Ana Sayfa / Tahminler / 13 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 Temmuz 2014 Pazar İstanbul Veliefendi hipodromunda yapılacak olan koşularda 2 Altılı Ganyan yapılacak. At yarışı tahminlerimiz 2.altılı ganyan içindir. Herkese bol şanslar, iyi pazarlar.

4.KOŞU: 8 - WISH DREAM ve 4 - FLO JO güzel çalışmalarıyla ilk atlarım. 6 - SLEVEN, 1 - BLAZE OF GLORY, 7 - STROM BELL ve 3 - DIVINE LOVE plaseler. Yarışın kum olması sebebiyle en iyi galoplara sahip 8 ve 4 nolu tayların arasında geçmesi muhtemel.

5.KOŞU: 2 - USAGARA son iki yarışında 3.lükle ayrılmasına rağmen güçlü rakiplerinin yanında yer alıyordu. Bugün için ise daha uygun rakiplerinin yanında kilosunu dert edeceğini düşünmüyorum, bankom.

6.KOŞU: 1 - ASTORYA süratli geçecek yarışta yine rüştünü konuşturacak gibi. Bu sezon hayatının enparlak dönemini geçiren 6 - MAXIMUS DREAM bu sefer orta mesafede şansını denyecek. 2 - EL CONQUERADOR bu ikilinin arasına mutlaka eklenir.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

3 yorum

 1. Özcan Erdoğan

  Herkese iyi pazarlar…

  Istanbul altılım…

  1 ayak…7…..4.8.1.6

  2 ayak…8.2.1.3.6

  3 ayak…5…..1.2.6.3

  4 ayak…4.3.7.5.1

  5 ayak…3…..1.4.6.7

  6 ayak…9…..8.6.4.7

  Bol şanslar.

 2. Senin dunku altılını bugun goruyoruz abi sitede onay sureci oldugundan sisteme bugun grdi :( sana zahmet olmazsa numaram bu 0xxx altılını paylasrsan cok mutlu olurum.

  • BankoTahminler.com

   Dün online değildik, bugün altılı verirse hemen eklenecektir. Telefon numarası paylaşmak maalesef yasak. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir