13 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Her ne kadar yarışın senaryosu belli olsada yarışın sonunu bir türlü getiremedim. Bende sürekli olarak kafa bütün photoya girdiler. Dolayısı ile son düzlüğe 1-2 girecek olan (1) RÜZGAR GOLD ve (5) BALYECİ ile rakip olarak geriden gelecek olan safkanlara şans vereceğim.

2.ayak: Son yarışında 16 ganyana koşarken starttan çıkarsa alır denilen safkandan bahsetmedim sadece takip ettim. Starttan çıktı ancak gelemese de bu yarışta sizlere söylemeye hak kazandı. Son düzlükte enseye basılan safkan tabelada da gösterilmedi. Yarın agf oranını merakla beklediğim safkan bizim site için 2018 in ilk bombası olabilir. Kötü koşsa dahi takibe devam etmenizi tavsiye ediyor çok atta yazmanızı öneriyorum. Çok risklide olsa (6) numaralı PAN ŞKRYEL BANKOMDUR.

3.ayak: İstanbul’da ki başarısız yarışlarından sonra Kocaeli’nde de şansını deneyen safkan çok güzel form tuttu. Form tutunca da tekrar İstanbul’un yolunu tuttu. Bu yarışta Karataş ile birlikte bu defa kocaeli’n de (2) numaralı ÖZİLHAN ilk safkanım.

4.ayak: Son yarışında Karataş mı getirdi yoksa RODOSTA’mı geldi tartışması süre dursun aynı şekilde 1 e 1 kalırsa bu defa aynı talihsizliği yaşamayacağı aşikar olan (8) numaralı ŞAHİNTER ilk safkanım.

5.ayak: Hızlı geçmesi muhtemel yarışta son düzlüğe lider girecek olan (3) numaralı LADY FALCON ile geriden gelecek olan (1) MADEMOISELLE ve (2) KOMSHU arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ. Bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-5-3-4

2.ayak: 6 tek

3.ayak: 2-3

4.ayak: 8-9-2-5

5.ayak: 3-1-2

6.ayak: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şans

binbastar
Üye
binbastar

çok enteresan bir tek,gelirse oyun uçar, tevziye dikmişsin gözü ))

binbastar
Üye
binbastar

bahis anlamında riski karşıladığını düşünüyosan hiç düşünme yapıştır, doğru strateji üzerindesin, tekrar bol şanslar