Ana Sayfa / Tahminler / 13 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

13 TEMMUZ 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul için altılı tahminlerim şöyle oluştu...

1.KOŞU: Tesadüfen bir dergide okuduğum makale şu sözlerle başlıyordu: "Ekmeğini çalıyorlar. Sonra sana ondan bir parça veriyorlar. Sonra sana cömertliklerinden dolayı teşekkür etmeni emrediyorlar. Ne kadar da küstahlar..." O zaman yaşamı ve hayatı ile ilgili çok yazı okumuş çok etkilenmiştim. Şimdi görünce acaba bilinçli olarak mı ismi verildi yoksa başka bir anlam mı içeriyor diye çok merak ediyorum. Sahibi teşrif etsede söylese keşke. Hiç kimse yokken 50 yıl önce Filistin de onlar vardı. Çok önemli bir isim KANAFANİ. İşte böyle olduğu zaman deli gibi BANKOOOO diye bağırasım geliyor. :) Start avantajı var, pilot avantajı var, grup avantajı da var. Galoplar da iyi. Alternatif banko adayımdır. Birinciliğini startta ki çıkışı belirleyecektir. Rakipleri şablonumda dır.  

2.KOŞU: Mesafeye yatkınlık olarak baktığımda sanki (4) MERT ADAM buradayım diyor.  Eküri avantajı ile (5) HABILDEN bende varım, kalite (3) İZŞAN ise hani bana hani bana. Yine risk almayı sevenler misli kuponlar için elbette  (3) İZŞAN banko adayımdır.

3.KOŞU: Çok farklı bir görüntüsü olan (4) PHUKET Özcan Yıldırım'a yine Banko adayımdır. Startla birlikte (2) SAN FRANCISCO dan sıyrılmakta zorlanır ise iç pist galopları fena görünmeyen  (1) POYRAZ BU supriz safkanımdır.

4.KOŞU: (1) HILL HEAD ağır kilosuna rağmen yapmış olduğu çalışması ile ilk safkanımdır. Form durumu itibariyle ile harika durumda olan (4) MAHİR BEY ve sert gruplarda mücadele eden ve yine supriz konumda olacağını düşündüğüm  (2) KİSS YOUR HANDS ve (3) KUBANGO bu yarış için  yeterli görünüyor. Süpriz için 8 e kadar indirmek zorundayım.  

5.KOŞU: Son yarışında çok güveniyordum. Nasıl oldu da Karataş ile üçüncü kaldı anlamadım. Tek atmama rağmen içimden de oh olsun buda Çiçek'in gazabı olsun demedim değil. Şimdi pilotuna kavuşan safkandan birincilik bekliyorum. (8) numaralı TENERİFE SONG BANKOM DUR. 

6.KOŞU: Elbette ki son yarışını ölçü almadığım safkanın yanına at yazmayacağım. Yazana da niye yazıyorsun demem. Haliyle Gaziden sonra safkanlar toparlanmakta zorlanıyor. Ben herşeye rağmen  (1) WIRETOP BANKOM DİYORUM. 

7.KOŞU: Yine (1) numaralı DAYIM BENİM farklı duruyor. Alternatif banko durumunda. Ben yanına (6) SINCLAR, (3) RADYOCU ve (5) SERSERI yazacağım.

8.KOŞU: İlk koşusunda güzel bir görüntü çizen (2) BAZO bu yarışta bence biraz daha yıpranacak gibi duruyor. İlk rakibi (7) GOLDEN HARD sonrasında ise (4) ERŞEN düşünüyorum.

9.KOŞU: Bence beş safkan ön planda duruyor. (4) YALI GUZELİ, (5) HAYAL DUNYASI, (11) EZGİGÜL, (6) ERAYHAN, (9) GAGAUZ. Devamı şablonum da olacak. Herkese bol şanslar dilerim.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-7-8-1

2.AYAK: 3-4-5

3.AYAK: 4-2-1

4.AYAK: 1-4-3-2-5-8-7-6

5.AYAK: 8 TEK

6.AYAK: 1 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-4-3-2-5

2.AYAK: 8 TEK

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 1-6-3-5

5.AYAK: 4-2-7-1

6.AYAK: 4-5-11-6-9-8-3-2

NOT: 2. Altılın 5. Ayağında  (1) numaralı ASTRONOMIK kupona ilave olmuştur. Son ayaktan (1) ve (14) numaralı safkanlar çıkarılmıştır.  

