13 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1. Koşu : Son yarışı ölçü olmayan BABA MUZO (8) favorimdir. OĞLUM ALİ (6), KIRCAALİ (3), hedeflenen BABA DİNO (2), BIG MAN (10), DÖKERSON (11), ALİDEV (7) ve OSMANİYE ÇOCUĞU (1) ekledim.

2. Koşu : 65 gün aradan sonra koşacak olan ÜLDES (12) favori. HAN SOLO (6), ARCHIE (1), son yarışında dili ile ilgili sıkıntı yaşayan BABAYEGA (2) ve süratli stili ile JOURNALIST (7) rakipleri.

3. Koşu : Kurtellerin iyi durumdaki safkanlarından ONSLOW (5) bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

4. Koşu : Aradan sonra koşacak olsada iyi hazırlanan BATMANASLANI (4) bugün kazanmasını beklediğim isimdir.

5. Koşu : Formda KOCAMEMED (8) favorimdir. ALPERENCAN (1), SÜBYE (2), BEHİÇEFE (5), SALİHİM (7) ve JUMBO (6) ekledim.

6. Koşu : Aprantisi ile EGEBEYİ (4) favori, risk alanlar için tek. YURTTAY (7), BERATBEY (3) ve mesafede BAŞKAYNAK (2) ekledim.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 8-6-3-2-10-11-7-1
2.Ayak : 12-6-1-2-7
3.Ayak : 5
4.Ayak : 4
5.Ayak : 8-1-2-5-7-6
6.Ayak : 4   ////  7-3-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Kemal Çelik
Ziyaretçi
Kemal Çelik

Adrian tahminlerin cok guzel birazda banko atlari versen yaris severlet daha iyi oyun oynayabilir size tesekkurlet sana saglik ve basarilar dilerim

Kemal Çelik
Ziyaretçi
Kemal Çelik

Degerli tahminci adrian sana oncelikle tesekkur ederim yorumlarindan dolayi yaris istatiklerin deger verilecek kadar sahane birazda yariseverlere bako olan atlari ikileme yapmadan daha iyi bir sekilde degerledirilip versen daha guzel olacak tekrar tesekkur ederim sana hayatta saglik ve basarilar dilerim hoscakal

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Adrian

Göbürgünübör gemezmi
Ziyaretçi
Göbürgünübör gemezmi

Gelmezmi