13 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk şansı son yarışında binicisinin ne yapmak istediğini anlayamadığım, (tahminimce kendi de anlamamıştır) tamamen binicisinin hatasından kaybeden 9-ŞANSI BOL favorim. Son dördüncülüğünde birinciyle arasında 1 saniyeden az fark olan 7-GÜLERCE, takibimdeki isim 3-ATİKKIZ, yarışın süratli gideceğini ve bununda kendisine yarayacağını düşündüğüm 1-İLKSEN ve formda 2-YOLAŞAN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Rakiplerine göre ağır kilo ile start alacak olsa da bu grubun üstünde gördüğüm 1-MADRABAZ favorim. Son yarışında bekleme yarışı tabirini alıp bambaşka yerlere götüren binicisinin idaresinde aşırı bekleme sonucu ikincilikle ayrılan 8-MY CEM değişen binicisiyle kazanabilir, daha sonra ise Bursa’da üç yarış koşup artık piste alışan 7-KAFTAN diğer şanslı olabilecek isim.

3.AYAK: Gördüğü ilk yarışı sonrası geriye alınan 7-KING OF SONALP dinçlikle etkili olabilir favorim. Son yarışına bir anlam veremediğim 4-CHECK OR RAISE, son ikinciliği ile 8-KOBATER, formda 9-ŞAHDAMAR ve 2-BAY JAK sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Henüz geçilmeyen formda isim 1-GOLD FOOT favorim. Son yarışında starttan çıkmayarak bir sürü kupon yırttıran 4-ZÜLFO KİRVE ve yetenekli isim 5-VELİAHT BETÜL diğer şanslı isimler.

5.AYAK: FLY SO FREE’nin AMPHITRITE’in temposunu bozacağı ve temponun çok yukarılarda olması muhtemel koşuda sonlarda rakiplerinin dışına çıkıp kazanmasını beklediğim 3-MANOUSH bankomdur.

6.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim hafif kilo avantajıyla bu yarışa katılacak olan 6-KARA ARDA ve bugün için çok iyi koşmasını beklediğim 2-RIVER CAT arasındaki mücadeleye istediği tempoyu yakalarsa 10-İRLANDA KARTALI‘da katılabilir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 9-7-3-1-2

2.AYAK:1-8-7

3.AYAK: 7-4-8-9-2

4.AYAK: 1-4-5

5.AYAK: 3

6.AYAK: 6-2-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
efe
Ziyaretçi
efe

Bolşanslar yazdıgın gibi gelmesi dilegimle teşekkür ler

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

COMMANDANTE bol şans geçen ki yarışta sahadaydım o gün için zaten orda bişeyler dönüyordu yorum kısmı kapalı ve üyeliğimide açamadığım için girip yazamadım o.gökçe tam önümde yarışı o gün hediye etti zülfo kirve içinse bi sıkıntı vardı o gün ant.seyisler falan kupalıma durmadan ganyan alıyorlardı zaten sürekli dönen muhabeet ayağında bi sıkıntı olduğuydu ama m.gündüzeli ben atın üstünde değildim diye söyleniyordu ( gerçi bana hiç inandırıcı gelmedi )

efe
Ziyaretçi
efe

Usta sonda 13 sihirlilidağ incele bn tek atmaya düşünüyorum

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

1:AYAK 1-2-3-4-6-7-9 bunların hepsi birbirini geçer gibi geliyor hiç biri istikrarlı değil paraya göre çıkarma yapmazsam bunların tamamını yazarım.

2.AYAK GÜÇLÜBERKAY bana göre günün tatlı süprizine imza atıcak.kg yi yadırgamaz ise MADRABAZ bu gruptan fazla bir at bu 2si yeterli başka elle tutulucak isim bulamadım.

3.AYAK KING OF SONALP kazanır tek rakibi biraz daha tecrübesi olan 8KOBATER
4.AYAK GOLD FOOT çok kolay tempolar ile ilerleyen safkan kırbaç vurmadan kazanır.
5.AYAK Önde çok hızlı bir tempo olacağı aşikar bence MANOUSH kopup gelene kadar yarış bitmiş olacak ama eküriside kazanabilir tabi öndeki savaşı kazanırsa.bi tık arkadan takip eden WARRIOR LADY iyi yerde yürürse bence süprize imza atabilir.madem yıktık bu ayağı piyanistin kızı hariç bütün safkanları yazalım ikramiye cazipleşsin.
6.AYAK İRLANDA KARTALI önde tek başına kaçıcak olmasının verdiği avantajı iyi kullanıp kazanır gibi tek rakip gördüğüm isim SİHİRLİDAĞ ama kupon cazip olduğu için kaçmasın diye favori safkanlarıda ekleme yapabilirim yatırırken. Herkese bol şanslar
şablon
1-2-3-4-6-7-9
1-10
7/8
1 TEK
7-5-1-4-2
10-13///// ??

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Emin
Ziyaretçi
Emin

Arkadaşlar KAFKAS İMPARATOR u geçilmez hiç birinizde bahsetme missiniz bilginize bol şans herkese

admin
Yönetici
admin

Takipten bırakılan at varsa yazalım hemen, iki yarışa kazanır :)

Tunaaçıkkan
Ziyaretçi
Tunaaçıkkan

1ayak önlerde fazla hırpalanmazsa 4görüntü benim bankom
2ayak atseçmeye gerek duymuyorum kapalı
3ayak7.9.2.8
4ayak 1
5ayak3.1
6ayak8.5 Bol şans

usta
Ziyaretçi
usta

ilk ayağa 5 numarayı şiddetle eklemenizi tavsiye ederim 4.ayak 1 yanına at yazılmaz 5.ayak 3 manmış tek bol sanslar

elegans1324
Ziyaretçi
elegans1324

3 ayak tek atmayanlar için 6 numaralı KING GUBAZ bulundursun derim?

Gknbel1903
Ziyaretçi
Gknbel1903

Azor ahai nin dediği gibi Gold foot kırbaç vurmadan kazanması lazım,bence kuyruğunu bile göremezler,EE tabi yine oyunlar dönmezse,B.kurdu ile de monosh bir diğer banko bence,bugün 4 lu ganyan olur,bu iki atın gelip diğer ayaklarda SUPRİZ beklicez gibime geliyor,yoksa yine para vermicek altılı.Bu arada Arda usta bu aralar formsuzsun senden daha iyilerini görmüştük:) hadi rastgele herkeze bol şans ..

BURGAZLI 1903..

admin
Yönetici
admin

Kafa atlarım aşağıdaki gibi. Kara Arda tek ufak bir kuponum olacak.

5 – SELAYATLI –
8 – MY CEM –
7 – KING OF SONALP –
4 – ZÜLFO KİRVE –
3 – MANOUSH –
6 – KARA ARDA

Samet
Ziyaretçi
Samet

Teklerim görüntü ve by Jack

admin
Yönetici
admin

İLKSEN ile açtık ilk ayağı. Sürpriz bekliyorum yine favori fotoladı yarışı.

Sarlo
Ziyaretçi
Sarlo

Slm arkadaşlar
Bursa altılısı
1ayak:1,2,3,4,5,6,7,9
2ayak:1,2,3,4,7,8
3ayak:7,8
4ayak:1
5ayak:3,5
6ayak:2,5,6,8,10,13
Kuponum yatırılmıştır…Biraz tuzlu 34,50 herkesin kuponları oynadığı gibi gelsin

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Geçen günkü İstanbul yarışları gibi ilk 2 ayak kulvar numarası 1 olan atlar geldi…kurgu bugün 1 numaraya göre sanırım ve baktığınızda her ayaktaki 1. kulvardan çıkan atlar şansı olabilecek atlar. Bu ayağı My Cem ve Özbilgin le geçmiştim ama çok geriden takip edip yalancı sprintle koşuyu 60 kg lik Madrabaz’a hediye ettiler!

