Ana Sayfa / Tahminler / 13 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 TEMMUZ PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

13 Temmuz 2014 Pazar İstanbul Veliefendi hipodromunda yapılacak olan koşularda 2 Altılı Ganyan yapılacak. At yarışı tahminlerimiz 2.altılı ganyan içindir. Herkese bol şanslar, iyi pazarlar.

4.KOŞU: 8 - WISH DREAM ve 4 - FLO JO güzel çalışmalarıyla ilk atlarım. 6 - SLEVEN, 1 - BLAZE OF GLORY, 7 - STROM BELL ve 3 - DIVINE LOVE plaseler. Yarışın kum olması sebebiyle en iyi galoplara sahip 8 ve 4 nolu tayların arasında geçmesi muhtemel.

Sponsorlu Bağlantılar...

5.KOŞU: 2 - USAGARA son iki yarışında 3.lükle ayrılmasına rağmen güçlü rakiplerinin yanında yer alıyordu. Bugün için ise daha uygun rakiplerinin yanında kilosunu dert edeceğini düşünmüyorum, bankom.

6.KOŞU: 1 - ASTORYA süratli geçecek yarışta yine rüştünü konuşturacak gibi. Bu sezon hayatının enparlak dönemini geçiren 6 - MAXIMUS DREAM bu sefer orta mesafede şansını denyecek. 2 - EL CONQUERADOR bu ikilinin arasına mutlaka eklenir.

3 yorum

 1. Özcan Erdoğan

  Herkese iyi pazarlar…

  Istanbul altılım…

  1 ayak…7…..4.8.1.6

  2 ayak…8.2.1.3.6

  3 ayak…5…..1.2.6.3

  4 ayak…4.3.7.5.1

  5 ayak…3…..1.4.6.7

  6 ayak…9…..8.6.4.7

  Bol şanslar.

 2. Senin dunku altılını bugun goruyoruz abi sitede onay sureci oldugundan sisteme bugun grdi :( sana zahmet olmazsa numaram bu 0xxx altılını paylasrsan cok mutlu olurum.

  • BankoTahminler.com

   Dün online değildik, bugün altılı verirse hemen eklenecektir. Telefon numarası paylaşmak maalesef yasak. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.