Ana Sayfa / Tahminler / 13 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

13 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk şansı son yarışında binicisinin ne yapmak istediğini anlayamadığım, (tahminimce kendi de anlamamıştır) tamamen binicisinin hatasından kaybeden 9-ŞANSI BOL favorim. Son dördüncülüğünde birinciyle arasında 1 saniyeden az fark olan 7-GÜLERCE, takibimdeki isim 3-ATİKKIZ, yarışın süratli gideceğini ve bununda kendisine yarayacağını düşündüğüm 1-İLKSEN ve formda 2-YOLAŞAN sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Rakiplerine göre ağır kilo ile start alacak olsa da bu grubun üstünde gördüğüm 1-MADRABAZ favorim. Son yarışında bekleme yarışı tabirini alıp bambaşka yerlere götüren binicisinin idaresinde aşırı bekleme sonucu ikincilikle ayrılan 8-MY CEM değişen binicisiyle kazanabilir, daha sonra ise Bursa'da üç yarış koşup artık piste alışan 7-KAFTAN diğer şanslı olabilecek isim.

3.AYAK: Gördüğü ilk yarışı sonrası geriye alınan 7-KING OF SONALP dinçlikle etkili olabilir favorim. Son yarışına bir anlam veremediğim 4-CHECK OR RAISE, son ikinciliği ile 8-KOBATER, formda 9-ŞAHDAMAR ve 2-BAY JAK sırasıyla şanslı olabilecek isimler.

4.AYAK: Henüz geçilmeyen formda isim 1-GOLD FOOT favorim. Son yarışında starttan çıkmayarak bir sürü kupon yırttıran 4-ZÜLFO KİRVE ve yetenekli isim 5-VELİAHT BETÜL diğer şanslı isimler.

5.AYAK: FLY SO FREE'nin AMPHITRITE'in temposunu bozacağı ve temponun çok yukarılarda olması muhtemel koşuda sonlarda rakiplerinin dışına çıkıp kazanmasını beklediğim 3-MANOUSH bankomdur.

6.AYAK: Son yarışını çok beğendiğim hafif kilo avantajıyla bu yarışa katılacak olan 6-KARA ARDA ve bugün için çok iyi koşmasını beklediğim 2-RIVER CAT arasındaki mücadeleye istediği tempoyu yakalarsa 10-İRLANDA KARTALI'da katılabilir.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 9-7-3-1-2

2.AYAK:1-8-7

3.AYAK: 7-4-8-9-2

4.AYAK: 1-4-5

5.AYAK: 3

6.AYAK: 6-2-10

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

72 yorum

 1. Bolşanslar yazdıgın gibi gelmesi dilegimle teşekkür ler

 2. COMMANDANTE bol şans geçen ki yarışta sahadaydım o gün için zaten orda bişeyler dönüyordu yorum kısmı kapalı ve üyeliğimide açamadığım için girip yazamadım o.gökçe tam önümde yarışı o gün hediye etti zülfo kirve içinse bi sıkıntı vardı o gün ant.seyisler falan kupalıma durmadan ganyan alıyorlardı zaten sürekli dönen muhabeet ayağında bi sıkıntı olduğuydu ama m.gündüzeli ben atın üstünde değildim diye söyleniyordu ( gerçi bana hiç inandırıcı gelmedi )

  • COMMANDANTE

   elegans selamlar zülfo için bu yarış bakacağız daha önce böyle bi problemi olmayan at nasıl oldu da öyle kaldı inşallah kronikleşmez problemi bugün belli olur

  • kronik değil ya söylenen gibi ayağında sıkıntı var o bugün belli olur yada bugün çıkıp GOLD FOOT u hiç alışık olmadığı tempoda önlerde şişirip ZÜLFO KIRVE 2 liğe yaslanıp gelip alıcak yarışı ben artık şans değilde kurgu olduğunu bişeylerin döndüğüne inanıyorum bi zevkimiz bu bunuda ne hale getirdiler

 3. Usta sonda 13 sihirlilidağ incele bn tek atmaya düşünüyorum

  • COMMANDANTE

   incelememe gerek yok efe kaç yarıştır takibimde artık ümidi kestiğim için oynamadım :)

 4. Azor Ahai

  1:AYAK 1-2-3-4-6-7-9 bunların hepsi birbirini geçer gibi geliyor hiç biri istikrarlı değil paraya göre çıkarma yapmazsam bunların tamamını yazarım.

  2.AYAK GÜÇLÜBERKAY bana göre günün tatlı süprizine imza atıcak.kg yi yadırgamaz ise MADRABAZ bu gruptan fazla bir at bu 2si yeterli başka elle tutulucak isim bulamadım.

