13 TEMMUZ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  10 – TORUN CALLAS ve 3 – HARD BABY ekürileri favorilerim. 4 – MADRİDLİ’nin ilk yarış derecesi ekürilerle aynı gibi dursa da son 800m’si çok hızlı geçmiş. Plase olarak vermemin sebebi ise yarış sonrası galobunun iyi olmaması. Sahada derece konuşur, mutlaka yazılmalı. Aynı durum 8 – ŞASEMU için de geçerli. 1 – DİLŞAR SULTAN ve 9 – TAHAŞVUNA sürprizde düşünülebilir.

 • 2. AYAK

  İlk veya ikinci koşularında rahat kazanmış 3 yaşlı tayların bu koşusunda en farklı 4 – KARA ELMAS gözüküyor. Tutarak kazandığı yarışta kamçı yemedi.Riskli de dursa bugün banko olarak önereceğim. Gelmezse ortalık karışır. 2 – FENERLİCAN çim pistte kazanırken hem yarışı önde götürdü hemde rakiplerini ataklarına daha da kuvvetli cevaplar verdi. KARA ELMAS’ın sert rakibidir. 5 – ASİRUH ve 3 – JETTA’da kazandığı yarışlarda çok iyiydiler. Rakipleri kadar olmasada şansları yüksektir. 6 – FÜZE ve 1 – ALİŞİRİN OĞLU üst grupta koştuğu koşularda derece yapmadıkları halde bu grupla şansları vardır.

FENERLİCAN KAZANDIĞI YARIŞ VİDEOSU

JETTA  KAZANDIĞI YARIŞ VİDEOSU

KARA ELMAS KAZANDIĞI YARIŞ VİDEOSU

ASİRUH KAZANDIĞI YARIŞ VİDEOSU

 

 • 3. AYAK

  Bütün hafta handikapı daha düşük arap atlarının birinciliği ile kuponları çöpe attık. Bu grupta da can yakacak atlar var ama bildiğimizden vazgeçmiyoruz. Adana’dan formda gelip Ankara pistinde iyi çalışmalarla bu koşuya katılacka olan 1 – EFEKAN’ı banko olarak öneriyorum.

 • 4. AYAK

  Son yarışı mükkemel olan 2 – IL NERO 1400m’de 1,22.97 yaparak kazandı. Favorimiz. 1 – KONDANSATÖR son çim koşusunda gayet iyi koştu. Tempo koyarsa zor yakalanır. 3 – AK SALVADOR, 6 – BELLIS ve 4 – BAYINDIRHAN plasede. 5 – MADİBA’nın da dinçlik yarışı çıkarma ihitmaline karşı bu ayaktan sürpriz bekleyerek HEPSİ yapıyoruz.

 • 5. AYAK

  6 – INSEPTION mesafesinde favorimiz. 9 – KAZUMA uygun kilosu ile ilk rakibidir. Formunu bulan 8 – EXECUTIVE, 2 – SELMET, 4 -MURATHAN ve kilosuna rağmen 1 – NEW PARTNER çok atta yazılabilir safkanlar.

 • 6. AYAK

  Yine sürpriz bekleyeceğimiz bir ayak. Sırasıyla favorilerim, 1 – YUNUS SU, 2 – BUMİNŞAH, 4 – MAVİ KURT, 3 – POWER OF THE SUN, 12 – YÜRÜ BE, 5 – OCAKBEY, 7 – EDEBALIM, 8 – ÖZTURGUT, 6 – DENİZEREN, 9 – ORHANCAN, 10 – ÖZÜM ÜLKÜ, 11 – HADİSE, 14 – ÖZLÜCE ÇİÇEĞİ.

  BOL ŞANSLAR
GÜNÜN ALTILI GANYAN KUPONU
86.4 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
8
10
4
1
1
2
3
4
5
6
1
2
4
6
8
9
H
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Tahmin paylaş.x
()
x