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

29 yorum

 1. Barışçı

  bol şans bombacı

 2. Bombaci senin oyun kurgunu begeniyorum birde su yazini unutamiyorum iyi bir tahminci verdigi tekin gelmesiyle belli olur demistin biz kucuk oyuncular sizlere guvenip oyun kuruyoruz bize bu gunku ist icin bir tavsiyen varmi saygilar

  • Bombaci

   Taha selam. Toplam 9 koşulu istanbul gününde yazılarımda da görüldüğü gibi 6 tane banko adayım safkan var. Bunlar arasından yayınladığım şablonda 2 tane banko adaylarımı seçtim zaten. Bircok farkli kurgu yapilabilir. Biraz daha açacak olursam.
   ……
   TENERİFE SONG: 26 Ağustos Gazi günü koştuğu yarıştan önce idman pistinde inanılmaz derecede fısıltı gazetesi çalışıyordu. Hatta öyle ki TENERIFE SONG için yapmış olduğu galopta WOLF PIRINCE e bile hakim olduğu söyleniyordu. O gün yarışta ki performansı pek bunu desteklemese de çok kötü koştuğu söylenemez. Bugün kendisini tanıyan pilotu ile birlikte bu yarışta birçok kişinin tek atmakta zorlanacağı TENERİFE SONG ‘u tek yakalamak istiyorum. O anlamda burada dostlara da bilgilerim doğrultusunda tek önerdim.
   …….
   WIRETOP: Grupla alakası olmayan safkanın son koşusuna tabi ki inanmıyorum. Eğer bu yarışta bu safkan olmasa idi ne yapardık? Yada yapardım? Muhtamelen 4-5 safkan yazardım. Dolayısı ile yanına safkan yazmamaya karar verdim. Önceki koştuğu koşularda çok baba safkanları zorlayan WIRETOP ikinci banko adayımdır.
   ……
   Tabi ki isterim yazdığım bütün tekler gelsin. Ama sonuçta bir canlı üzerine tahmin yaptığımız da hiç bir zaman unutulmasın isterim. Umarım biraz daha tatmin edici olmuştur. Tekrar bol şanslar dilerim.

 3. Bol şanslar Bombacı

 4. ERKAN

  Bol şanslar kardeş..

 5. Eline sağlık bombacı,bol şanslar…

 6. Teşekkürler aciklamaniz cok olumlu sagilarimi iletirim

 7. sheva

  Kılıç kalkansız bir istanbul gününde şansın bol olsun üstad :)

 8. Bombaci

  Teşekkürler herkese. Sheva hafta sonu bir kılıç kalkan oynayalım:)

  • sheva

   4.koşuda senin süpriz için 8e kadar indiğin yerin altındaki 9 ve 11 ile yedili kurgusu yaptım petrol çıkartıcam heralde çokmu aşağı inmişim :)

  • Bombaci

   😂😂😂😂 abi orası programın can damarı. İn inebildigin kadar :))))

 9. hayırlı günler bol şanslar

 10. Aktivistlere saygımız sonsuz ama ilk ayak 5 numaraya çıktı hesaplar :)

  1.Ayak : 5 – LUSINGA
  2.Ayak : 3,5
  3.Ayak : 2,4
  4.Ayak : 2,4,5,7
  5.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
  6.Ayak : 1,2,3

  Herkese bol şanslar

 11. silivrili

  Bol şanslar bombaci

 12. COMMANDANTE

  Bol şanslar bombacı geçen günü birbirimizi uyarmamız lazım dedin diye affına sığınarak 2. Altılı 5. Ayak 1 numaranın yarışını dikkatle izlemeni tavsiye ederim

 13. Bombaci

  Arda güzel gelmiş sonlarda. İyi çıkarsa söz sahibi olur haklısın.

 14. Bol şanşlar bombacı kuponun yazďigi gibi gelir inşallah bende araniza yeni katildim benim bugun en guvendigim at son ayak 9numara gagauz uzerindeki fazlalıkkarıda atmis bence gecilmez bugun.tabiki benim fikrim bu

  • Bombaci

   Selamlar hoş geldin. Umarım yazdığın gibi gelir. Ben tutmama rağmen tek için oldukça riskli gördüm. Su ana kadar kazandigi yaris yok. İstikrarsız (0-4-0-4-0-2) bir çizgisi var.son ayağı bu safkanla tek yakalamak demek çok güzel bir ikramiye demek. Umarım olur.

  • İnşallah altıda tek tuttugun atın yanına at yazmiyacaksin ben bunu ögredim bir kac kez basima geldide riks almak gerekiyo bu işte

 15. İstanbul 2ci altili tahminim
  1 ayak 4mahirbey alternetif tek raripleri 3.2.6
  2ayakbana gore cok zor yaris onun icin hepsi diyorum
  3ayak 1tek olur ama guvenemiyorum onum icin yanina 2.4.7yi ekliyip beklicem
  4ayak1.2.3.4
  5ayak 2 bazo tek
  6ayak 9 gagauz tek

 16. istanbul 3.koşu 4 pukuket BANKOOOO
  5.KOŞU HERKEZ 8 TENERİFE SONG YADA 2NUMARA HARDBABY DİYOR amaaaaaaaaa 4 numara parlerayı unutmayınnnnnnn
  7.koşu siz gidin kralınız gelsin diyecek 6 SİNCLAR banko
  son ayak 2 kadir efe 12 turgut usta 9 ggauz

 17. Bombacı, Turgut Usta’dan kupon verdin. Geçmiş olsun

  Raporu mail olarak bekliyorum masamda :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir