13 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Süratli gitmesini beklediğim bir yarış fakat bu kez 1-RÜZGAR GOLD’un daha akıllı bir taktik ile son yarışında olduğu gibi ölüm temposuna girip kendini sonlarda bitirmesini beklemiyorum. Önde sürat yapacak isimleri önünü
alıp son virajdan sonra yapacağı ataklar ile koşuyu kazanmasını bekliyorum fakat yine aynı hatayı tekrarlarsa herkesin şansı var. Ben kurgum gereği ilk ayaktan risk almayacağım tercihim HEPSİ.

2.AYAK: İlk kez çıktığı kaba kum yarışını kazanamasa da sınıfı geçen 2-GOGO’nun bugün daha iyi koşmasını bekliyorum favorim. Rakip olarak çalışmaları iyi olan 1-CAPE TOWN, 7-SALTBAE 3-HALİÇ BOĞASI, 11-MIO SOLE, 8-TÜRKŞAD, 4-KIZIL KARTAL ve 6-PAN ŞKRYEL.

3.AYAK: Uzunlarda çok daha iyi koşmasını beklediğim 2-ÖZİLHAN favorim. Eksik koşması durumunda ise 5-MANİDAR ve 3-GEDİZKAYA devreye girebilir.

4.AYAK: Tam mesafesinde start alan 9-YILMABAŞAR favorim. Pazar günü haksız bir şekilde elinden alan birinciliğin hırsı ile YILMABAŞAR’a saldıracak olan Özcan Yıldırım’lı 2-ATASOY, araya rağmen 1-ALTINCI HİS devreye girebilir.

5.AYAK: 3-LADY FALCON ve 1-MADEMOISELLE arasındaki mücadele birinciyi belirler diye düşünüyorum.

6.AYAK: Ben bugün uzunu çok çok iyi koşmasını beklediğim 8-TUTARLI’nın yanına kimseyi yazmayacağım BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: HEPSİ
2.AYAK: 2-1-7-3-11-8-4-6
3.AYAK: 2-5-3
4.AYAK: 9-2-1
5.AYAK: 3-1
6.AYAK: 8

KUPON TUTARI: 60,48 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

redapple
Üye
redapple

Hocam bol şans diliyorum . Teşekkür ederim yorumlarınız için .

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Bol sans hocam 2 gündür tahmin paylasmiyorsunuz iyimisiniz adana tahminizi ne zman paylasirsiniz