  3.AYAK KING OF SONALP kazanır tek rakibi biraz daha tecrübesi olan 8KOBATER
  4.AYAK GOLD FOOT çok kolay tempolar ile ilerleyen safkan kırbaç vurmadan kazanır.
  5.AYAK Önde çok hızlı bir tempo olacağı aşikar bence MANOUSH kopup gelene kadar yarış bitmiş olacak ama eküriside kazanabilir tabi öndeki savaşı kazanırsa.bi tık arkadan takip eden WARRIOR LADY iyi yerde yürürse bence süprize imza atabilir.madem yıktık bu ayağı piyanistin kızı hariç bütün safkanları yazalım ikramiye cazipleşsin.
  6.AYAK İRLANDA KARTALI önde tek başına kaçıcak olmasının verdiği avantajı iyi kullanıp kazanır gibi tek rakip gördüğüm isim SİHİRLİDAĞ ama kupon cazip olduğu için kaçmasın diye favori safkanlarıda ekleme yapabilirim yatırırken. Herkese bol şanslar
  şablon
  1-2-3-4-6-7-9
  1-10
  7/8
  1 TEK
  7-5-1-4-2
  10-13///// ??

 5. Bol şanslar Arda

 6. Arkadaşlar KAFKAS İMPARATOR u geçilmez hiç birinizde bahsetme missiniz bilginize bol şans herkese

 7. Takipten bırakılan at varsa yazalım hemen, iki yarışa kazanır :)

  • COMMANDANTE

   burada herkes biliyor beyzam’ı sahibinden fazla tek oynamışımdır geçen yarışda bıraktım takibi kazandı yani haklısın :))

 8. 1ayak önlerde fazla hırpalanmazsa 4görüntü benim bankom
  2ayak atseçmeye gerek duymuyorum kapalı
  3ayak7.9.2.8
  4ayak 1
  5ayak3.1
  6ayak8.5 Bol şans

 9. ilk ayağa 5 numarayı şiddetle eklemenizi tavsiye ederim 4.ayak 1 yanına at yazılmaz 5.ayak 3 manmış tek bol sanslar

 10. 3 ayak tek atmayanlar için 6 numaralı KING GUBAZ bulundursun derim?

 11. Azor ahai nin dediği gibi Gold foot kırbaç vurmadan kazanması lazım,bence kuyruğunu bile göremezler,EE tabi yine oyunlar dönmezse,B.kurdu ile de monosh bir diğer banko bence,bugün 4 lu ganyan olur,bu iki atın gelip diğer ayaklarda SUPRİZ beklicez gibime geliyor,yoksa yine para vermicek altılı.Bu arada Arda usta bu aralar formsuzsun senden daha iyilerini görmüştük:) hadi rastgele herkeze bol şans ..

  BURGAZLI 1903..

  • COMMANDANTE

   valla doğru söze ne hacet aynen dediğin gibi bu ara formsuzum bir de bunun yanında sizin görmediğiniz çöpe giden küfürlü yorumlarda eklenince insanın hiç yazası gelmiyor.

 12. Kafa atlarım aşağıdaki gibi. Kara Arda tek ufak bir kuponum olacak.

  5 – SELAYATLI –
  8 – MY CEM –
  7 – KING OF SONALP –
  4 – ZÜLFO KİRVE –
  3 – MANOUSH –
  6 – KARA ARDA

  • COMMANDANTE

   KARA ARDA’ya da bir İstanbul koşusunda 300 liraya yakın oyun oynadım yaktı beni azor ahai bombacı ve barışçı biliyorlar onu da o günden beri ilk defa yazıyorum :)

 13. Teklerim görüntü ve by Jack

 14. COMMANDANTE

  şu kuponu da yolliim buraya verdiğinizi kendiniz oynuyor musunuz diyenler için içleri rahat olsun :)

  • Bunlara hiç gerek yok, Fanatik Fotomaç ta tutan kupon yayınlıyorlar mı, hesap soran duydun mu hiç? Kaç kişinin görüşlerini yayınladılar, 0.

   Üyelikli sisteme geri dönüyoruz yakında. Adam olmayanda, yorum arasında laf iteleyen diğer site elemanları da yazamayacak artık.

   Tahminleri yorumlara kadar çalıp, parayla satmaya çalışanları da gerekli cezaları almalarını sağlarız.

  • COMMANDANTE

   Sanki insanlar yatınca biz para alıyormuşuz gibi yorum yapan arkadaşlar var onun için yolladım. Hep beraber kaybediyoruz aynı gemideyiz bilsinler :)

  • Bazı kafaları değiştiremezsin, boş ver :)

 15. İLKSEN ile açtık ilk ayağı. Sürpriz bekliyorum yine favori fotoladı yarışı.

 16. Slm arkadaşlar
  Bursa altılısı
  1ayak:1,2,3,4,5,6,7,9
  2ayak:1,2,3,4,7,8
  3ayak:7,8
  4ayak:1
  5ayak:3,5
  6ayak:2,5,6,8,10,13
  Kuponum yatırılmıştır…Biraz tuzlu 34,50 herkesin kuponları oynadığı gibi gelsin

 17. Geçen günkü İstanbul yarışları gibi ilk 2 ayak kulvar numarası 1 olan atlar geldi…kurgu bugün 1 numaraya göre sanırım ve baktığınızda her ayaktaki 1. kulvardan çıkan atlar şansı olabilecek atlar. Bu ayağı My Cem ve Özbilgin le geçmiştim ama çok geriden takip edip yalancı sprintle koşuyu 60 kg lik Madrabaz’a hediye ettiler!

