Ana Sayfa / Tahminler / 14 AĞUSTOS 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

14 AĞUSTOS 2015 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Tahminlerime geçmeden önce sizlere bir iki kelam etmek istiyorum izninizle. Yeri geldi sizlere 16 lira ganyanlı atı da tek verdim yeri geldi 8,10 lira ganyanlı atı da. Yeri geldi çoğu zaman 5te kaldık yeri geldi 2'yi zor gördük. Lakin bu safkanlar geldiğinde çok az kişi hariç teşekkür ederken herhangi bir şablonumuz kötü çıktığında fazlasıyla çemkiren küfreden adam görüyorum. Geldiğinde teşekkür etmeyen gelmediğinde kinini bana kusar olmuş. Evet bugün vasat bir program oldu KOCAELİ bizim için hiç beklemediğim BORGATA kazandı hiç geçilmeyeceğine inandığım VICTORY RHYTHM gelmedi. Yani yarış içerisinde öyle şeyler oluyor ki inanın artık ben bile şaşırıyorum. BORGATA, TRANSITION pres yapar şu sprintiyle kazanır şu şöyle yapar derken hiç kimse BORGATA'ya yanaşmadı bile formsuz safkan uzak attı arkadaş. Her neyse onu geçtim yine geçilmeyeceğine inandığım MUHAYO daha ilk 100 metrede tabela yapmaz dedim o neydi arkadaş atı hunharca itmek liderliği almaya çalışmak ? Bir önce ki yarışını böyle mi kazandı bu safkan Allahını severseniz ben ne yapayım buna. Hadi bunları geçtim ANKARA gelelim örneklerden gidiyorum. Herkesin usta jokey dediği kalite jokey dediği KARATAŞ'ın yaptıkları ? PAYİTAHT kazanacağı yarışı kaybetti bu safkan sonlarda uça uça geldi madem bu atta bu kadar güç var bu gücü neden erken kullanmıyorsun amaç nedir en dış kulvardan kopup gelip kafa burun yarış kazanayım mantığı mı ? Burada anlatmak istediğim ben yarışı ne kadar koştursam da benim koşturduğum gibi aprantisi, jokeyi koşturacak mı o atı o önemli. Diyorsun ki MUHAYO son yarışını çok güzel kısa sprintle bitirdi bir sonraki yarışı önde kaçmaya çalışıyor bunun neresini nasıl kestirim ben bunu görmem için geleceği gören biri olmam lazım. Demek istediğim şudur ki koşan at koşturan jokey bizden çok herşey onlarda bitiyor. Biraz edepli olalım rica ediyorum hem bizim şurada hevesle yaptığımız işten soğutuyorsunuz hemde ciddi anlamda tahminlerimizi etkiliyor. Hırsınız az şansınız daim olsun.

GÜLERANA : Son yarışlarıyla formuna kavuştuğunu gözlemlediğim safkanın süratli gitmesini beklediğim koşuda son 5.liği bile bu grubun üzerinde olan hatta son yarışında güçlü rakiplerinin yanında mesafe biraz daha uzun olsa daha etkili konum elde edecek güce sahip olan safkan o gün kısa mesafede çokta bekleneni veremedi. Bugün uygunlaşan grup ve mesafeyi kıyasladığımda kazanamaması için kağıt üzerinde hiçbir neden yok sonlarda grubu toplamasını bekliyorum BANKOMDUR.

GÖLKIZI : Son yarışlarıyla bu sezon farklı bir çizgi çizeceğinin  sinyallerini veren safkanın start problemi de çözülmüş gibi gözüküyor. Son yarışında çok süratli giden yarışta en geride beklemesine rağmen düzlüğe kadar çok rahat gelen safkan düzlük üzerinde jokeyinin bütün teşviklerine cevap verip çok etkili bir düzlük sprintine imza atmıştı. O gün belki bariyer dibine dalmasa yarışı kazanabilecek güce sahip olan safkan o gün için fotoya mermi gibi girmiş mesafe olsa daha da koşabilecek sinyali vermişti. Bugün mesafenin uzamasını da gördüğümde bu safkanın geçilme ihtimaline bu rakipleriyle kıyasladığımda zor ihtimal gibi gözüktü. Düzlük üzerinde ki etkili ataklarıyla kazanmaya yakındır BANKOMDUR.

DARİUS : Yarış hayatının ilk startında 2. olmasına rağmen bana göre 1. olan safkandan çok daha iyi görüntü veren safkan düzgün aksiyonlarıyla o gün sıkıştırılmadan koşturulduğunu söyleyebilirim. Hatta o gün ki eşgali gerçekten mükemmeldi anne kan hattından BAŞPEHLİVAN ile kardeş olan safkan pedigrisinin hakkını verecektir. Benim düşüncem bu yarıştan sonra daha farklı yerlere gelmesini beklediğim safkanın kazanması normal sonuç olur BANKOMDUR. 

ARINA ME : GÖLKIZI olmasa yüksek ihtimalle banko tercihim olacak safkanın son İSTANBUL macerası bana göre ölçü değil. Gruba baktığım zaman ayağına bu safkan kadar seri bir safkanın olmadığı koşuda kısa mesafe de beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını bekliyorum. GÖLKIZI'na güvenmeyenler bu safkanı tercih edebilirler.

1. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3 TEK

2. Ayak : 15,8,13,7,11,3

3. Ayak : HEPSİ

4. Ayak : 12 TEK

5. Ayak : 3,5,9,7

6. Ayak : 9,8,15,5,7,13

ŞABLON TUTARI : 51,84 TL'dir.

2. ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 12 TEK

2. Ayak : 3,5,9,7

3. Ayak : 9,8,15,5,7,13

4. Ayak : 1,6,5,4

5. Ayak : 2,5,1,14

6. Ayak : 4 TEK

ŞABLON TUTARI : 23,04 TL'dir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

34
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
ercan
Ziyaretçi

sevgili by creed hocam elinize emeğinize sağlık siz bir kaç gözünü para hırsı sarmış bir kaç kendini bilmezin sözlerine bakmayın. burada kimseye zorla bunu oynayın demiyorsunuz bize elinizden geldiğince faydalı olmaya çalışan emek veren size ve burada emek veren tüm arkadaşlara tşk ediyorum . dediğim gibi üstad siz o kendini bilmezlerin sözlerine bakıp canınızı sıkmayın her zaman yanınızdayız üstad parası tatlı olan oynamasın bu oyunu aydından selamlar saygılar ercan eren ..

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Hayirli cumalar kardesim.senmi zorluyorsun bu sana terbiyesizlik yapan insanlara oyunumu oynayin diye sen isini yapiyorsun yorum yaziyorsun parasin seven otursun evinde bolibon yalasin canini siktigina degmez allah sana kolaylik versin allah,a emanet ol ben konyadan hamdi saygilar…..

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Kafani yorma bence bu hep boyledir gelince iyi gelmeyince kötü o yuz

ozan
Ziyaretçi
ozan

Merhaba By credd. Dediklerini cok iyi anlıyorum. Ben suna ınanırım. Herzaman Doğru bildiğini Yap. Asla Yanılmassın. Hep Doğru Bildiğin işlerin Arkasında dur. Bu sana Kazandıracaktır..

BURSA ALTILI TAHMİNLERİM..

1.ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK= 12-9-2-5
2.AYAK= 9-13-4-7-14-11-12-1-10
3.AYAK= 2 EDGARDO.
4.AYAK= 13-9-3-4
5.AYAK= 14-5-4-10-3-7-15-11
6.AYAK= 8 ÇAĞLA SULTAN.

KUPON TUTARI= 64.15.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM.
OZAN BOĞURCU..

2.ALTILI ŞABLONUM.

1.AYAK= 13-9-3-4
2.AYAK= 14-5-4-10-3-7-15-11
3.AYAK= 8 ÇAĞLA SULTAN.
4.AYAK= 1 ARINA ME.
5.AYAK= 14-7-10-2-3-5-13-1-15
6.AYAK= 15-4-2-9-10

KUPON TUTARI= 86.45.TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM.
OZAN BOĞURCU.

Tuğrul
Ziyaretçi
Tuğrul

Çok haklısınız, bu jokey ve aprantiler yüzünden yarış kazanacak atlar tabela yapamıyor. Ya hepsi formsuz. Yada başka birşey oluyor. Yorumlarınızı beğenerek takip ediyoruz. Kötü söz sahibine aittir. Moral bozmaya gerek yok. İyi ve başarılı yorumlar.

Arda
Ziyaretçi
Arda

Takma kafana başkan sana bakmadan altılı kuramaz olduk biz seni sürpriz konumundaki atları favori ve tek vermenden dolayı sevdik :) istemeyen takip etmez

Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Sen devam et usta takma kafana

can911
Üye

Yine duygu ve düşüncelerimizin tercümanı olmuşsun.Teşekkür ediyor hepimize bol şans diliyorum kardeşim.Sevgiler

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Değerli arkadaşım,
Size katılıyorum.çok güzel soylemissiniz içtenlikle.sizi yaklaşık olarak altı aydır takip ediyorum.bütün ictenliginizle bizlere tahminlerinizi yazıyorsunuz.ben bunu yazılarımızda anlayabiliyorum.kimi zaman dediginiz gibi tahmin edemeyeceğimiz atları tek verdiniz, kimi zaman verdiğiniz atlar gelmedi.herşey olabilir.ama kimse size kötü bir şey soylememeli.siz en doğru tahmin yapan yorumculardansiniz.bu bir oyun.hirslarimiza yenik dusmeyelim lütfen.böyle iyi arkadaslarimizi yaptıkları işten sogutmayalim.
Sizi takip etmeye devam edicem sevgili Creed.

ksk aras
Ziyaretçi
ksk aras

Crred abi bosver onlari sen gercktrn mantkli olanlaru soluon zaten her tuttgun at gelse zevki kalmaz yor

ksk aras
Ziyaretçi
ksk aras

Yorumlarin super bosver abi kskden slmlar

Rıza
Ziyaretçi
Rıza

Sevgili Tahminci Arkadaşlar Bycreed ve Can911′ i özellikle takip ediyorum. Emekleriniz ve çabalarınız için kendi adıma teşekkür ediyorum. Ben sizin tahminlerinize ve yorumlarınıza güveniyorum. Fakat tjk’nın bu oyun sistemine güvenmiyorum. Tamamen insanları büyük oyun oynamaya yöneltme çabasında olduklarını düşünüyorum. Herhalde amaç küçük kuponlarla bu oyunu oynanmaz hale getireceklerini tahmin ediyorum. Gerçekten her geçen gün de git gide altılıyı yakalamak zor hale geldi. Herkesin biraz daha duyarlı ve mantıklı programlarda oyun oynaması daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Hepimizin ayağını yorganına göre uzatması gereklidir. Önce hataları kendimizde aramalıyız. Saygılarımla.

zafer
Ziyaretçi
zafer

Hocam siz dogru bildiginizden
Şaşmayın iyi günler

servet sivritaş
Ziyaretçi
servet sivritaş

hocam takipcinim yalnız tayfuneri nasıl tek atmazsınız kafamızı karıştırdınız oyunu kuramadık sizi yaklaşık 5 aydır takip ediyorum takipçınızim hatta hatırlarsanız size kocaeli yi büyük ikramiyeyle tuturacayız diyen kişi benim faakat tayfuner tek olurdu be hocam

Serkan
Ziyaretçi
Serkan

Kardeşim it ürür kervan yürür sen canını sıkma.yorumların için çok teşekkürler

Sinan
Ziyaretçi
Sinan

By Credd. Yorumlarınızı severek okuyoruz samimiyetinize inanıp sizi destekliyorum tşk

metin
Ziyaretçi
metin

günaydınlar hayırlı cumalar olsun by creed hocam bilmem beni hatırlarmısınız ama ben sizin gerçekten hayranınızım bu tahmin konusuında ben fazla bir oynamıyorum bu at yarışını çünkü beceremiyorum size laf söylemelerinide anlamış değilim her söylenen tek gelseydi her oynanan kupon tutsaydı hey yavrum hey gazete bültenlere baksınlar o size laf söyleyenler adamlar gerine gerine tahmin yapıyor 300 tl lik üçte kalıyor bazende tesadüf tutuyor onuda veriyor 100 lira 200 lira altılı öve öve bitiremiyorlar üstelik birde parayla satıyor tahminini siz kimseden hiç bir bedel almadan burda altılı sevdasına tahmin veriyorsunuz ve bu konudada gayet başarılısınız daha ne olsun bazen hiçbir yerde olmayan atı iki atta veriyorsunuz yapacak birşey yok her zaman istenen netice alınmaz at koşar baht kazanır demişler bence hiç kimseye kulak asmadan devam burdaki bütün tahminci arkadaşlarada teşekür ederim şansınız bahtınız açık olsun ..istanbuldan sevgiler selamlar. metin yğt..

