Ana Sayfa / Tahminler / 14 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

14 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli ve Güzel bir İzmir programında bütün arkadaş ve dostlarımıza bol şanslar diler, yazdığınız isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

1.AYAK :  Başlangıç ayağı zevkli ve çekişmeye açık bir koşuyla başlıyor. Dört ismi rakiplerinden bir adım daha önde tutuyorum. İlk şansı Ankara pistinden sonra çıktığı İzmir pistinde güzel bir birincilik elde ederek form tuttuğunu gösteren 1 GÜRSOY'a veriyorum. Son koşusunda beklentilerin altında kalıp koşudan üçüncü ayrılmasına rağmen bugün ki performansının bu rakiplerine yetebilecek güçteki 2 BAYDÖKER , Aradan sonra koştuğu ikinci yarışını kazanarak bu tip uzun mesafelerde her zaman söz sahibi olacak istikrarlı isim 3 POWER KING ve son olarak bu rakiplerle devamlı mücadele içerisinde olup bugün uygun sıkletinin avantajını kullanması halinde koşunun süprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip 6 BÜYÜK BABA sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Orta mesafeli Arap atlarının Grup3 mücadelesi günün bir diğer önemli koşusu olup çekişmeli ve zevkli geçmeye aday bir diğer koşu olarak ön plana çıkıyor. Son koşusunu Bursa pistinde kazanırken sentetik pist dışında kaba kumda daha etkili koştuğunu kazanarak gözler önüne seren bugün koşacağı rakiplerinden daha formda ve kalite olarak bir adım daha önde gördüğüm Bursa pistinde yapmış olduğu son hazırlık aşamasında uzun işinde oldukça etkili gözüken 1200 / 1,23,8 1000 / 1,09,7 işinde oldukça etkili gözüken ismin bugün usta pilotuyla koşuyu kazanmasını beklediğim 5 YILMABAŞAR'ı koşunun BANKOSU olarak öneriyorum. ( Rakip konumda gördüğüm tek isim yine hazırlık aşaması etkili olan ve bu tip mesafelerde iyi işler ortaya koyabilen eküri isimlerden 4 KURTÇABEY tercih edilebilir.)

3.AYAK : Günün en zor ayaklarından birisi olarak nitelendirdiğim bu koşuyu bütün isimlerin gelme ihtimalini göze aldığımda koşuda kuponu riske atmamak adına HEPSİ diyerek kapatmayı tercih ettim. İmkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı öneririm. Koşuda diğerlerine göre bir adım önde gördüğüm isim 3 KIŞGÜLÜ'dür.

4.AYAK : Günün en çok merak ettiğim koşusu. Son üç yarışını çok uzak farkla kolay bir şekilde kazanma başarısı gösteren ve her yarışında artan formuyla bir diğer koşusundan daha etkili yarışlar ortaya koyan 2 DONT HESİTATE'nin ilk defa bu mesafede koşacak olan taylar içerisinde ön plana çıkmış olsa da biraz daha riskli bir teke yönelip, Muhtemelen koşunun yükünü çekmesini beklediğim usta pilotuyla Dont hesitatenin arkasına yapışacak olan tharwa ikilisinin hemen arkasına yerleşmesini beklediğim Ankara pistinde ki iki çim yarışından sonra İzmir pistindeki hazırlıklarından sonra ilk koştuğu Kum pist yarışında gösterişli bir şekilde maidene veda eden ve yapmış olduğu İzmir pistinde ki hazırlıklarında özellikle uzun işin oldukça etkili gözüken 1200 / 1,16 1000 / 1,02,8 işinde ne derece formunda olduğunu gözler önüne seren Ankara pistinde koşmuş olduğu rakiplerinin kalite ve kumaşının bugün ki koşacağı rakiplerinden daha yüksek olduğunu da göz önünde bulundurarak İzmir pistini sevdiğini düşündüğüm 5 SPREAD THE JOY'u günün İkinci BANKOSU olarak öneriyorum. ( Kupon bedelinin düşük gelmesi durumunda koşuda tercih olarak 2 numaralı isme de şans vereceğim. )

5.AYAK : 3 yaşlı arapların mücadelesinde üç ismin koşu içerisinde rakiplerinden daha önde görülüyor. Koşuda ilk şansı son dört yarışında tabela içerisinde yer alan ve güzel bir performans yakalayan bugün etkili jokeyinin idaresinde bulanacak olan 1 KOCA MUGLALI'ya veriyorum. Son koşusunu İzmir pistinde kazanarak maidene veda eden formunu koruyan 3 BÜTÜNAY ve çim performansının daha üst seviyede olduğu kısrak babasından belli olan ama bugün hazırlıklarını çok olumlu bulduğum ve koşunun süpriz yapacak tek ismi olarak gördüğüm 2 BABA CUMA  koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Günün kapanış ayağı zorlu bir mücadeleye sahne olacağını düşünüyorum. Son koşularında aradan sonra yarış koşan isimlerin performans olarak formda olan safkanların bir araya toplandığı bu koşuda imkanlarınız doğrultusunda kalabalık tutmanızı tavsiye ederim. Koşunun favorisi olarak gördüğüm isim ve ilk şansı 9 RED KIT'e veriyorum. Yine aynı koşuda yarışta bulunan ve bugün daha hazır durumda yarışa katılacak olan mesafenin uzamasının kendisine yaracağını düşündüğüm 6 KAVACIK BEYİ, son yarışını orta mesafede kazanarak bu mesafelerde etkili olabileceğini gözler önüne seren 5 FERHATHAN , uzun aradan sonra koşu görüp kondisyonunda gelişme ve kıpırdamalar olan 11 AKGÜNHAN , Sekiz aylık aranın ardından koştuğu koşularla form tutan ve bu rakiplerinden daha güçlü rakiplerle mücadele edip geride bırakmış olan grubun yüksek handikaplı ismi 1 METİN ABİ , Kum performansının daha etkili olduğunu düşündüğüm rakipleri kendisi için uygun olan çalışmalarında ve hazırlıklarında oldukça etkili gözüken 1000 / 1,02,02 400 / 24,2 Ç işinde oldukça etkili gözüken 3 ROYAL CAPUCINO , Yarış koşarak hazırlıklarını sürdüren ve form tutan bugün İlk kez çıkacağı İzmir pistinde sınav verecek formda isim 4 DOYOUN HEARTED  son olarak yarışın ve muhtemelen agf tablosunun en sonunda yer almasını beklediğim böyle süpriz isimleri sevdiğim yarış içerisinde ki tek kısrak olan aradan sonra ilk kez koşacağı İzmir pistinde ve kumda start alacak olan ve kum piste etkili bir yarış yapmasını beklediğim gelmesi durumunda çok büyük bir süprize damga vuracak 15 MERNERY koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU 

1.AYAK : 1,2,3,6

2.AYAK : 5

3.AYAK : 1,2,3,4,5,6

4.AYAK : 5 /// 2

5.AYAK : 1,3,2

6.AYAK : 9,6,5,11,1,3,4,15

TUTAR : 34,56  // 69,12 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

34
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ETC
Üye

isabeti yerinde tercihlerle kısmetin açık olsun, işin rast gitsin Yavuzhanım..

admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Murat Ümit Telör
Ziyaretçi
Murat Ümit Telör

Sayın editörüm, birde SÜRPRİZ sözcüğünü doğru yazarsanız yorumlarınız daha okunur hale gelecek. Lütfen biraz dikkat. İyi çalışmalar.

admin
Yönetici

Sizin de kurduğunuz cümlede yanlış var. Bir de ayrı yazılır bildiğim kadarıyla. Çok fazla emek harcanan bu yorum yazılarında böyle ufak şeylere takılmayalım lütfen.

ETC
Üye

Murat Bey, şöyle bir şey ifade edeyim size.
Bahsettiğiniz kelimenin sürpriz ya da süpriz şeklinde yazılmasından çok, anlamına, yani ne demek istediğine kafa yorarım…
Yani demem o ki, bahsi geçen şekliyle bile okusam da ben onun o anlama geldiğini algılayabiliyorsam, o benimle yazıyı yazan kişi arasındadır. Ben dert etmiyorum. Bağışlayın ama bunun haricindekiler de bunu dert etmesinler…

Sezer
Ziyaretçi
Sezer

Slm arkadaşlar

Sezer
Ziyaretçi
Sezer

Slm arkadaşlar
İzmir için bana yardımcı olacak biri varmı acaba

admin
Yönetici

Selam Sezer.

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,3,5
2.Ayak : 1,5,6,7,8
3.Ayak : 1,2,3,4,5,6
4.Ayak : 2,5
5.Ayak : 1
6.Ayak : 4,5

Cyrone
Üye

Bol şanslar admin

admin
Yönetici

Sağol Cyrone, bol şanslar.

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

tutsa bile zarar edebiliriz ama belki 2 sürpriz çıkar
2,5,6,3/1,4
5
H
2
1,3,6
13,7,4,6,9,5,8

Mehmet28
Üye

her türlü zarar edeceğiz anlaşılan

Mehmet28
Üye

Sonda 11 de var yazmamışım

Mehmet28
Üye

Para yaptı Karataş’ı pazara yolladılar :)

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...