14 AĞUSTOS 2017 BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

GÜNSÜR: Grup içerisinde gerek orjin olarak gerekse idmanlarındaki görüntüsüyle göze çarpan safkan mensup olduğu ekuriyide göz önüne alırsak vasat isimlerin arasında ilk startı olmasına rağmen maidene veda edebilir. En güçlü gördüğüm rakip ise üç startında güçlü rakiplerinin yanında kendisini gösteremeyen ve bukez dil bağı takısıyla piste çıkacak olan 2numaralı BABA MUHTAR‘dır. Biraz risk alıp ilk ayağı bu iki isimle geçiyorum.

DÖKERBEY: İyi koşmasına rağmen bir türlü fotoyu önde geçemeyen safkan kısa bir süre dinlendirilip galoplarında güzel işler becerip formunu yükselttiği ve kazanabilecek forma ulaştığını gösteriyor. Siklet dezavantajı olsa da sonlarda erkili gelip fotoyu önde geçeceğine inanıyorum.

EL GAMBO: Özelikle son koşularında formunu muazzam şekilde yükselten safkan eğerki bugün erken öne düşüp temposuni ayarlayabilirse fotoya kadar direnebilir. Üzerindeki biniciside bu tip yarışları iyi okuyabilen birisi olması sebebiyle şansını çok yüksek görüyorum.

GÖLCÜKLÜ: Son beş koşusuda tabelada olan safkan çok iyi form durumuyla ve koşuya uygun sikletiyle fotoyu önde geçebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 10.2
2.AYAK : 7.2.3.1.5.4.11
3.AYAK : 3
4.AYAK : 5.4.2.1.6.7.3
5.AYAK : 6.10.7.2.11
6.AYAK : 4.6.3.5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bodrumlu

Bolşanslar hayırlı haftalar teşekkürler

admin

Bol şanslar Ramazan. Bu hafta 5 ler değil 6 lar bulsun seni :)

toprak_tan

Bol Şanslar

toprak_tan

1.altılı
9
1-4-5-8
1-2-4-5-6
1-9-10
2-7
3-4

ozgun1

Bol şanslar

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x