istanbul altili tahminleri

13 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (SHEVA)

1.altılı tahminleri

1.KOŞU Kazanmasını beklediğim 5.LUSINGA alternatif tek adayımdır.Rakipleri 4.KANAFANI özellikle baba tarafından kardeşleri yurt dışında çok başarılı yarışlar koşmakta türkiye temsilcisi olarak güzel ellerde yetişen safkanın üzerine gidilmedeğinden dolayı 2.sırada yer veriyorum yoksa ilk safkanımdan eksiği yok fazlası var.Son olarakta rokoko kızı olan 8.SITAMUN ilk koşusunda potoyu önde geçebilir dikkat.

2.KOŞU Cazip gözüken programda yine alternatif tek olarak 3.İZŞAN yazılmalıdır.bütçesi uygun olanlar yada ikramiyeyi biraz daha yukarı çekmek için rakipleri 4.MERTADAM ve eküri destekli 1.BUDAKHAN ilavesi yapılabilir.

3.KOŞU Hiç heyecan aramaya gerek yok 4.PHUKET üzerinde tanıyan jokeyi ile kenter bir koşu kazanacaktır. BANKO

4.KOŞU 1.altılının en karmaşık ayağı olması sebebiyle daha çok ata şans vereceğim ama özellikle 2 safkanım var ki bugün çok büyük bomba beklediğim hatta 7li ganyan için risk alıp bu 2 safkanı yazarak geçeceğim.9.BIG SURPRISE ve 11.DORUYEL. sıralamam şablonda.

5.KOŞU Artık tırnağın ucunda gün sayan ha bugün ha yarın geleceğim diyen 2.HARD BABY ilk şanslı isim,çok ciddi bir form sıçraması beklediğim 6.SPECIAL SWORD bugün cazip at olarak kazanabilir.şimdiye kadar sadece yaşıtları ile koşan safkan 8.TENERIFE SONG aslında bu koşuda 60kg-60kg koşulsa yazmayacağım bir isim her ne kadar favori çıksada,bugün yer verme sebebim koşunun 2000m oluşu ve aşırı etki edebilecek kg farkı olması.

6.KOŞU Arada sırada babasının kim olduğunu hatırlarsa çok güçlü bir safkan izlenimi verebilen 2.PAIX ilk şanslı isim.Mesafeye yatkınlığı ile sürekli tabela diplerinde dolaşan 3.MISTER STORM Çok güzel bir orjini bulunan özellikle miliç ile babadan kardeş oluşu ata daha olumlu bakma sebebim ama sadece prestij için koşulan gereksiz gazi koşusunda yıprandı boyunun ölçüsü olmayan bi yer için aşırı yükleme yapıldığını düşünüyorum bugün çok can yakabilir ama yinede grup uygun yer vereceğim 1.WIRETOP Son olarakta kendini unutturan bi safkan ve aynı üstündeki jokeyide kendini unutturmuşken bomba safkanım 4.REDENTOR

ŞABLON

5-4-8
3-4-1
4
9-11-2-4-5-8-6-1-3-7
2-6-8
2-3-1-4

64,80 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Azor Ahai

Azor Ahai
guest
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Site varsayılanı

bol şans sheva

Bombaci

Arkadaş bu nasıl bir zehirdir. Nerden çıktı bu 9-11 😂😂😂

admin

Galop konuştu şimdide, 3 atta yazılırdı sanki.

admin

1.Ayak : 2
2.Ayak : 1,2,6,8
3.Ayak : 1
4.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7
5.Ayak : 2,4,5,7
6.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14

Bol şans herkese

sky

Serseri kazanir..

BARON44

YÜRÜ BE HARD BABY :))

sky

Nacizane bisey sormak istiyorum 5.ayak 6 no bende tekti ve son dakika yaristan cikardilar start kapaklarini acip kactigi icin ve altilim bu yuzden 5 te kaldi bunun vebali kimedir ???u polat ta midir ati tutamadigi icin yoksa o atlari starta yerlestiren orda gorevli kisiler de mi?? 6 numaranin kazanip kazanmamasi muallak tabii ama insani çok pis kıllandırıyorlar midesini bulandiriyolar….

sky

At start kapagini acinca u polat uzerinden iniyor atin uzerinden inmeyip ati firladigi gibi dizginleyebilirdi neyse artik olan oldu olan da hep yaris severe oluyor:)temiz yarislar oldugu surece kazanip kaybetmek onemli degil ama bu tarz olaylarla kafada hep bi ? Kaliyor saygilar..

27
0
Tahmin paylaş.x
()
x