istanbul altili tahminleri bombaci

13 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul için altılı tahminlerim şöyle oluştu…

1.KOŞU: Tesadüfen bir dergide okuduğum makale şu sözlerle başlıyordu: “Ekmeğini çalıyorlar. Sonra sana ondan bir parça veriyorlar. Sonra sana cömertliklerinden dolayı teşekkür etmeni emrediyorlar. Ne kadar da küstahlar…” O zaman yaşamı ve hayatı ile ilgili çok yazı okumuş çok etkilenmiştim. Şimdi görünce acaba bilinçli olarak mı ismi verildi yoksa başka bir anlam mı içeriyor diye çok merak ediyorum. Sahibi teşrif etsede söylese keşke. Hiç kimse yokken 50 yıl önce Filistin de onlar vardı. Çok önemli bir isim KANAFANİ. İşte böyle olduğu zaman deli gibi BANKOOOO diye bağırasım geliyor. :) Start avantajı var, pilot avantajı var, grup avantajı da var. Galoplar da iyi. Alternatif banko adayımdır. Birinciliğini startta ki çıkışı belirleyecektir. Rakipleri şablonumda dır.  

2.KOŞU: Mesafeye yatkınlık olarak baktığımda sanki (4) MERT ADAM buradayım diyor.  Eküri avantajı ile (5) HABILDEN bende varım, kalite (3) İZŞAN ise hani bana hani bana. Yine risk almayı sevenler misli kuponlar için elbette  (3) İZŞAN banko adayımdır.

3.KOŞU: Çok farklı bir görüntüsü olan (4) PHUKET Özcan Yıldırım’a yine Banko adayımdır. Startla birlikte (2) SAN FRANCISCO dan sıyrılmakta zorlanır ise iç pist galopları fena görünmeyen  (1) POYRAZ BU supriz safkanımdır.

4.KOŞU: (1) HILL HEAD ağır kilosuna rağmen yapmış olduğu çalışması ile ilk safkanımdır. Form durumu itibariyle ile harika durumda olan (4) MAHİR BEY ve sert gruplarda mücadele eden ve yine supriz konumda olacağını düşündüğüm  (2) KİSS YOUR HANDS ve (3) KUBANGO bu yarış için  yeterli görünüyor. Süpriz için 8 e kadar indirmek zorundayım.  

5.KOŞU: Son yarışında çok güveniyordum. Nasıl oldu da Karataş ile üçüncü kaldı anlamadım. Tek atmama rağmen içimden de oh olsun buda Çiçek’in gazabı olsun demedim değil. Şimdi pilotuna kavuşan safkandan birincilik bekliyorum. (8) numaralı TENERİFE SONG BANKOM DUR. 

6.KOŞU: Elbette ki son yarışını ölçü almadığım safkanın yanına at yazmayacağım. Yazana da niye yazıyorsun demem. Haliyle Gaziden sonra safkanlar toparlanmakta zorlanıyor. Ben herşeye rağmen  (1) WIRETOP BANKOM DİYORUM. 

7.KOŞU: Yine (1) numaralı DAYIM BENİM farklı duruyor. Alternatif banko durumunda. Ben yanına (6) SINCLAR, (3) RADYOCU ve (5) SERSERI yazacağım.

8.KOŞU: İlk koşusunda güzel bir görüntü çizen (2) BAZO bu yarışta bence biraz daha yıpranacak gibi duruyor. İlk rakibi (7) GOLDEN HARD sonrasında ise (4) ERŞEN düşünüyorum.

9.KOŞU: Bence beş safkan ön planda duruyor. (4) YALI GUZELİ, (5) HAYAL DUNYASI, (11) EZGİGÜL, (6) ERAYHAN, (9) GAGAUZ. Devamı şablonum da olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-7-8-1

2.AYAK: 3-4-5

3.AYAK: 4-2-1

4.AYAK: 1-4-3-2-5-8-7-6

5.AYAK: 8 TEK

6.AYAK: 1 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-4-3-2-5

2.AYAK: 8 TEK

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 1-6-3-5

5.AYAK: 4-2-7-1

6.AYAK: 4-5-11-6-9-8-3-2

NOT: 2. Altılın 5. Ayağında  (1) numaralı ASTRONOMIK kupona ilave olmuştur. Son ayaktan (1) ve (14) numaralı safkanlar çıkarılmıştır.  

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Site varsayılanı

bol şans bombacı

taha

Bombaci senin oyun kurgunu begeniyorum birde su yazini unutamiyorum iyi bir tahminci verdigi tekin gelmesiyle belli olur demistin biz kucuk oyuncular sizlere guvenip oyun kuruyoruz bize bu gunku ist icin bir tavsiyen varmi saygilar

admin

Bol şanslar Bombacı

ERKAN

Bol şanslar kardeş..

Stefano

Eline sağlık bombacı,bol şanslar…

taha

Teşekkürler aciklamaniz cok olumlu sagilarimi iletirim

Azor Ahai

Kılıç kalkansız bir istanbul gününde şansın bol olsun üstad :)

84corlu

hayırlı günler bol şanslar

admin

Aktivistlere saygımız sonsuz ama ilk ayak 5 numaraya çıktı hesaplar :)

1.Ayak : 5 – LUSINGA
2.Ayak : 3,5
3.Ayak : 2,4
4.Ayak : 2,4,5,7
5.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
6.Ayak : 1,2,3

Herkese bol şanslar

silivrili

Bol şanslar bombaci

COMMANDANTE

Bol şanslar bombacı geçen günü birbirimizi uyarmamız lazım dedin diye affına sığınarak 2. Altılı 5. Ayak 1 numaranın yarışını dikkatle izlemeni tavsiye ederim

murat

Bol şanşlar bombacı kuponun yazďigi gibi gelir inşallah bende araniza yeni katildim benim bugun en guvendigim at son ayak 9numara gagauz uzerindeki fazlalıkkarıda atmis bence gecilmez bugun.tabiki benim fikrim bu

murat

İstanbul 2ci altili tahminim
1 ayak 4mahirbey alternetif tek raripleri 3.2.6
2ayakbana gore cok zor yaris onun icin hepsi diyorum
3ayak 1tek olur ama guvenemiyorum onum icin yanina 2.4.7yi ekliyip beklicem
4ayak1.2.3.4
5ayak 2 bazo tek
6ayak 9 gagauz tek

BAY UZMAN

istanbul 3.koşu 4 pukuket BANKOOOO
5.KOŞU HERKEZ 8 TENERİFE SONG YADA 2NUMARA HARDBABY DİYOR amaaaaaaaaa 4 numara parlerayı unutmayınnnnnnn
7.koşu siz gidin kralınız gelsin diyecek 6 SİNCLAR banko
son ayak 2 kadir efe 12 turgut usta 9 ggauz

admin

Bombacı, Turgut Usta’dan kupon verdin. Geçmiş olsun

Raporu mail olarak bekliyorum masamda :)

29
0
Tahmin paylaş.x
()
x