istanbul altili tahminleri barisci

14 EKİM 2016 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: İlk defa koşacak tayların mücadelesinde risk almak isteyenlere KRIS ANGEL(7)‘ı tek olarak öneriyorum. Three Walleys tayları son zamanlarda çok iyi performans gösteriyorlar, iyi bir çıkış yapması halinde kazanabilir. Rakip olarak orjini dikkat çeken SEYYAH(9)‘ı görüyorum.

2.Ayak: İstanbul’da bir türlü yarış kazanamayan ŞAHİN TEPESİ(6) İzmir’de kazanıp moralli olarak bu koşuya geliyor, süratli geçecek koşuda sonlardaki sprintiyle kazanabilir favorim. Uzun süre sonra Karataş’ın tercihlediği İLGİLGE(3) ile son yarışına anlam veremediğim SEMADA YILDIZ(5) ilk rakipleridir. Kalitesi malum THOR(7) sıkıştırılmadan iki yarış gördü etkili koşmaya başlayacaktır artık. FENERLİCAN(1), BİÇER(2), MENGÜBERT(4) ve KASMANBEY(10) geniş kuponların değerlendirebileceği safkanlar.

3.Ayak: Dişilerin koşusu kafamı kurcalıyor açıkçası. Diğer ayakları az atla geçebilenler burayı kapatıp süpriz bekleyebilirler. Ben yine burada risk alıp mesafesinde BİNDALINGÜLÜ(2)‘nü tek yazacağım son karar tabiki sizin olacak.

4.Ayak: Muhtemelen 1.05 ganyana koşacak en az %60 agf çıkacak SON OF A LEGEND(2)‘ı yıkacak bir at bulamadım açıkçası.

5.Ayak: Çok süratli geçmesini beklediğim koşuda sonlarda gelecek olan TOMS(2) ve BOBUSHKA(5) ikilisi çok şanslı. ASLANAĞZI(4), VOLİ(6), BRAVE DECISION(7) ve HILL HEAD(8) iyi formlarıyla ihmale gelmez.

6.Ayak: Az atla geçilebilecek bir ayak olmadığını düşünüyorum. Sıralamam şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:7//9

2.ayak:6,3,5,7,1,2,4,10

3.ayak:2 tek

4.ayak:2 tek

5.ayak:2,5,4,6,7,8

6.ayak:2,3,4,1,5,7,9,8,10,6,11,14,13,12

Herkese bol şans…

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
Ismail28
Ziyaretçi
Ismail28

Kardesim yetisemedim 6 liya bi aksilik olmazsa kupon icerde gibi bol sans

Barışçı
Ziyaretçi
Barışçı

inş teşekkürler

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Barışçı :)

Bombaci
Üye
Bombaci

Barış bu oyun öyle bir lanet ki gününde olursun 3 liraya bulursun olmazsın 300 liraya bulamazsın http://i.hizliresim.com/QQ3q6r.jpg

Hawk
Üye
Hawk

Bombaci rüyaya yatmışsın sanırım =) Valla nerden gördüm kuponunu bana kısa süre önce atlattığım tramvayı hatırlattı görmez olaydım :/ Bu da benim rüyaya yattığım gündü hala etkisinden kurtulamadım :( http://hizliresim.com/vZ2OMR

Fikret
Ziyaretçi
Fikret

Hayırlısı olsun kardeşim

Fikret
Ziyaretçi
Fikret

İkinci ayaktan yattım 5 te kalır

Hawk
Üye
Hawk

Tebrikler Barışçı daha büyüklerine inşallah.Genelde böyle çok büyük favoriler olunca az para veriyor ama olsun her yarış zordur bulmak da marifettir :)

Mine
Ziyaretçi
Mine

Bol sans Tbr tbr

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Bol şanslar şeytanın bacağı kırıldı :)