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Siz bildiğiniz gibi oynayın kumandanım;)

admin
Yönetici
admin

Kulvarlar atın ilgilileri ile beraberken kura çekiliyor. Ona göre çıkıyor. İsteyen tercihli start alabiliyor. Dümen dönüyorsa bilemiyorum :)

madnester
Üye
madnester

bol şans

admin
Yönetici
admin

Karataş 80 bine tay satmış.

Halis Karataş’ın sahibi olduğu Sapanca’daki harada yetiştirilen Space Gray isimli İngiliz tayı Katarlı işkadını Maria Gonzales’e satıldı.
Türk atçılığına yurt dışından at sahipliği fırsatı tanıyan bu girişim Halis Karataş tarafından 80 bin TL gibi atçılık adına mütevazi bir rakamla Gonzales’e verildi.

http://www.hurriyet.com.tr/unlu-jokey-katarli-iskadinina-tay-satti-40364465

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

halisin yasal olarak yarış atı olamaz :) farkındayım kızının üstüne ilgilenende halis ama haber yanlış algı yaratmış hürriyetin adamın zaten annesi hastanede yoğun bakımda bide bunlarla uğraşmasın baş jokey abimiz :)

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Geçen hafta İstanbul yarışlarında ilk 4 ayağı 7 numaralı kulvardan çıkan atlar kazandı ki tesadüf olacağına inanmıyorum ama sürekli de yapılamaz insanın gözüne sokarcasına…çekilişle belirlendiği doğrudur ama sonrasında müdahale edilebilir. Koskoca UEFA’nın şampiyonlar ligi kuraları bile mıknatıslı topla şaibeli deniyor bizim TJK ağababasını yapar hilenin hurdanın=)

Onbasi
Üye
Onbasi

Bu da benden olsun

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Asıl Fener en kazığını çekiyor;) nerede ölüm grubu var ateşten gömleği hemen giydiriyor bize çakma Johny Sins =)

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Onbaşım keşke 4. ayakta müzmin ikinci Winalot’u da yazsaydın pencereden kuş uçmasın mazallah

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Yarın Kocaeli iyi para verecek gibi, ona hazırlanın kumandanım;) ah birde Kupalım gibi adı sanı olmayan bir atın tüyosu gelse önceden de azıcık gün yüzü görsek sağlam para alıp;)

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Yılmabaşar’ı yıkıcam valla ister gelsin ister gelmesin bu en büyük hastalığım;) zamanında da Momentum, Delani gbi atlarla Sabırlı ve Ribella’yı yıkıyordum;)

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

gelirse para vermez diye psikolojik olarak da etkiliyor bizi tabi ama korkarım altında yapılmayanı yapma ve başarma içgüdüsü var;) bekleri ters oynatıp rakip takımın gözlemcilerinin aklını bulandırmak isteyen Mustafa Denizli hinliğiyle:)

Suat Çakar
Ziyaretçi
Suat Çakar

Ben de üniversitedeyken 3 arkadaş kupon yaptık yıl 2005, 11 tl tutunca ortaklar caydı ve Unkapanı’nda bayinin önünden geçip yatırmadım kuponu tek başıma ve 2500 tl vermişti;) ne favori varsa yıkmıştım 2 tane de eşekle altılı buluyordum ama nasip değilmiş=)

Onbasi
Üye
Onbasi

kumandananım ben büyük kupon yapmam da dün gece 433 kazandım gulfstream park dan ondan böyle yaptık da kupon paramız çıkmıycak nasip:))

Onbasi
Üye
Onbasi

350 tl kupon parasını kurtardık

admin
Yönetici
admin

Kara Arda yapıştırdı. Tebrikler Arda.

Bedavaya vermeyelim bu atları artık, ne diyorsun :)

Onbasi
Üye
Onbasi

hep arda hep arda sen çavuşunu hiç tebrik etme

admin
Yönetici
admin

Çavuş ne diyeyim 350 TL lik kupn mu yaptın? İyi yırtmışsın tebrikler :)