13 TEMMUZ 2018 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul Programında zevkli koşulara sahne olacak birbirinden zevkli yarışlarda tüm takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Uzun mesafeli bu dayanıklılık yarışında son starların da kısa ve orta mesafelerde koşular görmüş olsa da bugün etkili bir yarış koşmasını beklediğim . 3 RODOSTO koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim olup, Ankara pistinde ki idmanlarında güzel işler ortaya koyup start içerisinde çok fazla takılmadığı taktirde son metrelerde güçlü sprintiyle 2 ATMACA BEYİ ve bugün iki ekürinin de çok etkili bir performans sergilemesini beklediğim 1 MADRABAZ sıralamasının koşu için yeterli olacağını düşünüyorum.

2.AYAK : Günün ganyanı ve favori isimlerin gelmeme klasiği hız kesmeden devam ediyor. Genelde maiden statüde ki yarışlarla buluşması çok ters sonuçlara da yer verebiliyor. Koşu içerisinde şans verdiğim isimler ; son kum yarışında ki üçüncülüğünden sonra düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlanan 6 KARAKUŞ’a veriyorum. Ekürisiyle birlikte iyi idman görüntüsü sergileyen 7 ŞAHIMSIN, koşu tecrübesi elinde bulunan isimlerden 3 BAĞRIYANIK, Son işlerinde oldukça etkili olan 9 USTAOĞLU, ve dişi isimlerden istikrar abidesi olan 11 RIFKIYE koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Süratli geçecek olan yarışta bu tip mesafelerde olmazsa olmazlardan olan 6 YENİLMEZ başta önereceğim isim olup, son üç startını kazanan ve bunların tesadüf olmadığını ispatlamak için sahaya çıkacak olan formda isim 8 JUNİOR DANCER, bu tip rakipleri yanında her zaman devreye girebilecek 2 PADRINO ve yakın ara koşacak olmasına rağmen kalitesi belli olan 1 İMPULSIVE koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Risk alacağım bu koşuda son uzun mesafeli yarışından sonra kendisinin çok etkileneceğini yazdığım ve bir sonraki koşusunda tabela dışarısında kalıp geri alınan ismin bugün idman pistinde ki hazırlıklarında yeterince hazır hale geldiği ve sevdiği bu tip mesafede erkek rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 1 HİLALEDA‘yı günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

5.AYAK : Gazi koşusu arkasından sahaya çıkacak bir çok ismin nasıl tepki vereceği tamamen muhallak olarak görüyorum. Bu nedenle koşu içerisinde ilk şansı ara sonrasında İstanbul pisti dışında koşu görüp bugün tekrar İstanbul pistine dönen etkili işlerle bu koşuya hazırlanan 10 TOPANGA, bu tip mesafelerde ilk ikiden düşmeyen bu grupta nasıl bir performans sağlayacağını merak ettiğim 1 ALPDAĞI, Çim kum demeden her koşusu birbirinden güzel olan 6 KATMA DEĞER, kısa bir aranın ardından koşacak olan hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan 9 OVER A SHILLING ve uzun zaman sonra çim performanslı koşularından sonra sevdiği kum piste dönen uyumlu kantarmasıyla şans arayacak olan 5 GANANDO SOLO koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında ki bölünen maidenin son kısmında son kum performansında ki ikinciliğinde oldukça iyi gözüken ve bugün ki idman hazırlıklarında çok etkili işler ortaya koyan 2 BİRÖMÜR koşuda ön planda tuttuğum isim olup, ilk startına nazaran bugün koşunun sürprizine imza atabilecek hazırlıklara sahip dış start tercihi ile değerlendirilmesi gereken 9 WHITE PEARL ve üst üste ikincilikleri ardından bugün koşuda çok ön planda olan dişi isimlerden 11 GÜNDOĞARKEN sıralaması koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 3,2,1

2.AYAK : 6,7,3,9,11

3.AYAK : 6,8,2,1

4.AYAK : 1 HİLELADA

5.AYAK : 10,1,6,9,5

6.AYAK : 2,9,11

TUTAR : 63 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Duble olur bugün umarım, bol şanslar

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x