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

İlk önce bankocu ailesine teşekürler altılıda iyi niyetli emekleri ve fikirleriyle teşekürler bütün yazan Arkadaşlara by creed takmayın kafaya meyve veren ağaç taşlanırmış.

Musa
Ziyaretçi
Musa

Sizi yeni takip etmeye başladım.ben çok memnunum gerçekten bu işi bildiğiniz çok açık evet dün halis bey benide yaktı 2.70 kuruşluk oyunun beste kaldi ..12456….4 tek ….2 tek …123…127….11 tek ..yapicak şey yok canımız sağolsun ….yaptığın yorumlar için çok teşekkürler saygglilar

faruk
Ziyaretçi
faruk

Uzun zmndr sizi takip ediyorum bu ilk yorumun sana ancak üstat denir tek takip ettiğim kişisin kimseyi takma teşekkürler

Sergei Ardzinba
Ziyaretçi
Sergei Ardzinba

Öncelikle hep söylemişimdir ”At yarışı iki canlının At ve İnsan’ın uyumudur” diye.İnsanlar yaşam’ın içinde bir sürü kötü şeyler yaşıyorlar.Aprantiler ve jokeyler de öyle.Hiç birinin yaşadıklarını bizler bilemeyiz.Mesela Halis,eşini kaybettikten sonra toparlayamadı.Çocuğuyla yapayalnız kaldı.Ya da Fuat bir sürü sorunlar yaşadı.Bütün Jokeyler ve Aprantiler bunları yaşıyor.Atlar’ın da kendilerince sorunları oluyor.En duygusal canlılardan birisidir Atlar.Bu kadar faktörün bir araya gelmesiyle oluşan yarışlar,yarış içinde yaşanan en ufak bir olumsuzluktan etkileniyor.Kısacası sadece kazanma hırsıyla oynayanlar ve parası tatlı olanlar At Yarışlarından uzak dursun arkadaşlar.Sonuçta Atlar da Jokeyler de Aprantiler de makina değiller.Bir ikincisi hiç bir Apranti ve Jokey kendi insiyatifiyle at binmiyor.At’ın antrenörü ne derse onu uyguluyor.Çünkü At’ın durumunu hiç bir Jokey ve Apranti bilemez.Yarış öncesi,yarışın nerelerde takip edileceğini,hangi metrelerde yürüneceğini,sprint mesafesini Jokey ve Aprantilere söyleyen At’ın Antrenördür.Burada Jokeylerin ve Aprantilerin yapabileceği bir şey yoktur.Bilgi sahibi olan insanlar eleştirir,cahiller ise sadece küfreder.Herneyse,bu gün Bursa 1. altılıda 5. Ayakta Lidertınaz’ı tek geçmeyi düşünüyordum ama geçmedim.Teksiz küçük bir kupon yaptım kendime.

1-) 3-12
2-) 7-11-13
3-) 2-5
4-) 5-12
5-) 3-9
6-) 7-8-15

8 Lira 64 Kuruş herkese bol şanslar.

Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Herkese selam. Yine gaza geldim tahmin yapmak istiyorum :) hepimize bol şans. 1.KOSUDA: 3 numarali GULERANA sonuna kadar yarisin favorisidir. Lakin bu kosuda yanina şans vermek istedigim safkanlar var. 6 numarali BURCUNUR üst üste zekiyle birincilikler aldiginda zekinin sık kosturulmasina isyan edip ati oldureceksiniz bu kadar sık kosturmayin diyip tartistigini daha sonrada antrönürü tarafindan afaroz edildigini biliyorum. Sonuc ortada. Geri cekilen safkan tecrübesiyle ters bir yaris cikarabilir. 2 numarali AYCICEK, 12 numalari BALIKESIRLI, 8 numarali FETHIYE, 5 numarali ALANGU,  4 numarali DURUTAYIM, 1 numrali ATIKKIZ sonraki yazacagim isimler. (3-6-2-12-8-5-4-1) 2.KOSUDA: 13 numarali KOCERGULU 9 numarali HEDIYEM OLSUN 7 numarali CIGLIKKARA 11 numarali IPEKNUR 14 nunarali SHAMAN şans verdigim isimler (13-9-7-11-14). 3.KOSUDA: 2 numarali EDGARDO ve 4 numarali KASAP FARIZ ikilisinin son duzlukte gurubu ayiracagini dusunuyorum. Tercih hakkimi suprizde de olsa 4 numarali KASAP FARIZ den yana kullanicam Bankomdur. 4.KOSUDA: 12 numarali GOLKIZI ilk atim. Son 5 yarisina giren 9 numarali PEKER PEKMEZ 5 numarali AKABEY 4 numarali ALHABER 13 numarali KAVALA 1 numarali GORACAN 2 numarali BALYOZ siralamam (12-9-5-4-13-1-2) 5.KOSUDA: (9-7-10-12) 6.KOSUDA: 8 numarali CAGLA SULTAN bankom