 18. COMMANDANTE

  benim aklım ermiyor böyle kulvar sistem fln :)

 19. Siz bildiğiniz gibi oynayın kumandanım;)

 20. Kulvarlar atın ilgilileri ile beraberken kura çekiliyor. Ona göre çıkıyor. İsteyen tercihli start alabiliyor. Dümen dönüyorsa bilemiyorum :)

  • COMMANDANTE

   kulvarın nasıl çekildiğini biliyorum o kadar değil de dümenini sistemini bilmiyorum :)

 21. bol şans

 22. Karataş 80 bine tay satmış.

  Halis Karataş’ın sahibi olduğu Sapanca’daki harada yetiştirilen Space Gray isimli İngiliz tayı Katarlı işkadını Maria Gonzales’e satıldı.
  Türk atçılığına yurt dışından at sahipliği fırsatı tanıyan bu girişim Halis Karataş tarafından 80 bin TL gibi atçılık adına mütevazi bir rakamla Gonzales’e verildi.

  http://www.hurriyet.com.tr/unlu-jokey-katarli-iskadinina-tay-satti-40364465

  • COMMANDANTE

   gördüm bu haberi bir tane sağlam altılıya bir tayda biz alacağız kafaya koyduk bombacı, barışçı ve azor ahai ile beraber :) seni de katalım mı adminim :))

  • Azor Ahai

   halisin yasal olarak yarış atı olamaz :) farkındayım kızının üstüne ilgilenende halis ama haber yanlış algı yaratmış hürriyetin adamın zaten annesi hastanede yoğun bakımda bide bunlarla uğraşmasın baş jokey abimiz :)

  • COMMANDANTE

   hayırlısı olsun baş jokey ağabeyimiz için annesine de geçmiş olsun dileklerimizi iletelim.

 23. Geçen hafta İstanbul yarışlarında ilk 4 ayağı 7 numaralı kulvardan çıkan atlar kazandı ki tesadüf olacağına inanmıyorum ama sürekli de yapılamaz insanın gözüne sokarcasına…çekilişle belirlendiği doğrudur ama sonrasında müdahale edilebilir. Koskoca UEFA’nın şampiyonlar ligi kuraları bile mıknatıslı topla şaibeli deniyor bizim TJK ağababasını yapar hilenin hurdanın=)

 24. Onbasi

  Bu da benden olsun

 25. Asıl Fener en kazığını çekiyor;) nerede ölüm grubu var ateşten gömleği hemen giydiriyor bize çakma Johny Sins =)

 26. Onbaşım keşke 4. ayakta müzmin ikinci Winalot’u da yazsaydın pencereden kuş uçmasın mazallah

 27. COMMANDANTE

  burda da 1 gelirse tutsa da bir işe yaramaz zaten en iyisi sezonu beklemek aslında ama duramıyoruz

 28. Yarın Kocaeli iyi para verecek gibi, ona hazırlanın kumandanım;) ah birde Kupalım gibi adı sanı olmayan bir atın tüyosu gelse önceden de azıcık gün yüzü görsek sağlam para alıp;)

  • COMMANDANTE

   Kocaeli kolay gibi geldi bana çok incelemedim ama yılmabaşar geçilmez gibi ben adanaya bakcam :)

 29. Yılmabaşar’ı yıkıcam valla ister gelsin ister gelmesin bu en büyük hastalığım;) zamanında da Momentum, Delani gbi atlarla Sabırlı ve Ribella’yı yıkıyordum;)

  • COMMANDANTE

   ya bende bugün gold foot u yıktım bugün mesela ama acaba bu yüzden mi kaçırıoruz altılıları :))

 30. gelirse para vermez diye psikolojik olarak da etkiliyor bizi tabi ama korkarım altında yapılmayanı yapma ve başarma içgüdüsü var;) bekleri ters oynatıp rakip takımın gözlemcilerinin aklını bulandırmak isteyen Mustafa Denizli hinliğiyle:)

 31. COMMANDANTE

  seneler evvel bir adana da beşde kalmıştım devretmişti ilk ayaktan yatmıştım bir tek favori de orada gelmişti :))

 32. Ben de üniversitedeyken 3 arkadaş kupon yaptık yıl 2005, 11 tl tutunca ortaklar caydı ve Unkapanı’nda bayinin önünden geçip yatırmadım kuponu tek başıma ve 2500 tl vermişti;) ne favori varsa yıkmıştım 2 tane de eşekle altılı buluyordum ama nasip değilmiş=)

 33. Onbasi

  kumandananım ben büyük kupon yapmam da dün gece 433 kazandım gulfstream park dan ondan böyle yaptık da kupon paramız çıkmıycak nasip:))

 34. Onbasi

  350 tl kupon parasını kurtardık

 35. Kara Arda yapıştırdı. Tebrikler Arda.

  Bedavaya vermeyelim bu atları artık, ne diyorsun :)

 36. Onbasi

  hep arda hep arda sen çavuşunu hiç tebrik etme