bugün en zevkli ve yakın ara geçmesini beklediğim bir koşu denk güçteki isimlerin bir araya geldiği bu orta mesafe koşuda dört ismin rakiplerinin bir kaç adım önünde olduğunu düşünüyorum. Koşunun en ağır kilolu ismi olmasına rağmen bu tip mesafeli yarışlarda çok etkili koşup etkili performans sağlayan ismin kısa aranın ardından gördüğü ilk yarışından sonra bugün yarışın önde gelen isimlerinden olduğunu düşünüp ilk şansı 2 ŞAFAK VAKTİ‘ne veriyorum. Aradan sonra koşmuş olduğu iki yarışını kazanıp son yarışında açık koşuda etkili koşan ve bugün kendine denk rakiplerinle mücadele içinde olacak 4 RADARCI, grubun en yaşlı ismi olmasına rağmen sevdiği pist ve mesafede koşacak olan kumun etkili ismi 5 SEDATBEY, Yapmış olduğu idmanlar da oldukça hazır ve formda gözüken bu rakipleri arasında her an devreye girebilecek 1 KIZILTUĞ sıralamasının yeterli olacağını düşünüyorum.

4.AYAK : Bir maiden mücadele ve ikinci altılının dördüncü ayağında ben biraz istatisliksel olarak da oynamayı severim bu oyunu bu bakımdan baktığımda maiden mücadelenin altılı ganyanın bu ayağına denk gelmesi koşunun ağır favori çıkacak olan ismin muhtemeldir ki benim için koşuyu rahat kazanacağı konusunda hem fikir olmama eş değer geldi kısacası bugün ki rakiplerinin çok önünde olduğunu düşündüğüm ve yapmış olduğu idmanlarında muntazam formunu koruduğunu gösteren ismin şartlı ve kısavadeli koşulardan sonra artık maiden çıkması beklendiği için bugün birinciliğin en büyük adayı 6 ROYAL AVSAR‘ın rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını bekleyip BANKO olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Adminimizin de söylediği gibi zevkli ve heycanlı geçmesini beklediğim bir koşu daha çok uzun mesafeli yarışlar da önde kurduğu tempoyla daha etkili koşuları olan ve aradan sonra gördüğü yarışla kondisyonunu geliştirdiğini düşündüğüm idman pistinde ki görüntüsü güzel olan 3 YOLCU HAN ilk şans verdiğim isim olup, Son yarışından sonra kısa bir ara verdirilen ve bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek bir nitelikte güce sahip etkili isim 2 FAMILY JOY, uzun mesafeli koşularda oldukça etkili koşabilen ve bugün koşunun favori konumunda ki son kazandığı yarıştaki formunu devam ettirdiğini idman pistinde gösteren 1 UNDAUNTED, son adana yarışında ki koşusunda beyenimi kazanan ve yapmış olduğu çalışmalarıyla dikkat çeken 9 SOYDAN, son yarışında çimde koşu gören fakat etkili olmasa da elazığıdaki kum koşularında etkili koşuları bulunan ve bugün yine kum piste denenecek olan ve Ankara daki yapmış olduğu galopundan sonra koşu görerek bu koşuya girecek olan 6 LİFES MAGİC,uzun mesafeli koşuların da pek etkili olmadığını düşünsem de bugün adminimin kuponunda gördüğüm ve değerlendirmeye aldığım 4 CRASSUS , Son olarak devamlı bu tip gruplarla yarışıp nerde ne yapacağı belli olmayan 5 HAPPY WORLD sıralamasına şans veriyorum.

6.AYAK : Günün tek kupalı koşusu altılının kapanış ayağında ve 3 yaşlı araplara mahsus bir koşu ilk şansı bugün ilk kez kum piste denenecek olmasına rağmen etkili bir hazırlık aşaması ve idman görüntüsüyle bugün diğer koşularda pek şans vermediğim usta pilot s.boyraz la start alacak olan 11 SERDÜMEN’e veriyorum. Son çim ağır pist yarışında kazanırken koşunun süprizine de imza atan o günde kuponumda olup şans verdiğim isimler arasında yer alan ve bugün kazandığı koşu sonraki formunu koruyup sevdiği kum piste starta çıkacak olan 1 ARTUKLU, daha çok açık yarışlarda aşina olduğumuz ve sert rakiplerle mücadele içersinde olan bugün kendisine daha yakın ve uygun rakipleri içersinde start alacak olan 13 YURDAKUL, kum piste daha etkili koştuğunu düşündüğüm sevdiği mesafede koşacak olan 10 SER EMİR, aradan sonra gördüğü yarışla hazır olduğunun sinyallerini veren ve yeltay gibi bir ismi geride bırakan 2 BEYŞEHİRLİ, eküri avantajı elinde bulunan 8 MANİDAR, çim performansı daha güçlü olsa da bu tip grupta söz sahibi olabilecek 12 YIRTLAZ, nerdeyse tüm yarışlarında kuponumda bulunan bugün ilk kez kum piste çıkacak olup kapalı kutu görünümündeki formunun çok üstlerde olduğunu düşündüğüm 7 MAHAYBAR sıralamasıyla neredeyse bu ayağı kapatıyor ve bütün yarış sever arkadaşlarıma bol şanslar diliyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1

2.AYAK: 1,3,2,7,12,8

3.AYAK: 2,4,5,1

4.AYAK: 6

5.AYAK: 3,2,1,9,6,4,5

6.AYAK: 11,1,13,10,2,8,12,7

TUTAR : 80,64 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şanslar

BAŞKENT RÜZGARI
Ziyaretçi
BAŞKENT RÜZGARI

1.AYAK:1 NUMARALI PERCEPTION BANKOM.(RİSK EDILMEYE DEĞER BIR AT)
2.AYAK:1NUMARALI BEYAZ BULUT,2NUMARALI GOYCOCHEA,5NUMARALI ALL ACCOUNTED FOR,7 NUMARALI LADY KRAKOW VE 8 NUMARALI RUMBA ŞANS VERDIGIM İSİMLER.
3.AYAK:4NUMARALI RADARCI BANKOM
4.AYAK:6NUMARALI ROYAL AVŞAR VE 7 NUMARALI STAR RUBY AYRIMSIZ YAZILMALI.
5.AYAK:1NUMARALI UNDAUNTED,2NUMARALI FAMILY JOY,7NUMARALI MOUNTAIN EAGLE,9 1NUMARALI SOYDAN YETERLI.
6.AYAK:1NUMARALI ARTUKLU ,2 NUMARALI BEYŞEHİRLİ,7 2NUMARALI MAHAYBAR,8NUMARALI MANİDAR,9 NUMARALI ROMEO VE 10 NUMARALI SER EMIR ŞANS VERDİGIM ISIMLER.HERKESE BOL KAZANÇLI BIR GÜN DİLERİM.