mehmet gezgil
Ziyaretçi
mehmet gezgil

küsmüş oldugum altılı sevdasını yeniden taddıran birisisiniz netiçede bu adı üstünde TAHMİN dir kendini bilmeyenlerle kafanızı meşgul etmeyin yorumlarınızın takipcisiyiz bizi bundan mahrum etmeyin TEŞEKKÜRLER 2 ,altılı 2,ayak 10 postacı tavsiyem

hakan
Ziyaretçi
hakan

Takma kafana sonucta at da jokeyde formsuz olabiliyor.dun payitaht tamamen Jokey in keyfiyetiyle kaybetti

servet
Ziyaretçi
servet

1-ayak: 11 tek
2-ayak :2.3.5.6.7.9.13
3-ayak : 7.8.9.11
4ayak: 1 tek
5-ayak : 1.2.3.4.5.8.10.13.14
6-ayak : 4 tek

Ahmet balcılar
Ziyaretçi
Ahmet balcılar

Selam kardeşim siz kendini bilmezlere bakmayın tahminler adı üstünde tahmin bu olur veya olmaz evet hergün yakalamak için oynarız ama hergün aynı kişiler oyun bulmaz veya bulmaz bize vermiş olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder başarılar dilerim şahsım olarak sizden memnunum takibe devam kısmet işi yazdığınız gibi gelsin kardeşim

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Bursa yedili ganyan:
6
11
3.4.6.7.9.12.13.14
7
1.2.5
2.4.13
9

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

DÜN BANA DA AYNI YORUMLAR YAPILDI.. İNANIN KONSANTİREM BOZULMUYOR RÜZGAR KAYADAN TOZ ALIR ANCAK DİYORUM VE BURSA TAHMİNLERİMİZE GEÇELİM
BUGÜNKÜ BURSA ŞABLONU YÜKSEK İKRAMİYELERE İŞARET EDİYOR. ZATEN BURSANIN ÖLÜSÜ PARA DERİZ HER ZAMAN!!!!
ALTILI GANYAN ŞABLONUM….
1.AYAK HEPSİ DİYORUM ÇOK ZOR BİR YARIŞ.
2 AYAK POSTACI (10) BU GRUBU RAHAT GEÇMESİ GEREKİR DİYORUM BANKO
3 AYAK. 5 NUMARALI ÖZDORUK BANKO DİYORUM
4. AYAK 1-5 AYIRILMADAN YAZILMALI
5 AYAK 1-3
6 AYAK.4-8-3-9-10
HERKESE BOL ŞANS 19 LİRA

Johnny guitar
Ziyaretçi
Johnny guitar

Üstad böyle şeylere takılma, malum internet orta mında sallayanlar seni tanıyan yada rakip görenlerde olabilir.
Çok değerli vaktini ayırıp bişeyler yapmaya çalışıyorsun öncelikle emeğine saygılar, biz takipteyiz her zaman.
Yarışla ilgili görüşlerin çok iyi bence, malum ne kadar yorumlasanda jokey gelip diğer atın burnuna kırbaç vurduktan sonra senin yapacağın birşey olmuyor.

Beydağı
Ziyaretçi
Beydağı

Selam
Bycreed emeklerinize saglik negatif yorumları hiç takmayın

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

1-10-9
MİSLİ ÜÇLÜ BURSA

mafyaserkan35
Ziyaretçi
mafyaserkan35

olmuyor olmuyor sanırım NEFESİ KUVVETLİ BİR HOCA LAZIM]]]]]]
bizi bir okusun üflesinde şansımız açılsın…..

Yazar: Bycreed

Bycreed