13 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 Temmuz 2014 Pazar İstanbul Veliefendi hipodromunda yapılacak olan koşularda 2 Altılı Ganyan yapılacak. At yarışı tahminlerimiz 2.altılı ganyan içindir. Herkese bol şanslar, iyi pazarlar.

4.KOŞU: 8 – WISH DREAM ve 4 – FLO JO güzel çalışmalarıyla ilk atlarım. 6 – SLEVEN, 1 – BLAZE OF GLORY, 7 – STROM BELL ve 3 – DIVINE LOVE plaseler. Yarışın kum olması sebebiyle en iyi galoplara sahip 8 ve 4 nolu tayların arasında geçmesi muhtemel.

5.KOŞU: 2 – USAGARA son iki yarışında 3.lükle ayrılmasına rağmen güçlü rakiplerinin yanında yer alıyordu. Bugün için ise daha uygun rakiplerinin yanında kilosunu dert edeceğini düşünmüyorum, bankom.

6.KOŞU: 1 – ASTORYA süratli geçecek yarışta yine rüştünü konuşturacak gibi. Bu sezon hayatının enparlak dönemini geçiren 6 – MAXIMUS DREAM bu sefer orta mesafede şansını denyecek. 2 – EL CONQUERADOR bu ikilinin arasına mutlaka eklenir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan Erdoğan

Herkese iyi pazarlar…

Istanbul altılım…

1 ayak…7…..4.8.1.6

2 ayak…8.2.1.3.6

3 ayak…5…..1.2.6.3

4 ayak…4.3.7.5.1

5 ayak…3…..1.4.6.7

6 ayak…9…..8.6.4.7

Bol şanslar.

Tufan

Senin dunku altılını bugun goruyoruz abi sitede onay sureci oldugundan sisteme bugun grdi :( sana zahmet olmazsa numaram bu 0xxx altılını paylasrsan cok mutlu olurum.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x