13 Temmuz 2019 Cumartesi İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (can911)

Uzun bir aranın sonrasında yeniden merhabalar. Bugünkü İzmir programı çalışmamı sizlerle paylaşıyorum. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Dişilerin Şartlı mücadelesi denk kuvvetlere sahne olacak. Son yarışını kazanan 6 (ESMERGÖZ) ilk önerim. Üç yarışına iki birincilik sığdıran 1 (SIĞACIK) yakın takipçisi olacaktır. İlk yarışında kazandığı binicisiyle start alacak olan 3 (YİĞİTEZGİ), son düzlük sprintinde çok iyi görünen 4 (BENLİ SULTAN) ve takı değişikliğine gidecek olan 7 (SELİNİKA) ilk ayak önerilerim.

2.Ayak: Kalabalık ve uzun mesafeli koşuda, formunu koruyan isimlerin dışında geçmiş referanslarını da dikkate alınması gereken isimler var. Sırasıyla önerilerim 8 (ESENDAĞ), 3 (KEHKEŞAN), 10 (ÇİVRİLLİ), 2 (KRAL ARTUR), 6 (KIŞLALI) yeterli olacak gibi. Kuponunda yer olanlara son 3 yarışını yaşayan, bunu da riske atmak istemeyecek 7 (TULYARBABA) ilave edilebilir.

3.Ayak: Takı değişikliği sonrası farklı bir kimliğe bürünen 8 (NİGELLA) ve son iki yarışındaki form durumuyla 1 (WAR REASON) bu koşu için yeterli olacaktır.

4.Ayak: Maiden mücadelede birbirine yakın performanslar var. Henüz karakteri pist uyumu da oturmamış olmaları nedeniyle idman performanslarına da bakarak 4 isim önericem. 6 (LUVİ), ekürilerden 4 (HARD FLOOD), 8 (OĞLUM KÜRŞAD), 5 (LOOK STAR) şeklindedir.

5.Ayak: Her ne kadar son yarış performansıyla 1 (MASCHERANO) ilk sırada önerilmeyi hak etse de ben kilo dezavantajı nedeniyle yıkıyorum. Son ikinciliğiyle 6 (BÜYÜK BABA), kendini bulmaya başlayan 8 (HAYTA) handikap koşudan fotoya uzanabilirler.

6.Ayak: Kalabalık bir Şartlı mücadele ile kapanış yapılacak. Özellikle son iki uzun mesafeli yarışta elde ettiği seri 2.likler bana göre bu ayakta kendisine fazlasıyla yeterli geleceğini düşündüğüm 1 (FAVORİ KIZ) benim bugünkü kurgumun BANKO tercihi olur.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 6-1-3-4-7

2.Ayak: 8-3-10-2-6-7

3.Ayak: 8-1

4.Ayak: 6-4-8-5

5.Ayak: 6-8-1

6.Ayak: 1

Kupon Tutarı: 50,40 TL (Yedili Plase veya 1.Üçlü Ganyan için ilk koşuda önerim 1 (AĞA DADAŞ)‘tır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Hoş geldiniz Can bey, bol şanslar.

Engin Ineç

Bol şanslar 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x